Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

02.04.2023 в 13:56, FredJr сказал:

саме на рівні 1,01718 і от там вже буде вирішуватись доля євро на роки вперед, але це тільки моя думка)

Розумію що це лиш помилка набору, та має бути 1,1718 (уточнюю щоб ніхто не заплутався)

І велике дякую за прогнози! Всім наснаги й перемоги!

  • Дякую 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, 2PAC SHAKUR сказал:

это правда в обыкновенных обменках приема выше 37.10, нет, так что по 37.1 можно взять. Я еле сдал пару 1к евро по 40.2, Львов новый ЦУМ. Когда зашёл к не знакомым озвучили 40евро прием. Сдавал на еду. Так и есть прием есть продажи ноль

это у Вас евро с депозита навереное. опасно назад евро так сдавать) назад можно не успеть поставить, я бы тоже евро сдал и купил дол по хъорошей цене а потом за дол евро взял, но есть одно НО, евро за дол покупают по дну рынка

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, T626 сказал:

Коли в приваті курс продажу нижчий ніж купівлі в інших банках

Кстати..  на данный момент позиция Евро приносит 25-30 копеек..  наличие имеется.. и это не за 5 копеек бегать, как недавно упоминалось)..  один лист евро поднимается в день без особых усилий, как пол трёхмесячного депозита).

  • Дякую 1
  • Не розумію 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, Лев сказал:

Вітаю вас. В Херсоні курси євро такі - купують 40.00 - 40.20 - 40.30 - 40.40 грн. Продають 40.90 грн. та 41.00 грн. Найреальніший нормальний з будь якими сумами курс це 40.40 грн. на себе та 40.90 грн. на продаж. Бума не має, але потихеньку операції проводяться, навіть валютчики з обміниками обмінюються іноді валютами немаленькими сумами, що виглядає дуже цікаво. Мало хто за це знає.

А так все так само в нас. З лівого летять на нас трішки більше останнім часом, мабуть є наказ випуляти все що є, бо скоро накиватимуть п'ятами.

Як і всі Українці - чекаємо. Тримаємося. Все буде Україна.

@Лев, дуже цікаво: а чи вже відчинили двері стаціонарні обмінники у Херсоні? Чи, як і при окупації, лише "чорний ринок" , тобто між собою? 
Що ж до курсів - вже всі бачать, что Херсон принаймні у плані валюти цілковито повернувся до нормального життя. Курси такі ж , як і на інших вільних (неокупованих) територіях України. 
Зараз дуже корисно було б бачити зміни, що відбуваються у Мелітополі чи Бердянську. Якщо є хтось звідта, хто писав би коментарі по суті... Було б дуже цікаво. Але! З чіткою проукраїнською позицією. Пропаганди "руськага міра" нам тут не потрібно (а то була парочка... )

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Mozart сказал:

@Лев, дуже цікаво: а чи вже відчинили двері стаціонарні обмінники у Херсоні? Чи, як і при окупації, лише "чорний ринок" , тобто між собою? 
Що ж до курсів - вже всі бачать, что Херсон принаймні у плані валюти цілковито повернувся до нормального життя. Курси такі ж , як і на інших вільних (неокупованих) територіях України. 
Зараз дуже корисно було б бачити зміни, що відбуваються у Мелітополі чи Бердянську. Якщо є хтось звідта, хто писав би коментарі по суті... Було б дуже цікаво. Але! З чіткою проукраїнською позицією. Пропаганди "руськага міра" нам тут не потрібно (а то була парочка... )

Вітаю. Так, обмінники працюють, десь до 15% від того, що було до війни. Але працює більша половини з них наразі не так стабільно і чесно як до війни. Частково я їх розумію, але тільки частково, бо є моменти неприємні по курсах та інше. Кажуть одне, а по факту інше. Раніше таке було трішечки де ніде, а зараз у більшості таке. Краще з валютчиком знайомим домовитися та провести операцію, а ніж домовлятися з обмінником.

  • Лайк 1
  • Дякую 3
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14.04.2023 в 17:50, InGodWeTrust сказал:

Сегодня сел за калькулятор и прикинул цифры , в феврале примерно я купил наличный евро 40.5 точно не помню но это была зима, сегодня часть скинул за дол 1.097 , выходит что купил дол по 36.92, что ЛУЧШЕ чем что я сидел бы а гривне и купил 37.3

Продал евро 1.097 и дол по 38.05 выходит продажа евро 41.74

Взять бы евро по 40.8, но это хотелки, думаю придется торговаться😎

Змінено користувачем InGodWeTrust
  • Дякую 2
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, InGodWeTrust сказал:

По хорошему должен быть заскок вверх небольшой, говорят киев /80

а оттуда можно предположить движение вниз , но это теория и больше желания 

Для делающих зафиксировать евро в дол - по всем канонам делается это через грн, для этого стоит брать риск на себя и продавать дорожающее евро

Если выходить из евро в доллар не через гривну у менял тоже самое получается и риска меньше.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×