Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

26.10.2022 в 16:07, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Ну це зрозуміло шо цей закон для Альфа - Банку, незрозуміло як людям будуть повертати валютні депозити🤔

Я міркую, що якщо вони хочуть, щоб цей банк в майбутньому був, як мінімум один з найкращих, якім він був в цьому році, та й досі є(а на мою думку найкращім), як мінімум за пропозиціями банківськіх продуктів для людей. То вони повинні як мінімум не ображати вкладників та й просто клієнтів банку.

Тому повино все бути добре. Наразі саме я знаю тільки позитивні розкази за зняття валюти з карткового рахунку, чи з валютного депо, котрий закінчився, в цьому банку.

Маємо надію, що все буде добре в цього банку, і вже краще як SENS. І я до речі вже в слідуючему році, коли закінчаться всі негаразди в цьому банку, не проти буду знову зайти в нього зі своїми грошима. Тим паче картки та рахунки в них, продовжую мати.

  • Лайк 2
  • Дякую 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Треба заплатити 100 000 грн (податок)

цікаво а є хоч один  інтернет-банк що дозволяє це зробити без комісу? спробував знайти, 200-500 гривень і вище хочуть...

Змінено користувачем gadina86

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, gadina86 сказал:

Треба заплатити 100 000 грн (податок)

цікаво а є хоч один  інтернет-банк що дозволяє це зробити без комісу? спробував знайти, 200-500 гривень і вище хочуть...

Інтернет-банкінг Укрсиббанку. Карта New Card.

Після поповнення цієї карти п2п-переказом можна одразу здійснювати оплату з неї. Овердрафту не буде.

Завжди з цієї карти оплачую судовий збір за реквізитами казначейства без комісій. 

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, gadina86 сказал:

Треба заплатити 100 000 грн (податок)

цікаво а є хоч один  інтернет-банк що дозволяє це зробити без комісу? спробував знайти, 200-500 гривень і вище хочуть...

Приват24 берет 3 гривны за платеж по реквизитам вроде как

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, dmsa сказал:
3 часа назад, gadina86 сказал:

Треба заплатити 100 000 грн (податок)

цікаво а є хоч один  інтернет-банк що дозволяє це зробити без комісу? спробував знайти, 200-500 гривень і вище хочуть...

Приват24 берет 3 гривны за платеж по реквизитам вроде как

По-моему, Приват повысил комиссию за бюджетные платежи на казначейские счета и 3 гривен там уже нет.

Во-всяком случае, по судебному сбору было, к сожалению, именно так и я перешел на Конкорд.

После того, как и Конкорд ввел комиссию, пользуюсь без комиссий пока Укрсиббанком.

Змінено користувачем Modestus

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минут назад, dmsa сказал:

Приват24 берет 3 гривны за платеж по реквизитам вроде как

Если речь об уплате налога, то получатель - бюджетная организация → комиссия 1% (min 3 грн, max 100 грн), т.е. в данном случае возьмут 100 грн.
https://privatbank.ua/plategi-za-kominalnie-i-prochie-uslugi
Раньше лупили полный процент (со 100к грн. была бы комиссия 1к грн.) и выгоднее было налоги платить с Привата для бизнеса, там тот же платёж быз за 3 грн.
Политику по комиссии в Приват24 поменяли в этом году, помню обратил внимание на новость по почте, но т.к. сейчас ФОП плачу в бизнес части, то так и не воспользовался, и письмо что-то не нахожу.. но точно было. Когда решил прокомментировать тут, ожидание было что действительно Приват24 даже бюджетные платежи сейчас на 3 грн. гоняет, но проверил в интерфейсе - 100 грн.
image.png.e26f44671a024f9b7bbb7e4cc3ae370f.png

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Альфа - СЭП без комиссий. Не знаю, можно ли одним платежом сразу 100к отправить. Но 2 по 50 - легко. 

  • Дякую 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Mozart сказал:

Альфа - СЭП без комиссий. Не знаю, можно ли одним платежом сразу 100к отправить. Но 2 по 50 - легко. 

да - альфа 50к лимит есть. єто отпугнуло.

вобщем перечитав еще раз тарифы и получив подтверждение в поддержке  - решил через ПУМБ

у них и в приложении категория Бюджетные платежи и в кассе налом (если клиент банка) то комиссии нет.

Всем отписавшимся - огромное спасибо

Змінено користувачем gadina86

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, gadina86 сказал:

да - альфа 50к лимит есть. єто отпугнуло.

вобщем перечитав еще раз тарифі и получив подтверждение в поддержке  - решил через ПУМБ

у них и в приложении категория Б.джетніе платежи и в кассе налом если клиент банка то комиссии нет.

Всем отписавшимся - огромное спасибо

У простому додатку ПУМБ по реквізитам наскільки я знаю є комісія, сам стикався з цим. Хоча ви пишите про якусь категорію В

В Альфі 100к за два рази можете переслати без %. Навіть 150к за три рази можна. Хоча можливо вам потрібно однією сумою саме 100к. переслати, тоді це не варіант.

Ще можна дізнатися у ІЗІ банку, як варіант. Ну і в А-банк начеб то можливо одним платежем 100к., але 150 гр. комісія буде.

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, gadina86 сказал:

да - альфа 50к лимит есть. єто отпугнуло.

вобщем перечитав еще раз тарифы и получив подтверждение в поддержке  - решил через ПУМБ

у них и в приложении категория Бюджетные платежи и в кассе налом (если клиент банка) то комиссии нет.

Всем отписавшимся - огромное спасибо

Не связывался бы я с ПУМБом на крупные суммы... Впрочем, если слово "финмониторинг" Вас не напрягает... можете попробовать. Но мое дело - Вас предупредить. 

100 внести налом + 100 перечислить - это уже оборот 200 000 (по методике ПУМБ). 
Два раза такое сделаете - и на прием к следователю...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×