Перейти к публикации

alibob

Форумчанин
 • Публикации

  47
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

36 Душка

О alibob

 • Звание
  Member

Посетители профиля

1140 просмотров профиля
 1. alibob

  Юмор (без политики)

  "в нижнем бельё" - это в носках?
 2. alibob

  МоноБанк

  Можно ли узнать МСС терминала (я так понимаю, что он один для данного конкретного терминала)? В отделении девочки только удивленно моргают - "эмсиси?" В банке на поддержке девочки такие же... При оплате на НП можно влететь не только при использовании карт ПБ, при оплате с карты ощада кредитными копеечной суммы можно вылететь из грейса (до полного погашения).
 3. 150 (100) в одной депеше (посылке). И не только НДС, а и таможенный сбор и акцизный сбор (30+%).
 4. alibob

  Политический юмор

  Добавлю в пост Аида: Если пенис маловат - это Путин виноват (автор не я)
 5. alibob

  Мы не хуже китайцев, правда ?

  ###Автобус то без свина### Плохо видно - в автобусе медведь в кепке или нет?
 6. alibob

  Политический юмор

  Чи я один бачу шість пальців?
 7. То Ole_ksA & cvi3 ### Якщо сім’я зекономила субсидію, вона має право не платити обов’язковий платіж ### - https://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/76.html ### Несплата обов’язкового платежу у разі наявності зекономленої субсидії не є підставою для нарахування боргу ### - https://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/100.html
 8. """ В Украине начал работать публичный реестр получателей субсидий """ - https://subsidii.ioc.gov.ua/search/ Тепер будь-хто зможе взнати розмір Вашої субсидії по Вашій адресі. А Ви можете подивитися - скільки ж отримують ваші сусіди, друзі (не друзі), знайомі.
 9. alibob

  Отношения Украина-Венгрия

  """В Берегово переведу горно-штурмовую бригаду""" Коли саме збираєтеся переводити?
 10. alibob

  Приватбанк

  Також періодично бачу "таке" на екрані. Натискаю "Актуалізувати", перекидає на іншу сторінку. Нічого не сканую, нічого не відправляю, просто натискаю "актуалізувати" і перехожу в інший розділ П24. Маю місяць-півтора спокою, потім знов... Відвідував і відділення, там кажуть, що від мене нічого їм не треба, просто глюки, не звертайте уваги. Глюки вже більше року.......
 11. Доброго дня. Чи можна пояснити відділу соцбезу, що особа не є ні членом сім'ї, ні членом домогосподарства в ситуації "дорослий син/донька проживає окремо, має власну сім'ю, але зареєстровані в помешканні батьків". Юристи є? Раніше допомагав акт з ЖЕКу батьків, що особа не проживає (з письмовими свідченнями сусідів). Тепер вимагають довідку з фактичного місця проживання (а хто її дасть?)... Чи можна просто тупо не вписувати дорослих дітей, що проживають окремо, в декларацію на підставі того, що вони не є ні членами сім'ї (за Сімейним кодексом), ні членами домогосподарства (закон забув)? Прошу юридичну допомогу.
 12. #### Вот допустим вписали в мою декларацию нашего бывшего папу. #### "Бывший папа" - бывший муж? Он член семьи? Читайте СІМЕЙНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ: "Стаття 3. 2. Сім'ю складають особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки." ОН проживает совместно? Связан общим бытом? Тогда с какого ЕГО вписывать в декларацию? Другое дело, если ОН прописан (зарегистрирован) на этой жилплощади. Но и тогда есть варианты - разделения коммунальных платежей на два домохозяйства, зарегистрированных на одной жилплощади. Прецеденты есть. И не сочтите за хамство (все таки лезу в Вашу семейную жизнь), но бывших пап не бывает, бывают бывшие мужья (жены). Папы и мамы навсегда.
 13. """ Питання полягає в іншому. Якщо той онук змінить адресу реєстрації на київську, чи не змусять бабу і діда все одно подавати за нього декларацію. """ Так і я про це. Онук (син, донька, ...) в Житомирі (Києві, Вінниці, ...) купив машину (квартиру, інше на 50+ тис) і опа - бабуся (мати) вже без субсидії. Він же " член сім’ї особи із складу домогосподарства", хоча і мешкає в іншому місці (місті).
 14. Почитайте Постанову Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329, п.9 та п.10 про " доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства "... (https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-postanov-kabinetu-ministriv-ukrayini-ta-viznannya-takoyu-sho-vtratila-chinnist-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-28-grudnya-2016-r-1022) " откушало ухи " - це ще дуже м'яко Ви сказали....
×