Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано
3 часа назад, Floridor сказал:

Так, я правильно понимаю, сейчас можно купить доллар с гривневой карты Привата на Револют по карточному курсу Привата 36,10 + 2% в пределах лимита 100 000 грн?

Так. 

Опубліковано (змінено)
16 минут назад, serhei сказал:

с такой политикой переводов наших банков пора бы уже разрешить безналичный обмен.

Тоді банк не заробить 2%+)

Змінено користувачем Twin
Опубліковано
21 час назад, tolukj09 сказал:

На карту для виплат переказ заходить без відсотків. А ось ваша ідея зняти з віртуальної - нічого не вийде, вона тільки для розрахунків в інтернеті, зняти з неї кошти не можливо, так якщо не переживайте що не прийшла думка раніше ;)

Не знаю можливо так.. раніше було обговорення про вивід на кдв за зарахування  0,5%, а другий варіант - отриманнія на валютну без комісії з перекиданням на кдв за 25грн...

Тобто якщо сумма меньша 140usd то краще перший варіант, якщо більше сумма - другий. Цей варіант можливо актуальний для інших сайтів, з вайзу вийшло що відсотоку 0,5% немає на кдв. 

Ще уточню, бачу тут багато коментарів про це... Кдв теж віртуальна, без пластику, кеш з неї видають. Бо у моєму пластику кдв закінчився термін дії в березні, і не всі сайти пропускають таку дату,  ПБ на 6 міс срок дії відтермінував, картка дійсна, але краще перестрахуватися.

Про варіант купівлі валюти "на картку", в кассі дещо розгублено сказали "в межах приносу", тобто що готівку купити, що на картку - відповідь не змінилась ( "немає і не буде" )

Опубліковано
3 часа назад, serhei сказал:

так ось чому курс не відпускають).

наскільки я розумію курс відпустити може дозволити лише нац банк., а ось обмін валюти онлайн вже залежить від банку, хоча теж з дозволу нац банку)

Опубліковано
11 часов назад, Floridor сказал:

Так, я правильно понимаю, сейчас можно купить доллар с гривневой карты Привата на Револют по карточному курсу Привата 36,10 + 2% в пределах лимита 100 000 грн?

лимит 30 тыс грн..не 100

Опубліковано

Подскажите, в чем прикол карты рвс банка, сегодня проходила мимо отделения , так очередь человек 20, причём молодые мужчины, у них хороший карточный курс, но разве можно с неё отправлять р2р переводы?

Опубліковано
52 минуты назад, Koshechka сказал:

Подскажите, в чем прикол карты рвс банка, сегодня проходила мимо отделения , так очередь человек 20, причём молодые мужчины, у них хороший карточный курс, но разве можно с неё отправлять р2р переводы?

можно.

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете написати зараз та зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь, щоб опублікувати від імені свого облікового запису.
Примітка: Ваш пост буде перевірено модератором, перш ніж стане видимим.

Гість
Відповісти на цю тему...

×   Вставлено із форматуванням.   Вставити як звичайний текст

  Дозволено використовувати не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудована.   Відображати як звичайне посилання

×   Ваш попередній контент було відновлено.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставляти зображення безпосередньо. Завантажуйте або вставляйте зображення за посиланням.

Завантаження...
  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки
×
×
  • Створити...