Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

36 хвилин тому, sphinx сказав:

ЕЦБ повысил процентные ставки на 0,75 п.п.

Евро неплохо так стал на ноги за последние 1,5 недели. Чего интересно нам ждать в отношении пары евро-доллар после этих новостей ЕБЦ, не забывая конечно и про то, что происходит на финансовом рынке США?

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, Flexvin20006 сказал:

Не успел купить евро по 39,2 из-за тревоги, пока закончилась евро уже был в Привате 39,4...

З понеділка 31 жовтня до кінця тижня Євро по 38.5 можна буде купити, а можливо і нижче, якщо не буде російських терактів.

  • Хаха 4
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Жак-Ів Кусто сказал:

З понеділка 31 жовтня до кінця тижня Євро по 38.5 можна буде купити, а можливо і нижче, якщо не буде російських терактів.

А если в этот период  Евро по 38,50 и ниже купить будет не можно, публично признаете свою ошибку. ???.

  • Лайк 2
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, Жак-Ів Кусто сказал:

З понеділка 31 жовтня до кінця тижня Євро по 38.5 можна буде купити, а можливо і нижче, якщо не буде російських терактів.

Очень удобный прогноз, если учесть, что россия ежедневно ведет обстрелы :)

  • Хаха 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мене наприклад цифра на продаж  38,50 саме по євро, на наступному тижні не здивує.

А загалом, перша декада листопада- розтавить все на свої місця. Після неї буде тільки 40+

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сегодня уже по некоторым городам можна было купить евро ниже 39. Поэтому 38.50 не такая уже и нереальная цифра.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я обіцяв вам сьогодні написати оновленні з п'ятниці обіду дані по курсу євро в Херсоні. І як не дивно є про, що писати. Валюта загалом у нас подорожчала вся, за ці 2-2,5 дня, з останніх моїх показників, хоча це стосується курсу саме за НАЛ, і тільки на продаж. Просто дуже збільшилася саме маржа. І почала вона збільшуватися у суботу з ранку, після повідомленнь з Криму та зернові угоди.

Курси саме на цю годину. Купівля за готівку 42,00 гр. За БЕЗНАЛ купівлі пропозицій немає.        Продаж за безнал 43,00 гр. Продаж за готівку-УВАГА-45,00-47,00-48,00 гр. З'явилося і немало пропозицій куплю-продам-пропозиції надсилати у особисті. Коротше за кращим курсом. І ще цікаво те, що попит на євро зріз приблизно на 20% у порівняні з п'ятницею.

От такі у нас по євро наразі справи. Побачимо, як воно буде далі, бо це виглядає більше як загін, під якій прокинулися навіть ті тримачі євро, котрі чекали його здорожчання. Я до речі неодноразово вам писав, що операцій саме по євро у нас найменше серед  іншіх валют. Але самого євро у нас достатньо, просто люди в очікувані його здорожчання, що наразі і підтверджується.

Наразі поки все. Побачимо як воно буде надалі. Обов'язково триматиму вас у курсі. На все добре.

  • Дякую 4
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27.10.2022 в 17:56, Жак-Ів Кусто сказал:

З понеділка 31 жовтня до кінця тижня Євро по 38.5 можна буде купити, а можливо і нижче, якщо не буде російських терактів.

Подскажите, а 38,50 и ниже уже скоро , просто это очень важно. ??? . Я уже прям весь на иголках в ожидании. 

Змінено користувачем gosha
  • Хаха 7
  • Сумно 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, gosha сказал:

Подскажите, а 38,50 и ниже уже скоро , просто это очень важно. ??? . Я уже прям весь на иголках в ожидании. 

Вибачаюся. Питання було не до мене. Але можливо є сенс зачекати саме до кінця тижня, як в принципі і було прописано вище. Бо відіграти за 3-5 днів назад 85 коп. тим паче по євро- це ж не виглядає не реальним-!?! Головне вчасно змінити тренд.👇

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×