Перейти до вмісту
Warwick81

Криптовалюты (Биткоины, Лайткоины, Эфириум и т. д.)

Рекомендовані повідомлення

Я думаю, что рынок сейчас очень сильно перегрет, 18к за биткоин, люди, вы  серьезно собрались его покупать по супер ценам? Это уже явно торговля на эмоция. Подняться с 5к до 18к за месяц. Ну-ну. Я прогнозирую обвал битка до 10к и ниже (7-8к). Решать вам, но я б все тщательно обдумал,  прежде , чем вкладывать в BTC. 

  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сервис цифровой дистрибуции игр Steam прекратил принимать в качестве оплаты в своем онлайновом магазине криптовалюту Bitcoin. В блоге сервиса это решение объяснили тем, что курс Bitcoin меняется слишком быстро, чтобы криптовалюту можно было использовать как платежное средство.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 хвилини тому, marua3 сказав:

Сервис цифровой дистрибуции игр Steam прекратил принимать в качестве оплаты в своем онлайновом магазине криптовалюту Bitcoin. В блоге сервиса это решение объяснили тем, что курс Bitcoin меняется слишком быстро, чтобы криптовалюту можно было использовать как платежное средство.

Цій новині 2 дні. 1 сервіс припинив брати бтц, 3 інших почали. Так чи інакше бтц приймають в щораз більшій кількості торгових точок

  • Хаха 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а на Полониксе кому то Голд начислили?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, Jilane2 сказал:

Я думаю, что рынок сейчас очень сильно перегрет, 18к за биткоин, люди, вы  серьезно собрались его покупать по супер ценам? Это уже явно торговля на эмоция. Подняться с 5к до 18к за месяц. Ну-ну. Я прогнозирую обвал битка до 10к и ниже (7-8к). Решать вам, но я б все тщательно обдумал,  прежде , чем вкладывать в BTC. 

Кому это адресовано? Кто покупать собрался? :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Из-за нововведений мессенджера WeChat курс криптовалюты NEM поднялся на 150% - https://freedman.club/iz-za-novovvedenii-messendjera-wechat-kurs-kriptovalyuti-nem-podnyalsya-na-150/

 

image.thumb.png.1da093e91440cebce34bbc62192af3c9.png

 

  • Дякую 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Последние 6 часов торгов по BTC напоминает массовое помешательство, падение с 15500 до 13000, рост до 14000 (битфинекс) и при этом курсе на мелких биржах уже скупают по 15-15,5к. Я такого еще никогда не видел, разница в 1,5к usd....

  • Хаха 1
  • Не розумію 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Jilane2 сказав:

Последние 6 часов торгов по BTC напоминает массовое помешательство, падение с 15500 до 13000, рост до 14000 (битфинекс) и при этом курсе на мелких биржах уже скупают по 15-15,5к. Я такого еще никогда не видел, разница в 1,5к usd....

1.5к при ціні бітка 5к і при ціні 13-15к$ то 2 великі різниці. Різниця в ціні +- 10% на різних біржах як на мене в межах норми.

Ну а волатильність така через завтрашнє введення перших ф'ючерсів на чиказькій  біржі

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.12.2017 в 00:13, Johndoe сказал:

1.5к при ціні бітка 5к і при ціні 13-15к$ то 2 великі різниці. Різниця в ціні +- 10% на різних біржах як на мене в межах норми.

Ну а волатильність така через завтрашнє введення перших ф'ючерсів на чиказькій  біржі

При цене на Bitfinex в 13300 (Bitstamp - 13100)  покупать по 15200 -15400 вы считаете это нормальным?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.12.2017 в 00:19, Jilane2 сказал:

При цене на Bitfinex в 13300 (Bitstamp - 13100)  покупать по 15200 -15400 вы считаете это нормальным?

Я на бітфінекс не торгую. А якщо якісь біржі мають свої регіональні особливості (зімбабвійські, азіатські, США тощо) то і ціни там інші. Аналогічно, для чого продавати на бітфінекс по 13к, якщо на інших біржах можна було сьогодгі продати по 15к, а на локалбіткоінс навіть я бачив ціну 16.5к$/btc

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×