Перейти к публикации

Асудьикто

+Подписчик
 • Публикации

  44
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

297 Душка

О Асудьикто

 • Звание
  Member
 • День рождения 24.01.1963

Дополнительные данные

 • Пол:
  Женский
 • Откуда:
  Днепр

Посетители профиля

2 336 просмотров профиля
 1. Асудьикто

  Фотографии от наших форумчан(ок).

  Ромашки!
 2. Асудьикто

  Фотографии от наших форумчан(ок).

  Очередь к миске с едой
 3. Асудьикто

  Фотографии от наших форумчан(ок).

  Весна, цветение маков завораживает.
 4. Асудьикто

  Фотографии от наших форумчан(ок).

  Весна плавно переходит в лето...
 5. Асудьикто

  Фотографии от наших форумчан(ок).

  Продолжение темы ВЕСНА .
 6. Асудьикто

  Фотографии от наших форумчан(ок).

  Весна, всё цветёт, природа просыпается ...
 7. Асудьикто

  Фотографии от наших форумчан(ок).

  Суперлуние 9 марта 2020 года
 8. Асудьикто

  Юмор (без политики)

  @Oleksandr_Karin 07:00 Прокинувся. Хотів протерти очі, але побоявся торкнутися обличчя. 07:20 Мив руки. 1,5 хвилини... Береженого Бог береже. 07:23 Сніданок. Поки що живий. 07:50 Помив посуд. А заодно і руки. Береженого Бог береже. 07:55 Хотів погладити собаку. Страшно. Спершу треба її помити. 08:00 Вдягнув респіраторну маску. Потім ще одну. І ще одну. Мало лі... 08:04 Зволожив маски спиртом. Залив спирт в себе. Заєбісь! 08:25 Спіймав маршрутку. Пощастило - виявився десятим. 08:26 Заплатив за проїзд. Брудними грошима. Взяв здачу. Брудними грошима... О, Боже!.. Як же я хочу помити руки! 08:27 Вмостився у крісло подалі від інших. Замружився, аби не підхопити коронавірус через очі... Береженого Бог береже. 08:55 Ледве увійшов у цех, щоб не мацати вхідну ручку. Ґудіні кусає від заздрощів лікті. Звісно, протерши їх завчасно спиртом. 08:56 Привітався ліктем з колегами. Таке відчуття, ніби довкола одні інваліди. 09:10 Доки перевдягався, торкнувся брудної шафи. Помив руки. Тричі. Береженого Бог береже. 09:20 Вдягнув ґумові рукавиці. Налаштував брудний станок, взяв брудну заготовку... Так і спирту не вистачить. 12:00 Пішов на обід. Помив руки. Тричі. Відчув, що шкіра на руках... трохи протерлась!.. 12:08 Взяв термос із гарячою кавою і продезинфікував нею кружку. Відсів подалі від колективу. Подумали, що я - жлоб. Пох. 13:00 Зробив замір температури. 36,7°. Почав хвилюватись... 13:05 Взявся шліфувати деталі. Блядський респіратор ледве наліз зверху на маски. 17:59 Закінчив роботу. Помив руки. Обличчя ні: довкола антисанітарія. 18:25 Додому пішов пішки. Відав я ті розсадники болячок!.. Береженого Бог береже. 19:20 Прийшов додому і одразу під душ. Шкода, що замість води... не спирт. Раптом згадав, що й досі не зняв маски. Буває... 19:48 Приготував вечерю. Кашлянув!.. Ледве не всрався від страху. Дякувати Богу, кашель вологий. 20:36 Хотів погладити собаку. Ні, нах..Береженого Бог береже. Пішов відпочивати. 20:38 Вклався в ліжко і взяв планшет. Протер екран і корпус вологою серветкою... на спирту. Тричі... Бог любить Трійцю. 21:14 Захотілось помити руки... Схоже, підсів. 22:00 Вклався спати. Хотів протерти очі, але відмовився від тієї страшної задумки. Береженого Бог береже.
 9. Асудьикто

  Парадигма добра и зла

  Экспериментатор увеличил число крыс до нескольких сот в одной клетке. Длинная ночная битва. Наутро появился класс суперэксплуататоров, создавших несколько подчиненных себе слоев, чтобы властвовать, еще меньше утруждая себя. Им даже не нужно было больше терроризировать эксплуатируемых, это делали за них другие. Еще сюрприз: на другом конце козлы отпущения были еще больше замучены. В качестве назидания троих из них разорвали на куски и повесили на решетке клетки. спасибо за напоминание этого эксперимента.
 10. Легализация-это способ уйти от коррупции,но общество у нас непонятно готово или нет. "Пивные " страны пьют пиво, у нас намного больше на мой взгляд алкоголиков пивных, чем в Германии и Чехии. Поэтому что и как будет, пока неясно. 19летней дочке моих знакомых, которая находилась на лечении от онко в Израиле, врачи израильские посоветовали курить марихуану. А в Германии в аптеках можно купить экстрат марихуаны в каплях, сосед маме больной раком крови заказывает, привозят
 11. Да,к тому же погуглите степень опасности для организма и быстрота привыкания, получите табак и алкоголь гораздо хуже по воздействию на организм.
×