Перейти к публикации

tyUSD

Форумчанин
 • Публикации

  44
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

72 Душка

О tyUSD

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Львів

Посетители профиля

1466 просмотров профиля
 1. tyUSD

  Маленькие хитрости украинских туроператоров

  Для всіх, хто планує судитись, слід зазначити, що компенсація (та що в Євро ст 104 ПКУ), на жаль, передбачається за відмову у перевезенні/скасування рейсу взагалі, за затримку можна буде стягнути лише додаткові витрати (додаткова ніч проживання в готелі, харчування, трансфер/таксі), з підтверджуючими квитанціями звичайно. Такшо наш закон слабо нас захищає, але думаю, що завданою моральною шкодою зможемо вийти навіть на більшу суму, ніж передбачено компенсацією. Не знаю як ви, шановні форумчани, а я буду звертатись до суду, тим більше судовий збір платити не треба (ст. 22 ЗУ Про захист прав споживачів). Створимо тим рєдіскам прецедент. =)
 2. tyUSD

  Маленькие хитрости украинских туроператоров

  Вадим, працюєте в турагенції чи у авіаперевізника?! Закриємо всі недобросовісні контори, не можна їм дарувати, бо на наступний сезон вони взагалі охриніють, хоча вони вже тово. Такшо до суду!
 3. Всем доброго времени суток! Уважаемые форумчане, дайте пожалуйста совет о способах монетизации сайта. В принципе понятно, что монетизация сайта возможна за счет размещения платных объявлений и рекламы на нем, платного контента и т.д. Хочу спросить у форумчан, которые в курсе, о порядке цифр - на какую сумму можно расчитывать за размещение рекламы при n-ой посещаемости сайта? Есть ли прямая зависимость или это все индивидуально? И вообще какие есть нюансы? Возможно есть контакты рекламных агенств, которые занимаются размещением интернет-рекламы и могут сориентировать по моему вопросу? Буду признателен за дельные советы!
 4. tyUSD

  Прогноз курса доллара к гривне

  За сьогодні: Валюта аукціону Долар США КУПІВЛЯ Оголошений обсяг аукціону (млн од. валюти) 100.00 Загальний обсяг заявок суб'єктів ринку, прийнятих для участі в аукціоні (млн од. валюти) 114.80 Загальна кількість заявок суб'єктів ринку, прийнятих для участі в аукціоні 46 Курс гривні за заявками суб'єктів ринку, прийнятих для участі в аукціоні (грн за од. валюти): максимальний 25.9500 мінімальний 25.9000 Курс гривні за результатами аукціону (грн за од. валюти): середньозважений 25.9233 максимальний 25.9300 мінімальний 25.9000 Загальний обсяг задоволених заявок суб'єктів ринку (млн од. валюти) 74.90 Загальна кількість задоволених заявок суб'єктів ринку 25
 5. Думка європейських експертів про Україну https://www.epravda.com.ua/publications/2018/02/2/633667/ Якшо коротко, то вони розрізняють Україну і українців від влади, яка, на жаль, нами керує.
 6. tyUSD

  Финансовые советы

  Якшо платите в гривні по курсу НБУ, то зараз хороший час, шоб міняти. Останнім часом міжбанк +10-15 коп. до реального курсу, шо не на Вашу користь (ех були часи, коли можна було здати доляр на 1,5-2 грн. вигідніше для себе). Оскільки чисто теоретично пішов розворот і маємо 1 день лагу по оф курсу НБУ, то чорний ринок сьогодні мав би обігнати вчорашній міжбанк. Радив би зачекати до години 12:00 і послідкувати за міжбанком, куда він піде сьогодні. Остаточне рішення за Вами, і бажаю, шоб воно було вдалим!
 7. tyUSD

  Прогноз курса доллара к гривне

  На головній станом на 12:21 малюють міжбанк мінімально вниз, фактор 20-х чисел?
 8. tyUSD

  Прогноз курса доллара к гривне

  https://bank.gov.ua/control/uk/allinfo Внизу справа "Залишок коштів на коррахунках банків (оперативні дані)"
 9. tyUSD

