Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Додам ще, що хто хоче увійти у євро саме з долара, і я до речі частково теж за це міркую, то потрібно бути начеку. Здешевлення євро всеодно буде, саме по парі євро - долар.

А от якщо хтось хоче увійти у дешевший а ніж зараз євро за гривню( на налі чи на депо валютне) котру притримуєте для цього, то потрібно мати на увазі можливе підняття офіційного курсу НБУ по долару, що підтягне за собою до гори автоматично і курс євро. Тому тримайте руку на пульсі - будьте дуже уважні.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю вас. Мені в принципі цікаво читати ваші повідомлення, коли є час, адресовані мені чи іншим людям. Але тут я не зрозумів посил. Це ви точно саме мені збиралися відповісти-!? Можливо іншому комусь-!? Бо я своїм цим повідомленням, на котре ви відповіли - саме тут сьогодні нічого начеб то не питав - я просто написав загальне, як ствердження - для людей.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Лев сказал:

Вітаю вас. Мені в принципі цікаво читати ваші повідомлення, коли є час, адресовані мені чи іншим людям. Але тут я не зрозумів посил. Це ви точно саме мені збиралися відповісти-!? Можливо іншому комусь-!? Бо я своїм цим повідомленням, на котре ви відповіли - саме тут сьогодні нічого начеб то не питав - я просто написав загальне, як ствердження - для людей.

Зразу видно, що Ви не дуже давно на форумі :)
Це було адресовано усім. І малося на увазі, що зараз потрібно саме з евро виходити, у долар заходити. А зворотна операція буде ще дуже не скоро.
Просто Ви так побудували речення, наче зараз треба ловити момент - і заходити у євро. Я-то зрозумів, що ви мали на увазі, а от сторонні читачі могли невірно сприйняти. Тому і акцентував.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Mozart сказал:

Це було адресовано усім. І малося на увазі, що зараз потрібно саме з евро виходити, у долар заходити. 

Сейчас выйти из Евро на Доллар можно по 1,074 на наличке.  Почём откупать Евро обратно собираетесь. ???.

Змінено користувачем gosha
  • Дякую 1
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, gosha сказал:

Сейчас выйти из Евро на Доллар можно по 1,074 на наличке.  Почём откупать Евро обратно собираетесь. ???.

Еще раз для тех, кто не понял сразу. Выйти из евро в гривну, и на эту гривну открыть депозит на три месяца в долларах. Кросс-курс сами посчитайте.
И кто сказал, что надо ОБРАТНО обязательно откупать евро за доллар? :)

  • Дякую 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Mozart сказал:

Еще раз для тех, кто не понял сразу. Выйти из евро в гривну, и на эту гривну открыть депозит на три месяца в долларах. Кросс-курс сами посчитайте.
И кто сказал, что надо ОБРАТНО обязательно откупать евро за доллар? :)

Евро здаем по 43.5 и открываем депо 37,4😉.....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Mozart сказал:

Еще раз для тех, кто не понял сразу. Выйти из евро в гривну, и на эту гривну открыть депозит на три месяца в долларах. 
И кто сказал, что надо ОБРАТНО обязательно откупать евро за доллар? :)

Депозит то для смелых, там риск потерять всё, для меня не совместимый с выгодой.... Это не наш путь, лучше недозаработать чем потерять всё. :acute:. Выходить в гривну и сидеть на бумаге вообще не вариант при такой инфляции.  Для того чтобы получить профит нужно  продать Евро дороже , а потом откупить его дешевле , исходя из этого был мой вопрос, это для тех кто не понял сразу. :)

Змінено користувачем gosha
  • Лайк 1
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, $$$ сказал:

Евро здаем по 43.5 и открываем депо 37,4😉.....

Вы для начала попробуйте здать  то Евро по 43,50. :biggrin:

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, gosha сказал:

Вы для начала попробуйте здать  то Евро по 43,50. :biggrin:

На прошлой неделе курс был кашерний.... на сегодня больше 42,9 не дают...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×