Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

3 хвилини тому, Arbitr сказав:

Вичачаюсь,це в гривнях чи в €?

За 10к грн (менше 300€) навряд чи. Повезло, що до десятки дотягнув, мене після 5 спитали

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Serg1976 сказал:

з завтрашнього дня НБУ знімає обмеження на курс продажу валюти, в тому числі на курс при розрахунках картками. Тобто крамничка revolut схоже зачиняється.

Виявляється, для банків діяло обмеження - курс при розрахунках картками не повинен був перевищувати 10% від курсу продажу НБУ. А я все думав, звідки така щедрість (у Аваля курс євро при розрахунках карткою до сьогодні був 31.9, на хвилиночку).

Подивимось,  сьогодні весь день щось не то з курсом рево.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Twin сказал:

Подивимось,  сьогодні весь день щось не то з курсом рево.

Да, на моменті 34,55. Це шо ж виходить, з усіма комісіями евро по 35,07 виходить? Деруть з трудящих утридорога!Неподобство! Я буду скаржитись! 

  • Лайк 3
  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Floridor сказал:

Да, на моменті 34,55. Це шо ж виходить, з усіма комісіями евро по 35,07 виходить? Деруть з трудящих утридорога!Неподобство! Я буду скаржитись! 

При тому що в обмінниках приймають в діапазоні  від  37 до 38 грн. 🙂 

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, BrazZzilec сказал:

При тому що в обмінниках приймають в діапазоні  від  37 до 38 грн. 🙂 

Все від регіону залежить,  в нас вдень можна було по 36,8 взяти одразу в руки)) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Twin сказал:

Все від регіону залежить,  в нас вдень можна було по 36,8 взяти одразу в руки)) 

Я за продаж EUR в обмінник, купівля в нас десь 39, а самі жадні навіть по 40 продають 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Serg1976 сказал:

з завтрашнього дня НБУ знімає обмеження на курс продажу валюти, в тому числі на курс при розрахунках картками. Тобто крамничка revolut схоже зачиняється.

як вплине? якщо сам револют конвертував з грн в валюту по своєму курсу

  • Лайк 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, tohan сказал:

як вплине? якщо сам револют конвертував з грн в валюту по своєму курсу

Якщо прямим платежем з грн карти на рахунок револют, можливо. Але, судячи з цього треду, в мене склалося враження, що більшість використовувало поповнення рахунку револют через applepay/gpay, а в цьому випадку транзакція проходила як звичайна покупка в закордонному онлайн-магазині, з конвертацією грн -євро з боку банку емітенту. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Serg1976 сказал:

Якщо прямим платежем з грн карти на рахунок револют, можливо. Але, судячи з цього треду, в мене склалося враження, що більшість використовувало поповнення рахунку револют через applepay/gpay, а в цьому випадку транзакція проходила як звичайна покупка в закордонному онлайн-магазині, з конвертацією грн -євро з боку банку емітенту. 

Не знаю як у кого, але в мене вже схема з gpay давненько не працює

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Serg1976 сказал:

Якщо прямим платежем з грн карти на рахунок револют, можливо. Але, судячи з цього треду, в мене склалося враження, що більшість використовувало поповнення рахунку револют через applepay/gpay, а в цьому випадку транзакція проходила як звичайна покупка в закордонному онлайн-магазині, з конвертацією грн -євро з боку банку емітенту. 

З gpay/ apple pay не працює після Пасхи здається (я останній раз поповнював) з кінця квітня.

  • Лайк 1
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×