Перейти до вмісту

Останетесь ли Вы клиентом ПриватБанка на фоне его перехода в государственную собственность?  

694 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. ДЛЯ ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ

    • Да, однозначно останусь
      117
    • Нет, однозначно уйду
      46
    • Пока не принял окончательное решение
      68
    • Я – Вегас (никогда и не был клиентом ПриватБанка, как физлицо)
      33
    • Останусь, но по возможности сокращу объемы или частью услуг перестану пользоваться
      172
    • Свой вариант или просто проходил(а) мимо
      13
  2. 2. ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ

    • Да, однозначно останусь
      39
    • Нет, однозначно уйду
      62
    • Пока не принял окончательное решение
      58
    • Я – Вегас (никогда и не был клиентом ПриватБанка, как юрлицо)
      104
    • Останусь, но по возможности сокращу объемы или частью услуг перестану пользоваться
      46
    • Свой вариант или просто проходил(а) мимо
      135


Рекомендовані повідомлення

Итог  понятен - пока не скажешь- ВАШУ  МАТЬ!!!!  (в смысле  дєвічью  фамілію вашей матєрі..) -никакой  подвижки  не  будет...:D

  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую, але за що мінусувати пост пана Влодека (з такою чудовою лексикологією:))? Це, звичайно, право кожного...мені просто цікаво.

А по темі: підтверджувати купівлю валюти через дзвінок на 3700 потрібно було клієнтам, які рідко користуються Пр24. При чому, першого разу задавали багато питань, як і у описаному випадку, а на другий раз питань взагалі не було:). На третій і наступний рази платежі проводились вже без підтвердження.

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, deen сказав:

Перепрошую, але за що мінусувати пост пана Влодека (з такою чудовою лексикологією:))? Це, звичайно, право кожного...мені просто цікаво.

А по темі: підтверджувати купівлю валюти через дзвінок на 3700 потрібно було клієнтам, які рідко користуються Пр24. При чому, першого разу задавали багато питань, як і у описаному випадку, а на другий раз питань взагалі не було:). На третій і наступний рази платежі проводились вже без підтвердження.

Приватом24 користуюся майже щодня; валюту останній раз купував 1 листопада.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Pan Włodek сказал:

І тут починається гестапо! На яку картку переводиш? Яка сума? А в доларах? Що будеш робити далі з цими грошима? Чи не вимагав хтось у соціальних мережах робити цей переказ? Точно не вимагав? По своїй волі, точно? Дєвічья хвамілія матері? Адреса електронної пошти? Дата народження? Ну, думаю, зараз спитають знак зодіака

Бдительно охраняют гривну пана Влодека, вдруг злоумышленник купит ему за нее доллары! :o

А потом в НБУ удивляются, что люди ничего общего с банками не хотят иметь, отток средств и т д.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пан, Ви потім ті долари ще просто так і забрати не зможете. Спочатку замовити за телефоном, 3700, якщо встигнете до 14-00 то наступного дня, якщо не встигнете - то через день. І тільки спробуйте запізнитись або забути у яке відділення заказали. І ще по телефону коли робите замовлення на видачу готівки - людина-оператор може не знати Ваше місто, тому заздалегідь уточніть адресу, бо сказати біля базару, поруч із супермаркетом не вийде. І це навіть для 100-200 доларів так.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, deen сказал:

Перепрошую, але за що мінусувати пост пана Влодека (з такою чудовою лексикологією)? Це, звичайно, право кожного...мені просто цікаво.

А по темі: підтверджувати купівлю валюти через дзвінок на 3700 потрібно було клієнтам, які рідко користуються Пр24. При чому, першого разу задавали багато питань, як і у описаному випадку, а на другий раз питань взагалі не було. На третій і наступний рази платежі проводились вже без підтвердження.

Да нет, я п24 постоянно пользуюсь. Пару раз до этого покупал зеленый, но вот на третий раз они решили узнать, а точно ли это я. 3700 мурыжили долго и усердно, вплоть до области рождения, и когда в последний раз я был в их богом забытом офисе. 

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Pan Włodek сказал:

В Приват24 для цього є спеціальна кнопочка- "Замовленя готівки", і не треба нікуди дзвонити і спілкуватись з неприємними операторами. Рекомендую.

Оператори та касіри - от же ж падлюки...

  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, reliz сказал:

Пан, Ви потім ті долари ще просто так і забрати не зможете. Спочатку замовити за телефоном, 3700, якщо встигнете до 14-00 то наступного дня, якщо не встигнете - то через день. І тільки спробуйте запізнитись або забути у яке відділення заказали. І ще по телефону коли робите замовлення на видачу готівки - людина-оператор може не знати Ваше місто, тому заздалегідь уточніть адресу, бо сказати біля базару, поруч із супермаркетом не вийде. І це навіть для 100-200 доларів так.

100-200, здається,  знайдеться і без замовлення. Дзвоню в касу, питає , чи є. Якщо є - забираю

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.11.2016 в 14:27, ПриватБанк сказал:

Доброго дня!
На жаль, за існуючими у нас даними, нам не вдалося знайти Ваше звернення на пошту, щоб перевірити результат його обробки. Повідомте, будь ласка, нам особистим повідомленням на форумі e-mail, з якого Ви відправляли лист, щоб ми могли перевірити інформацію.
У той же час, відповідь зазвичай займає не більше доби і може залежати від кількості звернень. Рекомендуємо також перевірити папку "Спам" поштової скриньки, можливо відповідь потрапила туди.
З повагою, ПриватБанк.

Написав

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×