Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Похоже, коллега Моцарт оказался как всегда прав. Платежи из банка не выходят (по инсайдерской информация зависло более 150 млн. грн.), отделения не подкрепляют, со счетов ничего не выдают. За несколько недель была выведена достаточно крупная сумма денег. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Советую ВСЕМ - и юрлицам, и "физикам" - делать ноги из этого банка. И чем быстрей - тем лучше. Времени на раскачку у вас уже не осталось... 

 

 

Похоже, коллега Моцарт оказался как всегда прав. Платежи из банка не выходят (по инсайдерской информация зависло более 150 млн. грн.), отделения не подкрепляют, со счетов ничего не выдают. За несколько недель была выведена достаточно крупная сумма денег. 

 

ОК. Якшо вже не видають навіть гривню, то яким способом забрати зелені гроші з банку? Суд? Суд може затянутись на пів року чи я помиляюсь?

 

Що б ви порадили, якщо вклад закінчується тільки 15 жовтня і достроково розірвати не можна?

 

Буду вдячний за пораду від знаючих людей!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ОК. Якшо вже не видають навіть гривню, то яким способом забрати зелені гроші з банку? Суд? Суд може затянутись на пів року чи я помиляюсь?

 

Що б ви порадили, якщо вклад закінчується тільки 15 жовтня і достроково розірвати не можна?

 

Буду вдячний за пораду від знаючих людей!

перевести в банк, который выдает эти гроши. По свифту.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

перевести в банк, который выдает эти гроши. По свифту.

Раніше розказували про такий варіант - комісія 10%...

 

Ну а зараз така ситуація в банку, що я маючи в середині цього банку 2 рахунки не можу навіть між ними перекинути кошти, про перевід на інший банк мова навіть не йде... заблоковані кор рахунки чи шось типу того, ну принаймі так "чешуть". Банк не проблемний, не банкрот... офіційно.

 

Тому план такий - закінчується вклад пишу заяву про видачу. Не видають - в суд. Все правильно? Чи є ще якісь варіанти?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дождитесь выплаты через фонд. До выборов должны дочистить банковскую систему. Суд против трупа ничего не даст

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

http://www.fg.gov.ua/not-paying/temporary/154-pat-ukrinbank/3414-rozpochynaiutsia-vyplaty-vkladnykam-pat-ukrinbank

 

Стартували виплати нашого "улюбленого банку" за курсом НБУ на 25/12/15р., згідно  частини п’ятої статті 26 Закону:

- 22,96 грн. за 1 $;
- 25,14 грн. за 1 €;

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вкладчиков проблемного "Укринбанка" заставят вернуть деньги компенсаций ибо суд признал незаконным возмещение 1,46 млрд через ФГВФЛ ?   (???)

Хозяйственный суд Киева признал недействительными договор целевого займа и ипотеки, заключенные между Фондом гарантирования вкладов физлиц и ПАО "Укринбанк". Об этом 10.10.2016  сообщает пресс-служба фонда.

Согласно сообщению, решение суда будет обжаловано Фондом в предусмотренном законодательством порядке. Речь идет о договорах ипотеки и целевого займа на сумму 1,46 млрд гривен, которые пошли на выплаты гарантированной суммы возмещения вкладчикам банка после того как НБУ отнес ПАО "Укринбанк" к категории неплатежеспособных.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×