Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Сегодня восстановили обрезанные кредитные лимиты по картам ТАС

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подскажите,  пожалуйста, в банкоматах каких банков можно снять деньги с дебетовой карты таскомбанка без комиссии,  кроме,  родного,  конечно) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минут назад, Lora20014 сказал:

Подскажите,  пожалуйста, в банкоматах каких банков можно снять деньги с дебетовой карты таскомбанка без комиссии,  кроме,  родного,  конечно) 

что за пакет?

  с "плативки" снимал в июле с приватовского 10к интервал 3часа
с Альфы 5к макс за раз

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ув. форумчане, кто имеет опыт работы с Изи-банком (мобильный банк - как они сами про себя пишут, фин-тех проект ТАС)? 

В частности интересует валютный депозит за грн. Судя по информации на сайте, грн. можно вносить через кассу ТАС без комиссии, валюту забирать вроде бы тоже. Если ли какие-нибудь особенности, подводные камни? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, DenUa сказав:

Ув. форумчане, кто имеет опыт работы с Изи-банком (мобильный банк - как они сами про себя пишут, фин-тех проект ТАС)? 

В частности интересует валютный депозит за грн. Судя по информации на сайте, грн. можно вносить через кассу ТАС без комиссии, валюту забирать вроде бы тоже. Если ли какие-нибудь особенности, подводные камни? 

Ніби немає. Ніяких додаткових комісій не було помічено.

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, DenUa сказал:

Ув. форумчане, кто имеет опыт работы с Изи-банком (мобильный банк - как они сами про себя пишут, фин-тех проект ТАС)? 

В частности интересует валютный депозит за грн. Судя по информации на сайте, грн. можно вносить через кассу ТАС без комиссии, валюту забирать вроде бы тоже. Если ли какие-нибудь особенности, подводные камни? 

Забирати в ТАС-комісія 15 гривень,з кожного зняття.Ну і замовляти зарання потрібно.Я з рідними відкрив(і ще міркую в цьому місяці в ІЗІ чи в УКРГАЗ)в ІЗІ у вересні кілька депо в доларах-36.93-курс.Підводних каменів немає-поки що.Наче б то все написав.

  • Дякую 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Лев сказав:

Забирати в ТАС-комісія 15 гривень,з кожного зняття.Ну і замовляти зарання потрібно.Я з рідними відкрив(і ще міркую в цьому місяці в ІЗІ чи в УКРГАЗ)в ІЗІ у вересні кілька депо в доларах-36.93-курс.Підводних каменів немає-поки що.Наче б то все написав.

В додатку IZI при відкритті зазначено, що при знятті депозиту комісії не буде. Юридично - це ТАС, але оскільки IZI - це окремий проєкт, цілком можливо що комісій не буде (якщо вірити додатку).

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, Rolyat сказал:

В додатку IZI при відкритті зазначено, що при знятті депозиту комісії не буде. Юридично - це ТАС, але оскільки IZI - це окремий проєкт, цілком можливо що комісій не буде (якщо вірити додатку).

Я намагаюся писати тільки те,в чому впевнений на 100%.Тому я написав,а ваша право вирішувати-вірити мені-чи наприклад перевірити мене-!?!Тільки перевіряти по всім можливим каналам потрібно,а не тільки те,що пишуть у додатку.Все ж таки це два різних банка.

  • Лайк 1
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

поточнював в підтримці ізі - зняття депозитних коштів з картки вартуватиме 15 гривень за операцію

  • Лайк 1
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивно, на сайті в розділі тарифів по карткам написано, що "зняття готівки в касах ТАСкомбанку (власні кошти) в іноземній валюті 0,75% + 15грн".

При цьому, в розділі депозитів написано "виплата депозиту проводиться в будь-який зручний спосіб: виплата депозиту проводиться на картку izibank (основну чи віртуальну у валюті депозиту) або готівкою безкоштовно у касі (при достроковому розторгненні)". Чому, власне, я і задавав запитання.

Або підтримка не в курсі, або на сайті інформація не відповідає дійсності. Напевно, ще ніхто не забирав депо, практика покаже.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×