Перейти к содержимому
Doberman

Покупка авто

Рекомендованные сообщения

2 часа назад, Moskit сказал:

ось така інфочку знайшов 

Через три года в Европе запретят машины без электронных систем безопасности 

http://ukrautoprom.com.ua/cherez-tri-goda-v-evrope-zapretyat-mashiny-bez-elektronnyx-sistem-bezopasnosti

оригінал статті http://www.autoexpress.co.uk/car-news/103530/11-car-safety-systems-to-become-mandatory-by-2021

після прочитанного (якщо це все правда!) виникло питання:

чи варто чекати збільшення кількості авто (і зниженням ціни на них) з ЄС в Україні в найближчі 1-2 роки? по аналогії з дизельгейтом?:huh:

Только новая ,с салона. Имхо! 

Поделиться сообщением

А що можете сказати при виборі між:

Hyundai Tucson 2018 2.0 DOHC 2WD 6AТ 155  hp
Toyota RAV4 2018 2.0 Dual VVT-i 2WD, LIVE, Multidrive S (варіатор) 146 hp?

Чи є в якоїсь з них критична болячка чи недолік?

Поделиться сообщением

13 минут назад, brandy сказал:

А що можете сказати при виборі між:

Hyundai Tucson 2018 2.0 DOHC 2WD 6AТ 155  hp
Toyota RAV4 2018 2.0 Dual VVT-i 2WD, LIVE, Multidrive S (варіатор) 146 hp?

Чи є в якоїсь з них критична болячка чи недолік?

какое еще выбор между хенде и тойода

Поделиться сообщением

BMW  X1  подивіться на акційні ціни - будете вражені і витратами палива також. Про сам автомобіль преміум класу за ціною РАВИ та туксона, а то і дешевше сподіваюсь розповідати не потрібно

Изменено пользователем Василь-Рівне
  • Спасибо 1

Поделиться сообщением

Ідея цікава, але  на обслуговування мотатись 600 км в Київ? Та ну, буваю там раз в 10 років.

Дивлюсь тільки ті, де є офіційний сервіс в Чернівцях.

• Лайк 1

Поделиться сообщением

Навіщо аж в Київ? Той хто не має новенького БМВ Х класу не розуміє, що це це за авто, тим більше за ціною тих про які Ви написали. Це нонсенс! Тут навіть думати не має про що. Я теж в минулому році приглядався до тігуана ( бо мав В6) , доки мені на форумі люди не вправили мізкі і не направили на сайт БМВ на акційні позиції  з цінами дешевшими ніж той же тігуан на авто преміум класу з фантастично крепкою підвіскою, а про динаміку та все інше я вже просто промовчу.
Хмельницький - Баварія Захід
Львів - Арія Моторс
Львів - Христина

Я коли побачив цей автомобіль в салоні, то вже спати не міг, доки не придбав його, навіть не встигнув продати В6-й, продав його вже після купівлі Х1.

Изменено пользователем Василь-Рівне
  • Спасибо 1
  • Нравится 1

Поделиться сообщением

Найдешевший акційний Х1 десь на 100к грн дорожчий за комплектації равки і тусона, на які я дивився, але все одно задумаюсь, дякую.

Замість того, щоб звузити вибір, ви мені його навпаки розширили :)

Поделиться сообщением

До речі всі БМВ класу Х які поставляються в Україну - виробництво США - тобто там якість найкраща яка лише може бути у світі.

• Хаха 1
  • Не понимаю 1

Поделиться сообщением

43 минуты назад, Василь-Рівне сказал:

BMW  X1  подивіться на акційні ціни - будете вражені і витратами палива також. Про сам автомобіль преміум класу за ціною РАВИ та туксона, а то і дешевше сподіваюсь розповідати не потрібно

так лучше тогда lexus nx глянуть ...

на вкус и цвет .....я бы брал лексус...после мерседеса вообще в сторону немцев не смотрю

Поделиться сообщением

5 минут назад, brandy сказал:

Найдешевший акційний Х1 десь на 100к грн дорожчий за комплектації равки і тусона, на які я дивився, але все одно задумаюсь, дякую.

Замість того, щоб звузити вибір, ви мені його навпаки розширили

Зайшов на сайт, дійсно подорожчали і з акції бензинові моделі прибрали, на жаль, мені щє вдалося по смішній ціні купити - десь 880 кгр з бензиновим двигуном і купою плюсів - одні ЛЕД фари з інтелектом чого вартують. За ціну можна торгуватися, я десь 40 кгрн зкинув - треба обдзвонювати ділерів і шантажувати їх, що купити у іншого :biggrin:

• Спасибо 2

Поделиться сообщением

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.