Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

під вечір 14,30 (з натягом - ГРН нема...) // 14,65 (60- для своїх)

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сегодня в центре продают доллар по 14.8-14.9 .... нет желания покупать при такой цене, лучше уж икры накупить и багетов и накушаться до смерти ))))

Змінено користувачем gekko
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Львів, вечір, прибл. 17:30

покупка: чесно не знаю...

продажа у знайомих мінял: 1- не продає взагалі, ще двоє озвучили по 15,20 але продавати навідріз відмовились, нарешті дозвонився до ще одного і впросив його продати 800 по 15,25 ...

 

лягаєм спати..., а завтра буде нове кіно :)

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Львів, вечір, прибл. 17:30

покупка: чесно не знаю...

продажа у знайомих мінял: 1- не продає взагалі, ще двоє озвучили по 15,20 але продавати навідріз відмовились, нарешті дозвонився до ще одного і впросив його продати 800 по 15,25 ...

 

лягаєм спати..., а завтра буде нове кіно :)

Львов,в обед купить очень мало по 14.7 (Океан), вечером на 30 коп. вверх. Да никто не продаёт, все операции проходят как-будто дома на кухне среди родственников. Сам пребываю в озадаченном настроении. Опять же пишу что покупать по такому курсу не готов, только буду  покупать за гривну, то что не подорожало. Смысла заниматься бизнесом пока качели с курсом не вижу. Расчёты просто перейдут в твёрдую валюту. Звонил в свой приват, до 1000 для постоянных клиентов по 14.19 можно было (со скрипом)))))) :angry: , но ещё в 9-30 утра  П24 светил кажется 13.6. Как-то так. А вообще ощущение, что люди во ЛЬВОВЕ на мивину перейдут только бы доллары не сдавать. Короче на Николая все без подарков. 

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Львов,в обед купить очень мало по 14.7 (Океан), вечером на 30 коп. вверх. Да никто не продаёт, все операции проходят как-будто дома на кухне среди родственников. Сам пребываю в озадаченном настроении. Опять же пишу что покупать по такому курсу не готов, только буду  покупать за гривну, то что не подорожало. Смысла заниматься бизнесом пока качели с курсом не вижу. Расчёты просто перейдут в твёрдую валюту. Звонил в свой приват, до 1000 для постоянных клиентов по 14.19 можно было (со скрипом)))))) :angry: , но ещё в 9-30 утра  П24 светил кажется 13.6. Как-то так. А вообще ощущение, что люди во ЛЬВОВЕ на мивину перейдут только бы доллары не сдавать. Короче на Николая все без подарков. 

до 1000 для постоянных клиентов по 14.19  - имею ввиду на 5 человек, если кто не понял

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

що там по курсу чути ввечері? Напишіть, будь-ласка..

відклала здачу бакса на понеділок.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

протягом дня :

прийом: 15,00(15,20)

продажа : від 15,25 до 15,60 / або не продають взагалі...

 

ПС: не хотів взагалі сьогодні озвучувати, бо у Львові повний дурдом... не ринок, а якась барахолка: хто що хоче - то й городить :lol:

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Львів!

дайте хоч якийсь орієнтир...! всі мої святкують... тобто зробили сьогодні собі вихідний, всі 4 з 4-х знайомих спеціалістів... :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×