Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, ділюся з Вами відразу кількома методами, які працюють/працювали на момент публікації.
Банк Westsein (реєструє на європейську сім картку), банк Bunq потрібно фізично перебувати в Європі для підтвердження локації, банк Monese (потрібно або бути в Європі для локації, або надіслати фіз.картку з можливістю її активації), або картка Binance (умови шукайте самі, сьогодні вже з'являлись проблеми з поповненням), нім. банк Sparkasse (ліміт 100 євро на день), нім. банк Vivid та Nuri. 

Враховуйте, що вказані банки мають значно сильніший комплаєнс та КУС, а тому є шанс швидше отримати блокування рахунку і негативну відмітку в банк.системі тієї чи іншої країни.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часов назад, sphinx сказал:

А как там напрямую закинуть? Карту добавить невозможно, пишет "недоступно для вашего региона". А курс обмена получается 32,53

я в advcash недавно зарегистрировался, думал с ними можно как-то посотрудничать. А unionpay там тоже нельзя для Украины открыть?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 hours ago, Serg1976 said:

з завтрашнього дня НБУ знімає обмеження на курс продажу валюти, в тому числі на курс при розрахунках картками. Тобто крамничка revolut схоже зачиняється.

Виявляється, для банків діяло обмеження - курс при розрахунках картками не повинен був перевищувати 10% від курсу продажу НБУ. А я все думав, звідки така щедрість (у Аваля курс євро при розрахунках карткою до сьогодні був 31.9, на хвилиночку).

З мене Райффайзен вже 11 травня списував 33.02 грн  за євро при оплаті карткою в магазинах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кто подскажет - до понедельника еще по п2п кидать? или с пон. на том же Рево курс просядет?

сейчас евро получается 35.34

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Serg1976 сказал:

з завтрашнього дня НБУ знімає обмеження на курс продажу валюти, в тому числі на курс при розрахунках картками. Тобто крамничка revolut схоже зачиняється.

Виявляється, для банків діяло обмеження - курс при розрахунках картками не повинен був перевищувати 10% від курсу продажу НБУ. А я все думав, звідки така щедрість (у Аваля курс євро при розрахунках карткою до сьогодні був 31.9, на хвилиночку).

Швидше всіх зреагував ТАС та поставив карточний курс 36 грн за долар (а з врахуванням 2% комісії за конвертацію - 36,72). Більшість підтягнеться в понеділок

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20220521_123053.jpg.7e9bab26cfcab70d32ec4f40644b6433.jpg

Закручивают гайки 😫

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, arch сказал:

кто подскажет - до понедельника еще по п2п кидать? или с пон. на том же Рево курс просядет?

сейчас евро получается 35.34

Еще вчера в 11 вечера кидал р2р все ок. На сейчас все что хотел вывел и не подскажу.
Судя по ситуации в понедельник может произойти все что угодно, но ИМХО валюта скорее всего не подешевеет
Изо всех сил стараются прикрыть вообще все способы оттока капитала и конвертации 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Alex_Retailer сказал:

Еще вчера в 11 вечера кидал р2р все ок. На сейчас все что хотел вывел и не подскажу.
Судя по ситуации в понедельник может произойти все что угодно, но ИМХО валюта скорее всего не подешевеет
Изо всех сил стараются прикрыть вообще все способы оттока капитала и конвертации 

А каким образом Вы вывели из Revolut после 11 вечера пятницы? Очень интересно. Swiftы, насколько я знаю, на выходных не ходят...

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Mozart сказал:

А каким образом Вы вывели из Revolut после 11 вечера пятницы? Очень интересно. Swiftы, насколько я знаю, на выходных не ходят...

а с Revolut на украинские банки идут SEPA, если отправлять евро. В привате они мне доходят за 3-4 часа, включая выходные

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, glory сказал:

а с Revolut на украинские банки идут SEPA, если отправлять евро. В привате они мне доходят за 3-4 часа, включая выходные

А есть какие-то преимущества у SEPA перед SWIFT? 
Или суть в том, что они идут на выходных, когда не идут свифты, да?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×