Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

38 хвилин тому, artem_416 сказав:

Сначала посмотрите нат доходность облигаций стран ЕС. Сейчас это 2-5проц, а было минус , я дал 100 отдали 90. Италия 3 триллиона под 4 проц вместо минуса 1 проц, долго протянет. И большинство контрактов на покупку енергоносители в долларах. 

добре, давайте по черзі:

- те, що доходність облігацій зросла (в порівнянні із доковідним періодом) робить їх більш привабливим для інвестицій (звичайно не "на всі гроші");

- 3 триліона під 4%? багато це чи мало, і на який період часу? можливо я помиляюся, але для економіки негативні ставки за депозити гірші, ніж позитивні. Це маркер, що гроші нема куди прилаштувати.

- за більшість контрактів у доларах заперечувати не буду, але точно - не всі. як приклад https://www.epravda.com.ua/news/2022/03/15/684103/.

насамкінець: не слід забувати, що ті ж саудити, катарці та інші представники Близького Сходу багато купують у Європі. І це не тільки майбахи чи ламборгіні. Тому "задирати" бездумно ціни на довготривалих контрактах без урахувань аспектів двосторонніх торгівельних відносин мабуть не будуть. 

imho

П.С. ціна на товари, як і зарплати, при працюючій економіці будуть підвищуватися. Поступово, але будуть. Чи ні?

Змінено користувачем Moskit
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Moskit сказал:

добре, давайте по черзі:

- те, що доходність облігацій зросла (в порівнянні із доковідним періодом) робить їх більш привабливим для інвестицій (звичайно не "на всі гроші");

- 3 триліона під 4%? багато це чи мало, і на який період часу? можливо я помиляюся, але для економіки негативні ставки за депозити гірші, ніж позитивні. Це маркер, що гроші нема куди прилаштувати.

- за більшість контрактів у доларах заперечувати не буду, але точно - не всі. як приклад https://www.epravda.com.ua/news/2022/03/15/684103/.

насамкінець: не слід забувати, що ті ж саудити, катарці та інші представники Близького Сходу багато купують у Європі. І це не тільки майбахи чи ламборгіні. Тому "задирати" бездумно ціни на довготривалих контрактах без урахувань аспектів двосторонніх торгівельних відносин мабуть не будуть. 

imho

П.С. ціна на товари, як і зарплати, при працюючій економіці будуть підвищуватися. Поступово, але будуть. Чи ні?

Благодаря дешевом  газу экономика Германии росла как на стероидах, взорваны газ потоки, газа дешевого не будет. И Германская экономика начнет хорошо тормозится, а что будет когда локомотив с вагонами резко тормозит.. На счот Италии такие проценты смерти подобны. И ещо новое правительство популистов пришло к штурвалу Титаника.Инвестицыи в Итальянские облигации которая одной ногой банкрот, под 4 проц дохода и при 10 проц инфляции . Вы это серьёзно....Время покажит, что и как.

 

 

  • Лайк 2
  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 хвилин тому, artem_416 сказав:

Благодаря дешевом  газу экономика Германии росла как на стероидах, взорваны газ потоки, газа дешевого не будет. И Германская экономика начнет хорошо тормозится, а что будет когда локомотив с вагонами резко тормозит.. На счот Италии такие проценты смерти подобны. И ещо новое правительство популистов пришло к штурвалу Титаника.Инвестицыи в Итальянские облигации которая одной ногой банкрот, под 4 проц дохода и при 10 проц инфляции . Вы это серьёзно....Время покажит, что и как.

- який об'єм газу перекачувався останні тижні по ПН? 15% чи менше? звичайно газ за дурно ніхто не продаватиме, але цінник близько 500 доларів/євро за тисячу кубів - реально https://www.epravda.com.ua/news/2022/09/28/691994/:

- німецька економіка пригальмує, але точно вистоїть і перелаштується під нові економічні умови:

- італійцям, щоби не думати про "проценти смерті" треба більше працювати і думати, за кого голосувати. До речі, вже призначили новий уряд Італії? так швидко? 

- до речі італійці в свій час пережили трагедію Помпеї, дійсно були жертви, але Італія не зникла, її культура та традиції теж живі))) тому переживуть і чергових популістів)

- не вкладайтесь в італійські облагації, якщо вони не подобаються, ніхто ж не заставляє)

як буде насправді - дійсно, покаже час!

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, artem_416 сказал:

Титаника.Инвестицыи в Итальянские облигации которая одной ногой банкрот, под 4 проц дохода и при 10 проц инфляции . Вы это серьёзно....Время покажит, что и как.

 

Извините, я что то не понимаю.

Как же так? Третья экономика еврозоны, страна из Г7. Какой такой банкрот?

😉

  • Хаха 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Moskit сказал:

- який об'єм газу перекачувався останні тижні по ПН? 15% чи менше? звичайно газ за дурно ніхто не продаватиме, але цінник близько 500 доларів/євро за тисячу кубів - реально https://www.epravda.com.ua/news/2022/09/28/691994/:

- німецька економіка пригальмує, але точно вистоїть і перелаштується під нові економічні умови:

- італійцям, щоби не думати про "проценти смерті" треба більше працювати і думати, за кого голосувати. До речі, вже призначили новий уряд Італії? так швидко? 

- до речі італійці в свій час пережили трагедію Помпеї, дійсно були жертви, але Італія не зникла, її культура та традиції теж живі))) тому переживуть і чергових популістів)

- не вкладайтесь в італійські облагації, якщо вони не подобаються, ніхто ж не заставляє)

як буде насправді - дійсно, покаже час!

Я смотрю в будущее .Меркель подсадила Германию и ЕС на дешевый газ нефть нефти продукты. Что будет дальше , стоп кран. На счот облигаций это Вы говорили что это хорошо можна вкладываться. Верно Италия ни куда не денется, вот только мой капитал от таких этих новостей и данных, либо растёт либо падает.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, San4es сказал:

Извините, я что то не понимаю.

Как же так? Третья экономика еврозоны, страна из Г7. Какой такой банкрот?

😉

Жить в долг и хорошо жить. Дожились.

 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 хвилини тому, artem_416 сказав:

Я смотрю в будущее .Меркель подсадила Германию и ЕС на дешевый газ нефть нефти продукты. Что будет дальше , стоп кран. На счот облигаций это Вы говорили что это хорошо можна вкладываться. Верно Италия ни куда не денется, вот только мой капитал от таких этих новостей и данных, либо растёт либо падает.

 

- Німеччину зокрема та Європу загалом підсадив на дешевий газ ще радянський союз за Брежнева;

- за облігації я написав "те, що доходність облігацій зросла (в порівнянні із доковідним періодом) робить їх більш привабливим для інвестицій (звичайно не "на всі гроші")";

- я не інвестбанкір, щоби давати конкретні рекомендації щодо облігацій, я озвучую тільки власні думки, а як вчинити зі своїми капіталами - кожний вирішує самостійно

  • Лайк 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так что насчёт завтрашнего обвала рынков?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×