Jump to content

DenUa

Member
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Душка

About DenUa

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ліміт 30000грн + комісія. Комісія 4% (тобто з 30000 буде 1200). Поточний курс треба дивитися на Рево (і додавати 4%), він змінюється впродовж дня. Наприклад, на зараз (буквально в цю хвилину) курс Рево 38,14 (євро сьогодні трохи виріс). В результаті фактичний вийде 38,14*1,04=39,6656. З 30000+1200=31200грн отримаєте 786,57 євро.
 2. В понеділок переводив з Моно (в додатку Моно) на картку Рево. І не я один. Вище писав про це. Але там комісія велика.
 3. Вчера переводил с моно карты, все прошло. По прочитанному на форуме выше вижу, что 50/50 проходит. Оператор на гор. линии тоже подтвердил, что должно проходить.
 4. Якщо з інет-картки на кдв, то в Приват24 просто робіть переведення з картки на карту. Комісію побачите до підтвердження. 25 грн у валюті картки (в Вашому випадку в євро). КДВ може бути пластик, а може діджитал. Діджитал та інтернет картки в ПБ - не одне й те саме! Якщо гроші вже на діджитал картці, то можна замовляти валюту та знімати.
 5. з неї можна лише сплатити послуги/товари в Інтернет, або перевести на кдв (діджитал чи пластик) чи іншу
 6. Інет та діджитал - це різні речі. Інет створена для сплати в інтернет-магазинах. Зарахування на неї завжди було з 0 комісією, інакше в чому її сенс? А ось про комісію при переведенні з інет на КДВ я завжди вважав, що 0,5%. Помилявся. Вчора на гілці прочитав актуальну інфу та спробував. Все чітко, 25 грн (але в валюті картки).
 7. Більша. При формуванні платежу, Р24 пише розмір комісії. Спробував декілька варіантів - комісія постійна. Можна сформувати переказ без підтвердження та побачити комісію.
 8. Сьогодні переводив з інтернет картки EUR на картку для виплат EUR ПБ. Комісія була 0,68 EUR незалежно від суми. В Приват24 комісію можна побачити до підтвердження платежу.
 9. Думаю, що можна, якщо вказати країну перебування США під час реєстрації. Там, здається, США можна було вказати. Але, мабуть, лише закордонний паспорт без візи не прийме.
×