Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

7 годин тому, Владимир77 сказав:

Ще ж треба буде якось довести, що ти є власником ОВДП.

1) після покупки вам мають надіслати договір (підписаний ЕЦП пдф файл) і 2) виписку із депозитарцію

по ідеї ці документи доводять, що ви є власником ЦП

НДУ - зберігач ЦП. хіба він щось знає про наприклад ваш раухунок в банку, куди треба повернути кошти від купонів чи погашення? Як на мене таку інформацію має лише брокер (посередник) через якого ви купуавли ЦП

 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, senderZ сказал:

1) після покупки вам мають надіслати договір (підписаний ЕЦП пдф файл) і 2) виписку із депозитарцію

по ідеї ці документи доводять, що ви є власником ЦП

НДУ - зберігач ЦП. хіба він щось знає про наприклад ваш раухунок в банку, куди треба повернути кошти від купонів чи погашення? Як на мене таку інформацію має лише брокер (посередник) через якого ви купуавли ЦП

 

Дякую. Так, договір прислали і виписку з депозитарної установи банку.

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, Лев сказал:

Дуже корисна розмова.Я ще не спеціаліст в цьому питанні.Але мене це теж дуже зацікавило,бо я сам планую до кінця року вкладатися в ОВДП.І в цій ситуації можливо було б непогано купувати ОВДП через ДІЮ-це начеб то вже дозволено.Банк всеодно потрібно обирати,через який ви плануєте купувати ціні папери,але ж якщо з цим банком наприклад,щось стається то у вас хоч залишається зачепка-ДІЯ.І наприклад активувати в ДІЇ ще одну свою картку любого іншого банку мабуть можна буде,і можливо таким способом буде повернено вам гроші-!?!

Тільки це все що я написав-мої здогадки.Якщо хтось стикався з цим,то можливо поправить мене.Чи можливо все так зробити,як я описав-чи ні-!?!

І ще одна цікава річ.Я зараз заходив в ДІЮ спробувати,щось хоча б почати(гроші будуть в кінці місяця тільки)робити,щоб наперед дізнатися,як воно робиться і що потрібно.Но у мене вже на початку вибиває після натискання на облігації-НЕ МОЖЕМО ОПРЕДЕЛИТИ ВАШЕ МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇЇ-щось таке приблизно написано.Я дослівно вже не пам'ятаю.Може хтось розуміє,чи стикався вже з таким-чому може таке вибивати-!?!

В Дії мабуть краще купувати ОВДП, але у мене паспорт книжка, тому навряд чи я там куплю облігації( а за реєстрацію, можливо ви зареєстровані на тимчасово окупованих місцях?

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.10.2022 в 19:49, Лев сказав:

після натискання на облігації-НЕ МОЖЕМО ОПРЕДЕЛИТИ ВАШЕ МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇЇ-щось таке приблизно написано.Я дослівно вже не пам'ятаю.Може хтось розуміє,чи стикався вже з таким-чому може таке вибивати-!?!

Дія вам не дасть купити поки ви не заберете цю помилку

Тобто в БД по вас є або відстутня інформація або ще щось - це треба поремонтувати, тоді зможете легко купувати

2) але в Дії є одне але - кошти повертаються лише на ковідану картку (єПідтримка) а не на будь-яку

не знаю навіщо вони ввели цю незручність, мабуть переслідують якусь свою ціль

 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11.10.2022 в 11:25, Владимир77 сказал:

В Дії мабуть краще купувати ОВДП, але у мене паспорт книжка, тому навряд чи я там куплю облігації( а за реєстрацію, можливо ви зареєстровані на тимчасово окупованих місцях?

З паспорт-книжка в ДІЇ нереально багато чого зробити.Хоча якщо у вас є в ДІЇ закордонний паспорт новий саме безвіз,то так начеб то можливо.Ну і не потрібно забувати,що в ДІЇ саме наразі можливо купувати військові облігації тільки у гривні.Придбання облігацій в ДІЇ саме у валюті наразі не передбачено.

Я наразі вже кілька місяців зареєстрований на підконтрольній.

14.10.2022 в 20:21, senderZ сказал:

Дія вам не дасть купити поки ви не заберете цю помилку

Тобто в БД по вас є або відстутня інформація або ще щось - це треба поремонтувати, тоді зможете легко купувати

2) але в Дії є одне але - кошти повертаються лише на ковідану картку (єПідтримка) а не на будь-яку

не знаю навіщо вони ввели цю незручність, мабуть переслідують якусь свою ціль

 

Я розумію,але як це виправити-!?!Ну я вже займуся цим,коли буде потреба.Можливо до того часу,щось змінеться-!?!Тим паче наскільки мені відомо,саме в ДІЇ наразі можлива купівля військових облігацій тільки гривневих.А наразі як ви розумієте це не варіант.Можливо з часом в ДІЇ почнуть вже і валютні облігації продавати.Тоді і почну рух у вирішенні своїх проблем.А можливо і просто через банк купуватиму валютні військові облігації,коли валюта звільниться з депо.

