Перейти к публикации

Dinos

Форумчанин
 • Публикации

  51
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

143 Душка

О Dinos

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Київ

Посетители профиля

2 286 просмотров профиля
 • abr

 1. я якраз не боюсь мобілізації просто почув дану інформацію вирішив написати, а на вибору піду навіть якщо комісар буде бюлетені видавати разом з повістками.
 2. я ж написав кожен має сам серйозно віднестись до свого вибору... і підтримую Kataleya розголошення свого вибору може сприйнятися як агітація а це буде зайвим ...
 3. Отримав таку інформацію що за рахунок тих хто піде голосувати будуть складатися нові бази призовників для випадку наступної мобілізації і для оновлення баз по строковій службі не знаю на скільки правдива інформація проте якщо хтось може достовірно прокоментувати було б цікаво. Сам дотримуюсь думки що не піти на вибори після всього що в нашій країні відбулося це просто байдужість до майбутнього нашої держави, не можна допустити щоб знову до влади поприходили такі виродки як яник, з усіх кандидатів варто вибрати того хто на вашу думку буде пробувати хоть щось змінити на краще, адже не завжди бажання змін на креще є можливим у реалізації, тому при здійсненні свого вибору треба віднестися відповідально а не ставити галочки де попало. P.S. особиста думка.
 4. Dinos

  Сервис обмена на нашем ресурсе

  так курс не вигідний получається зрозуміло що опт візьме в тебе і 200$ і 50$ але курс не вигідний а для для багатьох 10-20 грн. теж гроші і є опт такий що візьме в тебе як у постійного клієнта і 50$ по оптовому курсу.
 5. Dinos

  Сервис обмена на нашем ресурсе

  так тоді 2 користувача змовитися можуть і розводити портал без всяких втрат.
 6. Dinos

  Сервис обмена на нашем ресурсе

  так зрозуміло і так що такий сервіс частково забирає клієнтів у операторів. Просто я наприклад працюю з одним оператором оптовиком а треба там далеко не оптову суму купити 200$ чи здати 200$ вот і такий сервіс стане у пригоді.
 7. Dinos

  Сервис обмена на нашем ресурсе

  Рекомендація від операторів того міста звідки сам користувач (користувач ж працює з операторами значить вони знають його особисто і можуть стверджувати про його добросовісність як клієнта)і тільки тоді давати можливість виставлення такої заявки на покупку чи продаж .
 8. Dinos

  Union Standard Bank

  ліміт якщо не помиляюся 200$, можна змінити до 21:00 на кол центрі миттєво, можливо змінити ліміт у інтернет банкінгу проте вступає в дію через декілька годин.
 9. Dinos

  Финансовая Инициатива

  Підкажіть а виплати з поточних та карткових рахунків почалися а то щось не можу найти інформацію???
 10. Dinos

  Наличие валюты/гривни в банках

  І знову Аваль зміни продаж валюти у межах 50 % від купленої тобто хтось здав 300$ значить продати можуть 150$ (відповідно у межах 3000грн.)
 11. Олекcандp111, on 14 Jul 2015 - 11:56, said: Олександр, english точно порожняки не ганяє знаю це не з форуму а з того що користуюсь його послугами.
 12. Dinos

  Paypal (PPUSD, PPEUR, PPCAD, PPAUD, PPGBP)

  Яка зараз ситуація чи можливо гривневою карткою проплатити рахунок у фунтах ?? чи paypal таки не працює з гривнею?? Заздалегідь вдячний!!!
×