Перейти к публикации

Ole_ksA

+Подписчик
 • Публикации

  222
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Ole_ksA

 1. Цитата отсюда: В частности, если раньше госпомопощь могли отобрать за просрочку по коммунальным платежам в два месяца, то сейчас правительство уменьшило этот срок до 30 дней. Защиту от новых порядков получат только «малые» должники – те, у кого сумма задолженности не превышает 20 необлагаемых минимумов граждан, то есть 340 грн. Кроме того, поводом для отказа в назначении льгот не сможет стать долг, который образовался по вине самих чиновников. Если Минсоцполитики задержит выплату монетизированных субсидий, из-за чего человек не сможет в срок заплатить поставщику коммуслуг, отбирать субсидию не станут.
 2. МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ НАКАЗ 02.05.2018 № 604 Про затвердження форм Заяви про призначення житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. ЗАЯВА про призначення житлової субсидії. (або тут) ДЕКЛАРАЦІЯ про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. (або тут)
 3. Согласно вступившим в силу изменениям, внесённым постановлением № 62 : Теперь изменения для постановления № 848 :
 4. Подозреваю, что Вы столкнулись с не компетентным работником, введшим Вас в заблуждение, не подтвердившим своё высказывание данными о соответствующем законодательным акте. А о том будут ли "вычислять" и штрафовать НЕ известно. Когда вступит в законную силу соответствующее решение/постановление/указ, тогда и будем реагировать.
 5. Перечитав... Визнаю, що не неоднозначно висловився і дещо ввів в оману. Перепрошую за це. Мав на увазі лише, що прийнято зміни взагалі, а не у висловленному в запитанні контексті. Буду уважнішим.Ще раз перепрошую.
 6. Цим повідомленням надана можливість особисто з першоджерел дізнатися про чергові зміни, які впроваджені діючою постановою № 62 у ключові для нарахування субсидій постанови: 1. № 848 від 21 жовтня 1995 р. “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних..." ; 2. N 1156 від 27 липня 1998 р. "Про новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних..." ; 3. № 256 від 4 березня 2002 р. "Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на..." ; 4. № 1176 від 27 грудня 2018 р. "Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі". Про банківські депозити, про відсотки, про дівіденти в жодній з них там НЕ йдеться і не згадується.
 7. А в подтверждение своих слов, будьте любезны, ссылочку на или сам первоисточник предоставьте пожалуйста.
 8. Да, действительно внесены изменения "свежим" постановлением: ПОСТАНОВА від 06 лютого 2019 р. № 62
 9. 5 ГОЛОВНИХ ЗАПИТАНЬ ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ ПІЛЬГ І СУБСИДІЙ 1. Чи потрібно повторно подавати документи? Так, усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних. В Ощадбанк йти не потрібно. Уряд максимально автоматизував процес монетизації, щоб основне навантаження лягло на управління соціального захисту населення, державний банк та надавачів комунальних послуг. Тим, хто звернеться за допомогою вперше у 2019 році, у травні вже не потрібно поновлювати документи. Ви вже є учасниками монетизації пільг і субсидій. 2. Чи потрібно у Ощадбанку самостійно відкривати рахунок? 1. Постанова від 27.12.2018 № 1176 Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі Кабінет Міністрів України. 2. Постанова від 27.12.2018 № 1170 Про затвердження Порядку визначення розміру економії видатків на фінансування житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот. 3. Порядок визначення розміру економії видатків на фінансування житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот,
 10. Конституція України Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Кожний громадянин має право знайомитися в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, установах і організаціях з відомостями про себе, які не є державною або іншою захищеною законом таємницею. Кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.
 11. Зміни до порядку призначення житлових субсидій розширюють коло їх отримувачів, - Мінсоцполітики Міністерство соціальної політики України, опубліковано 25 жовтня 2018 року о 14:48
 12. У пункті 6 ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення житлових субсидій зазначається: 6. Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо: ... 6) структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність у домогосподарства, що одержувало житлову субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні, простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, обов’язкової частки внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон. У 4 абзаці пункту 18 однозначно зазначається: ... Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу.
 13. Ole_ksA

  Временный ввоз авто (авто на еврономерах)

