Перейти к публикации

Ole_ksA

+Подписчик
 • Публикации

  213
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

638 Душка

О Ole_ksA

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Украина,Волынская обл.

Посетители профиля

3150 просмотров профиля
 1. Конституція України Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Кожний громадянин має право знайомитися в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, установах і організаціях з відомостями про себе, які не є державною або іншою захищеною законом таємницею. Кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.
 2. Зміни до порядку призначення житлових субсидій розширюють коло їх отримувачів, - Мінсоцполітики Міністерство соціальної політики України, опубліковано 25 жовтня 2018 року о 14:48
 3. У пункті 6 ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення житлових субсидій зазначається: 6. Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо: ... 6) структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність у домогосподарства, що одержувало житлову субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні, простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, обов’язкової частки внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон. У 4 абзаці пункту 18 однозначно зазначається: ... Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу.
 4. Ole_ksA

  Временный ввоз авто (авто на еврономерах)

  Кому же верить?
 5. Срок действия талонов Окко Дт в последнем предложении действительно до декабря?
 6. У пункті 10 ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення житлових субсидій зазначається: До сукупного доходу також не враховуються: аліменти, отримані на дітей; доходи від розміщення депозитів; оплата праці членів виборчих комісій, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів; допомога громадських та благодійних організацій; допомога на поховання; ... Из СМИ Более детальное разъяснение по новому порядку назначения жилищных субсидий можно прочитать, например, здесь.
 7. Упомянули сайт teplo.gov.ua очень кстати. Далее оттуда . Из раздела "Новости": = НОВІ БЛАНКИ ЗАЯВИ І ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДОХОДИ = НОВІ МІФИ ПРО СУБСИДІЇ: ПЕРЕБУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ БІЛЬШ НІЖ 60 ДНІВ, ДАРУВАННЯ ЧИ УСПАДКУВАННЯ МАЙНА, ПРО "КОЛИШНІХ" = ПРАВО ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ НЕ НА ВСІХ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ, А ФАКТИЧНО ПРОЖИВАЮЧИХ В ПОМЕШКАННІ ОСІБ, ЗАЛИШИЛОСЯ = ЗМІНИ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ, ЯКІ НЕ СТОЯТЬ НА ОБЛІКУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ = СІМ'Я МАЄ ДЕКЛАРУВАТИ ДОХОДИ ВСІХ, НАВІТЬ ТИХ, ЯКІ ПРОПИСАНІ ЗА ІНШОЮ АДРЕСОЮ = КОМУ У ТРАВНІ ПОВТОРНО ПОТРІБНО ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ?
 8. Затверджена нова редакція ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення житлових субсидій. У пункті 6 вищевказаного Положення зазначається:
 9. Затверджена нова редакція ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення житлових субсидій. У пункті 6 вищевказаного Положення зазначається:
 10. По суті : Державна підтримка енергозбереження P.S. Увага! У Держенергоефективності працює Call-центр щодо участі в Урядовій програмі "теплих" кредитів
 11. Гниття- це розкладання органічних сполук, розкажіть, звідки вони у мінеральній ваті? Пінопласт відвалюється- від криворуких монтажників; волога В стіні ... 4:27 Ляпухи 4:32 Правильное выполнение технологии 9:53 Теплотехнический расчет 13:00 Что произойдет, если оставить пустоты? 15:00 Куда делась штукатурка из технологической карты производителей пенопласта? 19:04 Заполнение дюбель-зонтика пенкой и швов между плитами. 22:08 Чем отличается монтаж плит ППС на аэрозольный полиуретановый клей? Как правильно наносить его? 22:57 Обязательно ли штукатурить, если ровный стеновой материал и грамотно положено? 25:38 Приклеивание ЭППС на монтажную пену с последующей анкеровкой: плюсы и минусы? 27:46 Сейчас есть ЭППС 150 мм – кроме клея, грибки еще будут работать при такой толщине? 28:40 Есть ли технология заполнения зазора без полного демонтажа утеплителя? 29:22 Если утеплитель устанавливается в два слоя, то между слоями также не должно быть воздушного зазора? 29:56 Обязательно ли анкеровка из стекловолоконный сетки? 31:35 Какая минимальная толщина штукатурки? 33:00 Чем лучше утеплять фасад стены из газобетона?Пенопласт или минвата? 33:50 Когда используются комбинированное утепление (на фасад из пенопласта в некоторых местах вставляют листы мин. ваты) для чего это делается?
 12. ДСТУ- В.2.6-146:2010 УСТАНОВКА ОТНОСИТЕЛЬНО ПРОЕКТИРОВАНИЯ И УСТРОЙСТВО ОКОН И ДВЕРЕЙ На видео внизу19:37
 13. ДСТУ- В.2.6-146:2010 УСТАНОВКА ОТНОСИТЕЛЬНО ПРОЕКТИРОВАНИЯ И УСТРОЙСТВО ОКОН И ДВЕРЕЙ "...отопление, воздух, точка росы, окно; как все это связать комплексно. Если вы понимаете какие процессы происходят возле окна вашего дома, при возникновении проблемы, вы сразу найдете решение. Более подробно об этом я говорил в своей книге — Естественная вентиляция и микроклимат в доме." - говорит на своём сайте инженер-строитель из Киева Александр Терехов, занимающийся консультированием, проэктированием и строительством "под ключ" котеджей. На он-лайн калькуляторе Теплотехнический расчёт узла примыкания окна к стене 16:25 на видео Александра Терехова: П.С. Лично для меня этот человек наиболее доступно и подробно раскрывает самые востребованные темы и скрытые нюансы домашнего строительства.Открыт для непосредственного общения. Рекомендую!
×