Перейти к публикации

alibob

Форумчанин
  • Публикации

    36
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Репутация

15 Хороший человек

О alibob

  • Звание
    Member

Посетители профиля

981 просмотр профиля
  1. alibob

    Отношения Украина-Венгрия

    """В Берегово переведу горно-штурмовую бригаду""" Коли саме збираєтеся переводити?
  2. alibob

    Приватбанк

    Також періодично бачу "таке" на екрані. Натискаю "Актуалізувати", перекидає на іншу сторінку. Нічого не сканую, нічого не відправляю, просто натискаю "актуалізувати" і перехожу в інший розділ П24. Маю місяць-півтора спокою, потім знов... Відвідував і відділення, там кажуть, що від мене нічого їм не треба, просто глюки, не звертайте уваги. Глюки вже більше року.......
  3. Доброго дня. Чи можна пояснити відділу соцбезу, що особа не є ні членом сім'ї, ні членом домогосподарства в ситуації "дорослий син/донька проживає окремо, має власну сім'ю, але зареєстровані в помешканні батьків". Юристи є? Раніше допомагав акт з ЖЕКу батьків, що особа не проживає (з письмовими свідченнями сусідів). Тепер вимагають довідку з фактичного місця проживання (а хто її дасть?)... Чи можна просто тупо не вписувати дорослих дітей, що проживають окремо, в декларацію на підставі того, що вони не є ні членами сім'ї (за Сімейним кодексом), ні членами домогосподарства (закон забув)? Прошу юридичну допомогу.
  4. #### Вот допустим вписали в мою декларацию нашего бывшего папу. #### "Бывший папа" - бывший муж? Он член семьи? Читайте СІМЕЙНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ: "Стаття 3. 2. Сім'ю складають особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки." ОН проживает совместно? Связан общим бытом? Тогда с какого ЕГО вписывать в декларацию? Другое дело, если ОН прописан (зарегистрирован) на этой жилплощади. Но и тогда есть варианты - разделения коммунальных платежей на два домохозяйства, зарегистрированных на одной жилплощади. Прецеденты есть. И не сочтите за хамство (все таки лезу в Вашу семейную жизнь), но бывших пап не бывает, бывают бывшие мужья (жены). Папы и мамы навсегда.
  5. """ Питання полягає в іншому. Якщо той онук змінить адресу реєстрації на київську, чи не змусять бабу і діда все одно подавати за нього декларацію. """ Так і я про це. Онук (син, донька, ...) в Житомирі (Києві, Вінниці, ...) купив машину (квартиру, інше на 50+ тис) і опа - бабуся (мати) вже без субсидії. Він же " член сім’ї особи із складу домогосподарства", хоча і мешкає в іншому місці (місті).
  6. Почитайте Постанову Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329, п.9 та п.10 про " доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства "... (https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-postanov-kabinetu-ministriv-ukrayini-ta-viznannya-takoyu-sho-vtratila-chinnist-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-28-grudnya-2016-r-1022) " откушало ухи " - це ще дуже м'яко Ви сказали....
  7. alibob

    Юмор (без политики)

    Шарик
  8. alibob

    Политический юмор

    Стебаетесь? Это же Джон с Йоко.
  9. alibob

    Приватбанк

    $ ПВ 1% давно?
  10. alibob

    Приватбанк

    "Свои деньги можно со счета в любой момент без комиссии и снижения процентной ставки." - ???
  11. Про комуналку - призупинено прийом. http://ukrposhta.ua/ukrposhta-pereglyadaye-kontraktni-vidnosini-dlya-pidvishhennya-rentabelnosti-pidpriyemstva
  12. Так. Десь з середини грудня.
  13. alibob

    Приватбанк

    А КДВ в $ нет? (трудно сделать)?
  14. alibob

    Приватбанк

    Измените куда падать с интернет-карты на КДВ.
×