Перейти до змісту

Олександрм

Форумчанин
  • Постів

    620
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Олександрм

  1. На той момент коли ми писали держали? Зараз судячи з всього відходять.
  2. Мало. Я правда не знаю скільки є в резерві. А взагалі логіка нічим не уступає логіці з ударом дронами в ніч перед переговорами, навіть є логічним продовженням... Чисто в порядкє брєда, Де б ти на місці єрмака устроїв контрнаступ ?
  3. І якої відповіді Ви од мене ждали? Я мобілізований в жовтні 22 пожилий штабс капітан. Даж можно сказати чутка бусифікований. Чекали що я скажу- устроїтись в чвк і з бандою посіпак охраняти британські нафтові вишки в сибірі? 😅 при всій брєдовості ідеї знаю охвіцера з такою місією...🤫 Не вірю я в ймовірність війни європи з росією. Може ще франція і британія більш менш готова. В німців армії практично нема. Не можно просто з пустого місця дати гроші і моментально створити армію, це "мясного" солдата можно навчити за 2 місяці, а на полковника потрібно хочаб років 12. Тай так щодо морального духу є питання, їм спочатку Берлін треба від муслімів одвоювати) По переозброєнню і випуску боєприпасів там теж не все гладко.
  4. Нащот місії Ви трохи... високопарні, задача мінімум -відбитись і відбити надовго їм натхнення сюди воювати. Щодо заяв, не здивований, хоча для чого німцям війна не розумію. Щодо Куща то читаю, но враження що пише він в пустоту.
  5. По твоєму краще воювати під запоріжжям чи херсоном? Най кидають каби по своїм містам
  6. Треба було палити все і вертатись назад, а краще проїздом через брянську.
  7. Не надо) не провокуйте. в мене тих відео як в маньяка. В нас теж палять і ми палим. Сенатор здорова корова, мої ними не їздять, їздять хамвеями на позиції. І вони теж горять. Дронів повно, даж в тилу...
  8. Чесно кажучи в мене з земляками з 82 пропав звязок вже днів 5, но сумніваюсь, що їх там візьмуть в полон голими руками. 47 теж люта... туди кинули кращих. думаю ваші висновки передчасні
  9. Не думаєте, що трохи дивні пісні як на його біографію? 8 класніца для нього органічна) а це явно якісь агєнти мосада замість нього написали.
  10. Робота діло не мудре. Гроші знайдуться? В нас офіційно працюючих біля 9,5 млн з них ніби коло млн в армії. Офіційно безробітних 100 тисяч. Навіть якщо дозовано звільняти по 100 Тисяч в місяць це не так просто перетравити буде. В народі ходить зара мисль - після війни підуть інвестиції і буде багато роботи бо треба буде відбудовувати Україну. Тільки потреба і платоспроможний попит не одне і те ж саме... Хто платити буде за відбудову?
  11. Пропонуєте владі провести соцопитування? https://www.pravda.com.ua/news/2025/02/21/7499417/
  12. Максимально вбити українців? Така собі ідея. Щоб що? Захопити кусок степу? Не бачу смислу.
  13. Читав. Постійні аналогії з світовими війнами притягнуті за вуха. По другому. і росія теж не совєцький союз часів 2ї світової. Сталін не воював з чеченцями 2 війни, а справився в легку за один підхід в березні 44го. В чому ви зі мною не згодні? Що технології звязку з часів розвалу ссср зробив кардинальний скачок? Чи в тому що в росії нема випуску смартфонів? )
  14. Де я таке співав про каву в ялті? То до Denika) З чого ти завівся? З того що я написав що зараз в нас звязок кращий? І що в нас старі джипи а в них ниви? ) Так воно і є. Вторая армія в мірє тож до києва за 3 дня не дійшла і при перевазі в ракетах і авіації щось буксує 3й рік.
  15. Читай https://t.me/avtomobili_dlya_fronta/40 . P/s в мене прінцип- я ніколи не брешу і друзєй не здаю. Якщо мені не заплатять🤣
  16. Весною минулого року руські в нас не тільки на жигулях їздили а і на оркотанках. ) Чим тебе жигулі смущають? Думаєш пішки ходити легше? Хамві є. 40/50 річні. Нормальна машина. Краща за брдм. Сенатор комфортний, но на них ніхто не їздить. Не для фронту. Одягу надавали не міряно. Я ще перед тим майже всього накупив на калинівському базарі і німці дали купу барахла. Форма зсу нормальна. На тверду 4. Багато хто носить все і не буркає. Мені взуття не подобається, зимові перчатки говно, зимовий бушлат теж не мудрий хоть і різні є. Шолом ношу німецький, наш одправив додому. І термуху німецьку. А ще їхній дощовик з утепленням https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/teploviy-zolyator-layner-verh-niz-bundesver-nmechchina-orignal-IDT25tn.html Будь дощовик піксельним, наше я б зимою тут не носив. А до зсу я б до того, що видають , кросовки добавив і фонарик) за свої термоплащі купляють. Ще купу всього зі складу не брав. Плитоноска теж не мудра, дома маю кращу, но хай лежить до наступної війни. Хватає тут дрантя, людей нема.
  17. Понятно шо нечисть, но серед "пасіонаріїв" воно нормально. 😂 Зішлюсь на себе. Багато що зліплено з г-на і палок. Ми кращі користувачі смартфонів ніж вони, а вони більше таскають рації од охранніків з супермаркету) Плюси і мінуси можете додумати самі. Щоб я тайни не воєнної не розпространяв... З авто схожа ситуація в нас старі 50 річні джипи під передок їздять в них жигулі і буханки. це наші переваги, но жигулі і буханки теж свої функції виконують. В нас теж трапляються чуда технологій , зимою 23 десь на оружейному арсеналі на півночі україни сфоткав))) тоді мене ще мож було польотом інженерної мислі здивувати)
  18. Вам на скільки розвернуту доповідь? Мож ще координати позицій скинути?) 😂 Постараюсь обтікаємо, я лишусь торчати в інтернеті. Вже не 22рік. Поки нема стрімкої наступальної операції на крим то переживем понятно шо краще не буде . Але ... Росіяни взагалі з моторолами китайськими ходить, і закупляє польові телефони. https://t.me/montian_official2/4797
  19. Мож то дєвушкі (жєнщіни ) нападають на сущностєй при попитці одбити парнєй?) Джентельменські правила діють тільки з тими жінками, що поводяться як леді)
  20. Складне питання... не тільки чернівецька, але і черкаська кіровоградська зовсім по іншому. Якби тут воювали западенці а східняки були ждунами... воно б було понятно, но більше мотивованих з харківської, донецької, дніпропетровської, північних областей України. Розкол по людях іде тут. На південному сході. Зародок війни з росією це сепаратизм, громадянська війна .. А ми тут чужі. Думаю те саме ставлення на Донеччині до якихось бурятів.
  21. Зонтік брать? Не брать? Чи лиш синю ізолєнту? ) Інтріган... чого панікують?
×
×
  • Створити...