Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Aviruss сказал:

Укрепление гривны во Львове на сегодня окончено....со вчерашних 31.3 на продаже взлетели сегодня на 32грн... в чём маленький секрет??

Я же прямо намекнул, что вчера был локальный минимум. В этом и был секрет. Кто понял, тот воспользовался. 
 

  • Дякую 1
  • Сумно 1
  • Подобається 10
  • Не подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, NWEN сказал:

Опять "чтобы не было богатых".

Сейчас нужно думать не о том как не дать сдать доллар по 100. А о том как обеспечить себя продуктами в перспективе года-двух, пока подсолнечное масло с сахаром и гречкой не по 100. Но это не значит что надо как дурак бежать в магазины и сгребать все по любой цене.

Ну и да. Думаю что доллара по 100 не будет,по крайней мере в том контексте когда подразумевается "вот только война закончится через неделю сразу по100". Многие недооценивают нашу страну. А зря! Впрочем сейчас все слишком неопределено чтобы давать прогнозы что будет, можно только понимать чего не будет.

Вы подумайте о том если, не дай Бог, прийдёт момент уехать или вывезти семью от линии фронта, много ли гречки с подсолнечным маслом в перспективе на год-два вы заберете с собой

  • Лайк 4
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Mozart сказал:

Я же прямо намекнул, что вчера был локальный минимум. В этом и был секрет. Кто понял, тот воспользовался. 
 

И что теперь только вверх доллар?

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ЛанаКо сказал:

И что теперь только вверх доллар?

Нет. 
Я просто обратил внимание тех, кто ждал, что сейчас вернемся к 28,ХХ... Вряд ли...

  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Mozart сказал:

Нет. 
Я просто обратил внимание тех, кто ждал, что сейчас вернемся к 28,ХХ... Вряд ли...

А где можно читать Ваши прогнозы, когда теперь выловить подешевле чуть курс. Какое то безумие , дом пришлось бросить , работы теперь нет , еще и гривна бумажками станет.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Сергій Марченко виступив з промовою на засіданні Ради ЄС з економічних і фінансових питань (ЕКОФІН):

"... Більшість із вас тут – фінансисти. Ви добре мене зрозумієте. З огляду на все, що я сказав, ми маємо реалізовувати більш активні дії зі збору коштів. Ми маємо бути свідомими, ми завжди маємо бути свідомими. У нас безперечно завжди є можливість просто надрукувати гроші. Я буду відвертий з вами - це останній варіант, до якого я звернуся. Після того, як ми переможемо у війні, нам потрібно буде вирішити цілу низку проблем, і я не став би додавати до них боротьбу з гіперінфляцією. Крім того, ми пам'ятаємо, що скорочення ВВП зі збільшенням коефіцієнта заборгованості може призвести до нестійкого рівня боргу, чого я допустити не можу. Виходячи з цього, найбільш об'єктивно правильне рішення полягає у залученні швидкого пільгового фінансування та грантів. Форма грантів для нас зараз набагато важливіша, оскільки дозволяє отримати швидкий доступ до ліквідності без збільшення обсягу боргу. Крім того, всі ми розуміємо, що після війни нам потрібно буде фінансування для відновлення країни. Тому для нас буде краще, якщо зараз ми отримуватимемо більше грантів, а не кредитів, аби ми могли виділяти більшу частину бюджету не на обслуговування боргу, а на відновлення України".

https://mof.gov.ua/uk/news/sergii_marchenko_vistupiv_z_promovoiu_na_zasidanni_radi_ies_z_ekonomichnikh_i_finansovikh_pitan_ekofin-3392

  • Дякую 2
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Україна вже скоро зможе швидко розміщувати свої цінні папери на фондовому ринку Британії - ОП

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку спільно з представниками Financial Conduct Authority працює над можливістю швидко розміщувати свої цінні папери на фондовому ринку Британії.

Про це розповів голова НКЦПФР Руслан Магомедов за результатами зустрічі із представниками FCA, передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Комісії.

«Наступним важливим питанням, яке було на порядку денному стало встановлення прямих відносин між українським та британським ринками цінних паперів. Прямий зв’язок між нашими ринками дозволить Україні швидко розміщувати свої цінні папери на фондовому ринку Британії», - розповів очільник Комісії.

Він зазначив, що для нашої країни це означатиме можливість швидко залучати гроші вже зараз (під час активних бойових дій) та у майбутньому (для відновлення інфраструктури країни). Своєю чергою, для інвесторів з Великобританії це також стане дуже дієвим та цікавим інструментом для інвестицій.

unn.com.ua

Змінено користувачем candida

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, ЛанаКо сказал:

А где можно читать Ваши прогнозы, когда теперь выловить подешевле чуть курс. Какое то безумие , дом пришлось бросить , работы теперь нет , еще и гривна бумажками станет.

Там же, где и всегда, вот здесь

  • Не розумію 2
  • Сумно 2
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×