  Кому же верить?
 14. Срок действия талонов Окко Дт в последнем предложении действительно до декабря?
 15. У пункті 10 ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення житлових субсидій зазначається: До сукупного доходу також не враховуються: аліменти, отримані на дітей; доходи від розміщення депозитів; оплата праці членів виборчих комісій, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів; допомога громадських та благодійних організацій; допомога на поховання; ... Из СМИ Более детальное разъяснение по новому порядку назначения жилищных субсидий можно прочитать, например, здесь.
 16. Упомянули сайт teplo.gov.ua очень кстати. Далее оттуда . Из раздела "Новости": = НОВІ БЛАНКИ ЗАЯВИ І ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДОХОДИ = НОВІ МІФИ ПРО СУБСИДІЇ: ПЕРЕБУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ БІЛЬШ НІЖ 60 ДНІВ, ДАРУВАННЯ ЧИ УСПАДКУВАННЯ МАЙНА, ПРО "КОЛИШНІХ" = ПРАВО ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ НЕ НА ВСІХ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ, А ФАКТИЧНО ПРОЖИВАЮЧИХ В ПОМЕШКАННІ ОСІБ, ЗАЛИШИЛОСЯ = ЗМІНИ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ, ЯКІ НЕ СТОЯТЬ НА ОБЛІКУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ = СІМ'Я МАЄ ДЕКЛАРУВАТИ ДОХОДИ ВСІХ, НАВІТЬ ТИХ, ЯКІ ПРОПИСАНІ ЗА ІНШОЮ АДРЕСОЮ = КОМУ У ТРАВНІ ПОВТОРНО ПОТРІБНО ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ?
 17. Затверджена нова редакція ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення житлових субсидій. У пункті 6 вищевказаного Положення зазначається:
 18. Затверджена нова редакція ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення житлових субсидій. У пункті 6 вищевказаного Положення зазначається:
 19. По суті : Державна підтримка енергозбереження P.S. Увага! У Держенергоефективності працює Call-центр щодо участі в Урядовій програмі "теплих" кредитів
 20. Гниття- це розкладання органічних сполук, розкажіть, звідки вони у мінеральній ваті? Пінопласт відвалюється- від криворуких монтажників; волога В стіні ... 4:27 Ляпухи 4:32 Правильное выполнение технологии 9:53 Теплотехнический расчет 13:00 Что произойдет, если оставить пустоты? 15:00 Куда делась штукатурка из технологической карты производителей пенопласта? 19:04 Заполнение дюбель-зонтика пенкой и швов между плитами. 22:08 Чем отличается монтаж плит ППС на аэрозольный полиуретановый клей? Как правильно наносить его? 22:57 Обязательно ли штукатурить, если ровный стеновой материал и грамотно положено? 25:38 Приклеивание ЭППС на монтажную пену с последующей анкеровкой: плюсы и минусы? 27:46 Сейчас есть ЭППС 150 мм – кроме клея, грибки еще будут работать при такой толщине? 28:40 Есть ли технология заполнения зазора без полного демонтажа утеплителя? 29:22 Если утеплитель устанавливается в два слоя, то между слоями также не должно быть воздушного зазора? 29:56 Обязательно ли анкеровка из стекловолоконный сетки? 31:35 Какая минимальная толщина штукатурки? 33:00 Чем лучше утеплять фасад стены из газобетона?Пенопласт или минвата? 33:50 Когда используются комбинированное утепление (на фасад из пенопласта в некоторых местах вставляют листы мин. ваты) для чего это делается?
 21. ДСТУ- В.2.6-146:2010 УСТАНОВКА ОТНОСИТЕЛЬНО ПРОЕКТИРОВАНИЯ И УСТРОЙСТВО ОКОН И ДВЕРЕЙ На видео внизу19:37
 22. ДСТУ- В.2.6-146:2010 УСТАНОВКА ОТНОСИТЕЛЬНО ПРОЕКТИРОВАНИЯ И УСТРОЙСТВО ОКОН И ДВЕРЕЙ "...отопление, воздух, точка росы, окно; как все это связать комплексно. Если вы понимаете какие процессы происходят возле окна вашего дома, при возникновении проблемы, вы сразу найдете решение. Более подробно об этом я говорил в своей книге — Естественная вентиляция и микроклимат в доме." - говорит на своём сайте инженер-строитель из Киева Александр Терехов, занимающийся консультированием, проэктированием и строительством "под ключ" котеджей. На он-лайн калькуляторе Теплотехнический расчёт узла примыкания окна к стене 16:25 на видео Александра Терехова: П.С. Лично для меня этот человек наиболее доступно и подробно раскрывает самые востребованные темы и скрытые нюансы домашнего строительства.Открыт для непосредственного общения. Рекомендую!
×