А на рахунок зарахування грошей на картку є-Підтримка,після закінчення строку вкладу у військових облігаціях,то тут проблем я не бачу.Тому що якщо я не помиляюся,з картки є-Підтримка,котра у вас буде висвітлюватися у додатку,можна буде без питань перерахувати гроші на вашу дебєтну чи можливо за потреби і на кредитну картку.Так що саме в цьому питанні не все так погано,як може здаватися.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, Лев сказал:

З паспорт-книжка в ДІЇ нереально багато чого зробити.Хоча якщо у вас є в ДІЇ закордонний паспорт новий саме безвіз,то так начеб то можливо.Ну і не потрібно забувати,що в ДІЇ саме наразі можливо купувати військові облігації тільки у гривні.Придбання облігацій в ДІЇ саме у валюті наразі не передбачено.

Я наразі вже кілька місяців зареєстрований на підконтрольній.

Я розумію,але як це виправити-!?!Ну я вже займуся цим,коли буде потреба.Можливо до того часу,щось змінеться-!?!Тим паче наскільки мені відомо,саме в ДІЇ наразі можлива купівля військових облігацій тільки гривневих.А наразі як ви розумієте це не варіант.Можливо з часом в ДІЇ почнуть вже і валютні облігації продавати.Тоді і почну рух у вирішенні своїх проблем.А можливо і просто через банк купуватиму валютні військові облігації,коли валюта звільниться з депо.

А на рахунок зарахування грошей на картку є-Підтримка,після закінчення строку вкладу у військових облігаціях,то тут проблем я не бачу.Тому що якщо я не помиляюся,з картки є-Підтримка,котра у вас буде висвітлюватися у додатку,можна буде без питань перерахувати гроші на вашу дебєтну чи можливо за потреби і на кредитну картку.Так що саме в цьому питанні не все так погано,як може здаватися.

У Дії є підтримка в месенджерах: телеграм, вайбер. Зверніться туди, вони певно допоможуть, я за паспорт там питав, відповідають) Закордонного паспорта у мене теж нема(, дуже не полюбляю бюрократів, зараз хоч  вже багато чого можна зробити онлайн)

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10.10.2022 в 19:49, Лев сказал:

Дуже корисна розмова.Я ще не спеціаліст в цьому питанні.Але мене це теж дуже зацікавило,бо я сам планую до кінця року вкладатися в ОВДП...........

Чи дійсно облігації допоможуть Україні? Відповідь - Будьте в цьому певні. Ваші кошти йдуть безпосередньо до бюджету і ви можете бачити свій Внесок у кожному проекті, який реалізує держава.

Чи безпечний процес купівлі облігацій? Як усе відбувається? Відповідь - Держава співпрацює виключно з тими банками та інвестиційними фірмами, які отримали ліцензію НКЦПФР. Облік прав власності на облігації регулюється Національним банком України. Тож ваш Внесок абсолютно надійний.

Який прибуток я отримаю? Які є ризики? Відповідь - Кожна облігація у вашому Внеску має визначену дохідність та термін. У гривні ставка на короткострокові облігації терміном погашення пів року становить 10% річних, на більший строк — до 16% річних. У доларі — 3,7% річних на 1 рік. У євро — 2,5% річних на 8 місяців та 1 рік. Гарантом повернення інвестицій виступає держава.

Внесок — твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

Ви купуєте облігації у держави через банк або інвестиційну фірму (брокера).Вони можуть мати різний термін інвестування (від декількох місяців до років) та річну дохідність.Зроби розумний Внесок у збереження економіки і наближення перемоги України!

Як зробити Внесок? Відповідь - Оберіть офіційного партнера держави — банк або інвестиційну фірму. Перейдіть на сторінку партнера та слідуйте вказівкам.

1Укргазбанк

2Укрексімбанк

3Альфа-банк

4ПУМБ

5«Південний»

6ICU

7Універ Капітал (додаток Wotan)

8Dragon Capital

9АТ «Універсал Банк»

10ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»

11БТС Брокер

12ПрАТ «Івекс Капітал» - Мінімальна сума внеску 50 тис. ₴

13Ощадбанк - Мінімальна сума внеску 100 тис. ₴

14Приватбанк

15Кредобанк - Мінімальна сума внеску 300 тис. ₴

16Таскомбанк - Мінімальна сума внеску 500 тис. ₴

17ОТП банк

Принцип вибору банку - такий самий, як у Таблиці Моцарта - "Клуб 100к - дол./депозити за гривню"

  • Дякую 1
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часов назад, Драк Дракон сказал:

Принцип вибору банку - такий самий, як у Таблиці Моцарта - "Клуб 100к - дол./депозити за гривню"

Невеличке уточнення - у таблиці mustbe:

https://mustbe.ml/tables/club100k

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Открыл за август сентябрь и октябрь три валютных депозита на 150тыс. В Экобанке. Мог и на 200тыс.но третий раз открывал именно 1 или 2 октября, не помню уже. Поспешил. Просто не знал тогда ещё что можна будет на 100тыс. сразу открывать. Есть ещё гривны на один депозит. Если в ноябре ещё можна будет открыть на 100тыс. на 3 месяца, то так и сделаю, так же в Экобанке. Если нет то тогда уже подумаю за новый депозит от НБУ на 6 месяцев.

  • Лайк 1
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×