Перейти до вмісту

Останетесь ли Вы клиентом ПриватБанка на фоне его перехода в государственную собственность?  

694 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. ДЛЯ ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ

    • Да, однозначно останусь
      117
    • Нет, однозначно уйду
      46
    • Пока не принял окончательное решение
      68
    • Я – Вегас (никогда и не был клиентом ПриватБанка, как физлицо)
      33
    • Останусь, но по возможности сокращу объемы или частью услуг перестану пользоваться
      172
    • Свой вариант или просто проходил(а) мимо
      13
  2. 2. ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ

    • Да, однозначно останусь
      39
    • Нет, однозначно уйду
      62
    • Пока не принял окончательное решение
      58
    • Я – Вегас (никогда и не был клиентом ПриватБанка, как юрлицо)
      104
    • Останусь, но по возможности сокращу объемы или частью услуг перестану пользоваться
      46
    • Свой вариант или просто проходил(а) мимо
      135


Рекомендовані повідомлення

Сегодня снимала 240 долларов в одном крупном отделении, сказали долларов нет уже, поехала в другое крупное отделение, там тоже не дали, сказали только тем, кто заказывал держат и предложили заказать аж на 17-ое. Потом мне подсказали зайти в какое-то маленькое отделение, прошла буквально квартал и получила доллары.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ионел, здесь НЕ ПРИНЯТО устраивать истерику. Я уже один раз Вас предупредил. 

Третьей просьбы не будет.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора Шановні. Підкажіть будь- ласка. У мене відкритий  "кругленький" )) депозит у євро в ПБ закінчується у 2-й декаді березня, як правильно поступити, гроші не так конче вже потрібні, але побоююсь,  що до другої декади березня .... хто зна що буде... загалом з банківською системою(націоналізація вкладів і т. п.) Щиро вдячний за розуміння...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора Шановні. Підкажіть будь- ласка. У мене відкритий  "кругленький" )) депозит у євро в ПБ закінчується у 2-й декаді березня, як правильно поступити, гроші не так конче вже потрібні, але побоююсь,  що до другої декади березня .... хто зна що буде... загалом з банківською системою(націоналізація вкладів і т. п.) Щиро вдячний за розуміння...

Шановний Михайло!
ПриватБанк - лідер за обсягом залучення вкладів фізичних осіб. Наші вклади захищені не тільки фінансовою стабільністю, репутацією та іміджем ПриватБанку, але і Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.
 
Порядок закриття депозитного вкладу регламентується укладеним договором і передбачає як отримання коштів після завершення терміну дії вкладу, так і право на дострокове розірвання.
Розірвати депозит Ви можете в будь-якому відділенні на території України pb.ua/map.
Усі виплати при розірванні депозиту проводяться на карту для виплат. Як і при достроковому розірванні вкладу, так і при розірванні вкладу по терміну, виплата може бути здійснена за бажанням Клієнта як у валюті вкладу, так і в гривні.
При цьому депозитні кошти з картки для виплат виплачуються:
- У гривні: не більше 150 000 гривень в один день на одного Клієнта.
- У валюті: не більше еквівалента 15 000 гривень в один день на одного Клієнта (згідно Постанови НБУ).
З повагою, ПриватБанк.
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У кого-то изменилась ситуация с навешанными кредитами задним числом?

Ещё в пятницу звонил на 3700, подавал заявку на разбирательство, сказали в течении 3х рабочих дней решат. Уже четверг, ничего не изменилось.900d8fa48b9f.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У кого-то изменилась ситуация с навешанными кредитами задним числом?

Ещё в пятницу звонил на 3700, подавал заявку на разбирательство, сказали в течении 3х рабочих дней решат. Уже четверг, ничего не изменилось.

Ситуация с кредитом не изменилась.

post-8741-0-07279100-1423729381_thumb.pn

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У кого-то изменилась ситуация с навешанными кредитами задним числом?

Ещё в пятницу звонил на 3700, подавал заявку на разбирательство, сказали в течении 3х рабочих дней решат. Уже четверг, ничего не изменилось.

Нет, не изменилась. Подавала заявку через 3700 и отделение. Получила только смс-сообщение от Приват о том, что заявка передана ответственным лицам для более детального анализа. Ожидайте звонка.

Более того были сняты деньги с карты:

 

 

 

Автоматическое погашение просроченной задолженности с карты

Дата обработки транзакции: 10.02.2015

38.86 ГРН

-38.86 ГРН

38.85 ГРН

В чате Приват24 написали, что это ошибочное списание, что подают заявку на возврат денег. 3700 говорят через раз: то у вас нет задолженности, то  сообщают, что это списание по потребительскому кредиту, который у меня появился 03.02 в связи с персчетом комиссий Приватбанком по операциям p2p с 01.09.2014 по 10.01.2015. А в отделениях продолжают выдавать справки об отсутствии задолженности и не видят такого счета как 2909.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скоріш за все це така в них стратегія очікування а що буде дальше  як поведуться люди дальше і т .д. План дій за пару днів думаю я придумаю і почнем активно працювати в сторону примат банку. На рахунок Депозитів і грошей в банку знайомого брат який працює в примат банку одного віділенням начальником сказав що у разі введення воєного положення про гроші можна забути буде Про план дій їх проінформували там... На скільки то все актуально буде і як буде по факту тяжко сказати....  А Представнику Примату Банка Запитання. Так коли Примат Погасить сам ці кредити ???

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот как раз план действий был бы очень желателен, так как на руках нет официальной бумаги о потребительском кредите и в то же время есть справки об отсутствии задолженности перед банком.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот как раз план действий был бы очень желателен, так как на руках нет официальной бумаги о потребительском кредите и в то же время есть справки об отсутствии задолженности перед банком.

За безпредел примату показує що можна кожному клієнту без підстав навішати кредити в любих розмірів.  А і та були істрої з кредитками коли людина вроді як погасила кредитку но а потім в неї мінуса вилазять Розясню що я колись найшов. Погашавши кредитку свою використовував систему приват 24 стандартною схемою погасив кредитку по всій сумі а потім обновляю баланс а в мене залишився -0.01 копійка ))) Я Був в шоці. Но звідси вийшло чому так колись працівники банків хто не рубав фішку мали написані програми наприклад ви робити перевід 10  грн комісія там 1  % і там були копійки в десятих або сотих вони перераховували собі на рахунки виходить що Примат таке робить і з своїми клієнтами в них все закруглюється в 10 а операції можуть бути і в сотих. Примат найобує як може но він не задумувався що можуть біля віділеннях можуть горіти шини.. І та в одесі підірвали не одне відділення а з десятків віділень знайомі одесити сказали.... Примат видно комусь тоже вже дорогу перейшов...

Змінено користувачем redsa12345
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×