Перейти к публикации

Ole_ksA

+Подписчик
 • Публикации

  226
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

665 Душка

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Украина,Волынская обл.

Посетители профиля

3 776 просмотров профиля
 1. Ole_ksA

  Головоломки

  Таки да... 134
 2. Несколько ссылок по теме, упомянутой в сообщениях Scotch выше. = Проект Закону про верифікацію та моніторинг державних виплат 1231 від 02.09.2019р. = Пенсии, льготы и субсидии хотят мониторить по-новому = с 5:12 по 11:03 https://youtu.be/sNoAn3wTxEw?t=312
 3. «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» - ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ ГАЗОМ НА ЗИМУ Вперше для споживачів газу відкрита можливість придбати резерв газу на зиму по літній ціні - 5 995,53 грн за 1000 куб. м. Зробити це можливо в період з 23 серпня по 25 вересня, коли діє акція «Твоя енергонезалежність». За збереження придбаних запасів газу та стабільність ціни на них відповідає НАК «Нафтогаз України». Швидко та зручно оформити покупку буде можливо в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, в кожному Центрі обслуговування клієнтів РГК, а также у інших постачальників газу для населення. Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство Запас газу можна придбати за літньою ціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м і скористатися нею можливо в період з 23 серпня по 25 вересня. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використаний газ.
 4. Цитата отсюда: В частности, если раньше госпомопощь могли отобрать за просрочку по коммунальным платежам в два месяца, то сейчас правительство уменьшило этот срок до 30 дней. Защиту от новых порядков получат только «малые» должники – те, у кого сумма задолженности не превышает 20 необлагаемых минимумов граждан, то есть 340 грн. Кроме того, поводом для отказа в назначении льгот не сможет стать долг, который образовался по вине самих чиновников. Если Минсоцполитики задержит выплату монетизированных субсидий, из-за чего человек не сможет в срок заплатить поставщику коммуслуг, отбирать субсидию не станут.
 5. МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ НАКАЗ 02.05.2018 № 604 Про затвердження форм Заяви про призначення житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. ЗАЯВА про призначення житлової субсидії. (або тут) ДЕКЛАРАЦІЯ про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. (або тут)
 6. Согласно вступившим в силу изменениям, внесённым постановлением № 62 : Теперь изменения для постановления № 848 :
 7. Подозреваю, что Вы столкнулись с не компетентным работником, введшим Вас в заблуждение, не подтвердившим своё высказывание данными о соответствующем законодательным акте. А о том будут ли "вычислять" и штрафовать НЕ известно. Когда вступит в законную силу соответствующее решение/постановление/указ, тогда и будем реагировать.
 8. Перечитав... Визнаю, що не неоднозначно висловився і дещо ввів в оману. Перепрошую за це. Мав на увазі лише, що прийнято зміни взагалі, а не у висловленному в запитанні контексті. Буду уважнішим.Ще раз перепрошую.
 9. Цим повідомленням надана можливість особисто з першоджерел дізнатися про чергові зміни, які впроваджені діючою постановою № 62 у ключові для нарахування субсидій постанови: 1. № 848 від 21 жовтня 1995 р. “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних..." ; 2. N 1156 від 27 липня 1998 р. "Про новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних..." ; 3. № 256 від 4 березня 2002 р. "Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на..." ; 4. № 1176 від 27 грудня 2018 р. "Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі". Про банківські депозити, про відсотки, про дівіденти в жодній з них там НЕ йдеться і не згадується.
 10. А в подтверждение своих слов, будьте любезны, ссылочку на или сам первоисточник предоставьте пожалуйста.
 11. Да, действительно внесены изменения "свежим" постановлением: ПОСТАНОВА від 06 лютого 2019 р. № 62
 12. 5 ГОЛОВНИХ ЗАПИТАНЬ ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ ПІЛЬГ І СУБСИДІЙ 1. Чи потрібно повторно подавати документи? Так, усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних. В Ощадбанк йти не потрібно. Уряд максимально автоматизував процес монетизації, щоб основне навантаження лягло на управління соціального захисту населення, державний банк та надавачів комунальних послуг. Тим, хто звернеться за допомогою вперше у 2019 році, у травні вже не потрібно поновлювати документи. Ви вже є учасниками монетизації пільг і субсидій. 2. Чи потрібно у Ощадбанку самостійно відкривати рахунок? 1. Постанова від 27.12.2018 № 1176 Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі Кабінет Міністрів України. 2. Постанова від 27.12.2018 № 1170 Про затвердження Порядку визначення розміру економії видатків на фінансування житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот. 3. Порядок визначення розміру економії видатків на фінансування житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот,
 13. Конституція України Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Кожний громадянин має право знайомитися в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, установах і організаціях з відомостями про себе, які не є державною або іншою захищеною законом таємницею. Кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.
×