Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, DenUa сказал:

Дивно, на сайті в розділі тарифів по карткам написано, що "зняття готівки в касах ТАСкомбанку (власні кошти) в іноземній валюті 0,75% + 15грн".

При цьому, в розділі депозитів написано "виплата депозиту проводиться в будь-який зручний спосіб: виплата депозиту проводиться на картку izibank (основну чи віртуальну у валюті депозиту) або готівкою безкоштовно у касі (при достроковому розторгненні)". Чому, власне, я і задавав запитання.

Або підтримка не в курсі, або на сайті інформація не відповідає дійсності. Напевно, ще ніхто не забирав депо, практика покаже.

от тому я до підтримки і писав, відповідь підтримки наведено вище

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікаво що є люди побачивши,що при отримання депо(ізі банка),після його закінчення в касі ТАС банку забиратимуть 0.75%+15гр.,від отриманої суми.Але по факту це не так.Саме з депозитних коштів 0.75% не береться,а тільки 15гр.,за одну операцію.Шкода,що люди не до кінця розібравшись пішли до іншіх банків з вищими курсами.Бо ізі банк продає долар на депо по 36,93.Без всіляких комісій,на відміну від інших банків.Я сам зайшов туди частково,і на слідуючему тижні,ще планую завести туди всю залишкову гривню.

Я не нахвалюю цей банк.Но потрібно розуміти,що багатьом нашім людям в країні,а особливо тим хто наразі знаходиться за кордоном,чи на непідконтрольній території,цей банк чи не єдиний банк(ну ще може Укргаз,але тільки якщо в ДІЇ є айді паспорт,чи закордонний безвізовий),котрий дає право 99% операцій робити саме онлайн.Тільки залишається 1% на те,що потрібно все ж таки буде йти у відділення ТАС,якщо звичайно захочете забирати саме готівковий долар.От якось так.

Но звичайно вирішувати кожному  потрібно самому,бо у кожного з нас зовсім різні життєві ситуації.Саме мені наразі цей варіант підходить на 98%.Хоча є депо у моєї Родини і в УКРГАЗ,і один в Аваль,ну і з весни ще застряг в А банку,з котрим планую незабаром обнулитися.Як це я зроблю немаючі можливості піти у відділення-напишу коли все вийде.Но це буде точно не Свіфт переказ доларів на Украінські картки,бо за це вони забирають 5%+12 доларів з суми переказу.

  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста, Можно ли создать валютный депозит в Тас онлайн или следует все же идти в банк(имеется ввиду конверт-депо гривна- доллар на 3+ месяцев), а то как-то не очевидно в приложении, какой вид депозита выбирать. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Lora20014 сказал:

Подскажите

а попробовать? открывается ли с грн-карты...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, arch сказал:

а попробовать? открывается ли с грн-карты...

Метод попробовать, конечно, спасибо, но пользовали). Так непонятно, какой вклад открывать. Подтягивает только валютную карту

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не открывается, только в отделение идти(. Горячая линия говорит

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Предлагають кредитку з кешбеком пільговим періодом, до 50000, хтось нею пользується, я якісь закувирки? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Предлагають кредитку з кешбеком пільговим періодом, до 50000, хтось нею пользується, я якісь закувирки? 

Я пользуюсь, нормально. Пудра-карта и большая 5ка. Вписываюсь в льготный период. Да, есть кешбек. Если 3 месяца картой не пользовались, могут списать остаток(70грн и меньше, сколько осталось) за обслуживание не активной карты. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТАСКОМБАНК представляє Very Card – універсальний флагманський продукт, який об’єднав в собі всі переваги кредитних та дебетних карток. Нову картку створено, аби закрити максимум щоденних потреб клієнтів: і щодо операцій з власними коштами, і під час користування кредитними.

У Very Card втілилися нові підходи ТАСКОМБАНКУ до кредитування – єдиний ліміт на розстрочку та кредитні кошти. Відтак якщо раніше клієнту доводилося використовувати два ліміти окремо, нова картка дозволяє про це забути. Весь доступний максимум коштів може бути зручно використаний в залежності від поточної потреби.

Кредитний функціонал Very Card включає зняття готівки без комісії, а протягом місяця з моменту відкриття ще й безкоштовні перекази на будь-які інші картки. Серед інших приємних особливостей – пільговий період до 62 днів на все, окрім готівки, а також кешбек до 3% на аптеки, АЗС, супермаркети та комунальні платежі. Крім того, передбачений welcome бонус: плюс 100 гривень за будь-яку кредитну транзакцію протягом першого місяця користування.

За розрахунки власними коштами клієнти теж отримують кешбек на перелічені категорії. Окрім цього, дебетний функціонал Very Card включає:

Поповнення рахунку без комісії

Відсутність комісії за конвертацію коштів

10 безкоштовних переказів з картки на картку на місяць

10 безкоштовних операцій в банкоматах на місяць

https://tascombank.ua/you/cards/very_card

 

  • Дякую 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про "Страховий тариф" всі вже в курсі?

(https://tascombank.ua/files/Taryfy_Very_Card_221122.pdf?) -
"В розмірі 1% від найбільшої суми заборгованості за кредитним договором, що виникла на певну дату в період з 1 числа по останнє число попереднього місяця, в якому починається відповідний місячний період страхування згідно Договору страхування, але в будь-якому разі не менше 20,00 грн. Плата списується 5-го числа кожного місяця за попередній місяць. Якщо 5-е число місяця є неробочим днем, списанн..."

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×