Перейти к публикации

Misha_doma

+Подписчик
 • Публикации

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

18 Хороший человек

О Misha_doma

 • Звание
  Member

Дополнительные данные

 • Я сейчас в:
  USD
  EUR
  UAH

Посетители профиля

3 430 просмотров профиля
 1. Misha_doma

  Работа чата: предложения

  Після 16-00!Але тільки по правилах!Корона на головах-це теж вірус!Повага і толерантність! Головне ЛЮДЬМИ!
 2. Misha_doma

  Прогноз курса доллара к гривне

  Треба мати терпіння бодай дочекатися результату по прогнозу шанованого ГІГАНТА
 3. Misha_doma

  Прогноз курса доллара к гривне

  По прогнозу курсу: складається враження, що форум уважно читають і в НБУ вивчаючи настрої форумчан і прогнози Гігантів і деколи грають проти нас в ручному режимі маніпулюючи курсом.
 4. Misha_doma

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ох ці нерви) Погоджуюся з Вами, що чим більше інформації тим точніше аналітика.Тому і користуюся працями деяких Гігантів ще з часів мінфіну. А плюси то таке =)
 5. Misha_doma

  Прогноз курса доллара к гривне

  З підпискою, чи без неї рішення всерівно треба приймати своєю головою. І відповідальність за свої рішення лежить тільки на нас самих.
 6. Misha_doma

  Прогноз курса доллара к гривне

  Намалюють будь які потрібні цифри.У цих товаришів з НБУ і уряду ну дуже велике бажання робити з повітря гроші.
 7. Misha_doma

  Стихи

  Эдуард Асадов Доброта Если друг твой в словесном споре Мог обиду тебе нанести, Это горько, но это не горе, Ты потом ему все же прости. В жизни всякое может случиться, И коль дружба у вас крепка, Из-за глупого пустяка Ты не дай ей зазря разбиться. Если ты с любимою в ссоре, А тоска по ней горяча, Это тоже еще не горе, Не спеши, не руби с плеча. Пусть не ты явился причиной Той размолвки и резких слов, Встань над ссорою, будь мужчиной! Это все же твоя любовь! В жизни всякое может случиться, И коль ваша любовь крепка, Из-за глупого пустяка Ты не должен ей дать разбиться. И чтоб после себя не корить В том, что сделал кому-то больно, Лучше добрым на свете быть, Злого в мире и так довольно. Но в одном лишь не отступай, На разрыв иди, на разлуку, Только подлости не прощай И предательства не прощай Никому: ни любимой, ни другу!
 8. Misha_doma

  Прогноз курса доллара к гривне

  ПРОХАННЯ ДО МАЕСТРО:ЗАЛИШАЙТЕСЬ З НАМИ.НЕ ПОКИДАЙТЕ КАПІТАНСЬКИЙ МОСТИК!ВАША АНАЛІТИКА НА РІЗНИХ ФОРУМАХ ПРОТЯГОМ БАГАТЬОХ РОКІВ-ЦЕ ПОТРІБНА І БЛАГОРОДНА СПРАВА!СПАСИБІ ВАМ ЗА ЦЮ НЕ ЗАВЖДИ ВДЯЧНУ ПРАЦЮ! Наш ринок-це не форекс і ніякий тут теханаліз, ніякі розумні штучки недіють!Ситуація на мій погляд має 2 варіанти розвитку: 1.Девальвація на вимогу МВФ до рівня що відомий тільки в НБУ.Дальше плаваючий курс. 2.Якщо не буде РЕАЛЬНИХ кредитів, і допомоги світової спільноти,то ми залишимся наодинці з Росією і тоді на гривню чекає доля українського купона. За 5 років від 10 купонів за долар до 180 000
 9. Misha_doma

  Прогноз курса доллара к гривне

  В 2004 максимум на налі 5.8888888!ЯЦЕНЮК в.о.голови НБУ в складний час Помаранчевої революції проявив себе відповідальною ЛЮДИНОЮ!Його професійні рішення в той час багатьом допомогли зберегти спокій і свої КОШТИ!ДРУЗІ НАЙГІРШЕ ПОЗАДУ!У БЕРЕЗНІ 1998 було щось подібне до сьогоднішньої насильницької девальвації від 4.30до 5.60!Чим не ДЕЖАВЮ!?
 10. Misha_doma

  Прогноз курса доллара к гривне

  З того часу,як введено гривні непамятаю ще жодного року, щоб у квітні відбувалася девальвація.ШТУЧНО ЦЕ ВСЕ І МАБУТЬ НА ДОГОДУ МВФ!?ПОРА І ТОРМОЗИТИ! КОНЕЧНО, ШТУЧНО!
 11. Misha_doma

  Банки, которые задерживают возврат вкладов

  ІДЕЯБАНК західний регіон.В гривні вільний рух взагалі без проблем в сумах до 50 000.
 12. Misha_doma

  Прогноз курса доллара к гривне

  У НБУ СИДЯТЬ ЦИНІКИ ЯКІ ТУПО ЗНУЩАЮТЬСЯ НАД ПЕНСІОНЕРАМИ І ТИМИ ХТО ЖИВЕ НА ЗАРПЛАТУ. ДУМАЮ ЩО ДО ВЕЛИКОДНЯ ДО 12 НЕ ДОЙДЕ... А БУДЬ ЯКІ ПОЗИТИВНІ НОВИНИ І ПЕРЕДСВЯТКОВЕ ТРАДИЦІЙНЕ СКИДАННЯ ВАЛЮТИ НАВПАКИ МОЖЕ СТАТИ КАТАЛІЗАТОРОМ ВІДКАТУ НА МІЖБАНКУ І НА НАЛІ В РАЙОН НЕДУЖЕ НИЖЧЕ 11.ТОРГІВЛЯ І ВЕСЬ БІЗНЕС УЖЕ АДАПТОВУЮТЬСЯ ДО ТАКИХ ЦИФР.ЗАРАЗ ТІЛЬКИ ВАЛЮТЧИКИ ЯКІ ЗАРАНО ПОВНІСТЮ ЗАЙШЛИ В ГРИВНЮ І ТІ ХТО З НЕЇ І НЕ ВИХОДИВ ЩЕ БИ ДУЖЕ ХОТІЛИ ХОЧ НА ПАРУ ДНІВ ДО 9. Я Б ТЕЖ НЕ ПРОТИ...АЛЕ
 13. Misha_doma

  Банки, которые задерживают возврат вкладов

  МОЖЕ КОМУ ЦІКАВО. ІДЕЯ БАНК ВАЛЮТНИЙ ДЕПОЗИТ ЧАСТИНАМИ ПО 1500 ДОЛАРІВ ЗА 2 ТИЖНІ ВИДАЛИ ВСЕ
×