  Переуступка

  Завдаток служить для оплати відступних за здійснення переуступки (в договорі з забудовником переважно передбачений пункт про умови і ціну здійснення переуступки - фіксована сума або % від вартості квартири), які мають зайти на рахунок забудовника - відповідно оплата через банк. Тобто ми це з натяжкою можемо назвати завдаток. Всі гроші передаються, тому що після підписання переуступки, той, хто відступає право, втрачає свої права на квартиру - стає ніким. І краще стати ніким з н-сумою грошей, а не займатись благочинністю. Але покупці бояться кидка, тому для того, щоб всі були задоволені і отримали бажане(той, хто відступає отримав більше грошей, ніж вклав на фундаменті, а кінцевий покупець - оформлену квартиру у вже зданому будинку) - все робиться в один день. А оскільки нотаріальне оформлення займає трохи часу, то така доля переуступщика - чекати поки все оформиться і побажати новому власнику знайти хороших майстрів. В нашому випадку людина, яка переуступає (назвем його інвестор) суттєво економить на податках, фактично не платить їх взагалі. Схема проста - інвестор ризикує вкладаючи гроші на фундаменті, потім коли будинок вже майже готовий до здачі переуступає кінцевому покупцю, який нічим не ризикує і бачить, що купує, але за більшою ціною. Якщо зірки на небі зійдуться, то інвестор може мати на цьому від 20% річних в у.о. від вкладеної суми, тут вже багато факторів грає роль (жадність інвестора; щедрість покупця...).
 10. tyUSD

  Переуступка

  То все залежить від домовленостей, але як варіант - сидить з грошима і чекає, поки нотаріально оформлять договір к-п забудовник і кінцевий покупець, на підставі якого вже вносяться дані в ЄДР і береться витяг. Всьо по-чесному! Як шось не получається, то гроші повертає, а підписану переуступку анулюють. Все ж просто!
 11. tyUSD

  Переуступка

  Переважно в забудовників, які цінують свою репутацію, все продумано, хоча перестрахуватись консультацією юриста Ваше право. Якщо будинок вже готовий (зданий в експлуатацію), радив би переуступку робити в один день з оформленням права власності, а саме: Є практика: покупець дає завдаток продавцю (той пише розписку про обов'язок відступити квартиру) в розмірі відступних за переуступкою (можна навіть разом піти у банк, щоб проплатити ці відступні), потім вже в нотаріуса після передачі всієї суми продавець підписує переуступку і чекає до моменту, коли вже забудовник і кінцевий покупець укладуть договір купівлі-продажу і отримають витяг з реєстру про право власності на квартиру. Як то кажуть "і вовки ситі і вівці цілі".
 12. Якщо чесно дивно читати про бум в Хмельницькому... хоча не орієнтуюсь по новобудовах цього міста. По Львову (моя суб'єктивна думка) зараз будується дуже багато новобудов, по кількості(об'ємах в м.кв.) раза в 2 більше, ніж в 2007-2008 роках, але кидається в очі сповільнення темпів будівництва, таке враження, що забудовники навмисне відкладають момент здачі будинку, бо не все продано. Та і ціни деякі забудовники в гривнях опускають (можливо пов'язане з сезонним падінням долара), але факт. В принципі, нічого дивного - пропозицій дуже багато(більше ніж минулого року так точно), а часи, коли багатші переселенці викуповували поверх або стояк у будинку вже минули. Тому явна перевага пропозиції над попитом означає, що ціни мали б ще опускатись (є куди), ну а ймовірність появи недобудів росте, принаймі у мене складається таке враження.
 13. tyUSD

  Переуступка

  В першу чергу потрібно прочитати сам договір, чи в ньому вже не передбачено порядок здійснення переуступки. Якщо нічого не вказано, то радив би проконсультуватись в відділі продажу забудовника, бо в будь-якому випадку, Вам потрібно буде підписувати договір про заміну сторін договору, підписи в якому повинні ставити (продавець-забудовник, Ви і 3-тя особа, яка набуде Ваші права за основним договором).
 14. tyUSD

  Недвижимость во Львове

  Якщо в фінансах не обмежені, то з новобудов Бейкер стріт, Доктор Ватсон (обидві новобудови будує РІЕЛ, маю особисту неприязнь до цієї компанії), Зарицьких, Зелена Тераса, Рутковича, по вул. Шевченка є багато варіантів і багато-багато інших... Чого-чого, а вибір на сьогоднішній день є, все залежить від компромісу Ваших побажань і можливостей. Якщо маєте трохи більше вільного часу, я би радив Вам скористатись широковідомими сайтами, які присвячені новобудовам, додам посилання нижче, надіюсь не розцінять як рекламу. На карті досить легко зорієнтуватись і підібрати те, що Вам потрібно. Ну а якщо Ви людина зайнята і готові дати маклерам 500$ - Вам підберуть всі цікаві варіанти, навіть з буклетиками від забудовника. =) Якщо принципово центр, то не радив би зациклюватись тільки на новобудовах, австрійці і поляки збудували добротні будинки, які, можливо, переживуть деякі новобуди, але тут я вже не помічник, потрібно звертатись до маклерів або шукати самому на вторинному ринку. Якщо будуть більш конкретні параметри пошуку чи питання по об'єктах, пишить, про що буду знати - поділюся.
 15. tyUSD

  Прогноз курса доллара к гривне

  Судячи по цифрах на сайті (і міжбанк, і чорний) можна говорити як мінімум про корекцію.
×