Перейти к публикации

Ximik

+Подписчик
 • Публикации

  144
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Ximik

 1. Ximik

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так в А-банку. Ніякої там комісії не було за обмін. Не путайте з приватбанком. Гривневу універсалку картку а-банку можна без комісії поповнити в приватовському терміналі ну або перекинути з монобанку. В додатку купуєте з універсальної грн - на кдв. Комісії нуль. При курсі в відділеннях а-банку 27.25 - від самого ранку до приблизно 17 год можна було купити онлайн по 27.10. Потім йдете в касу знімати. Якщо в касі недостатньо доларів - замовляв менеджер на наступний день.
 2. Ximik

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цілий день А-банк онлайн продавав по 27.1. Вже під кінець дня курс поміняли. Не знаю як в інших містах але в Тернополі А-Банк безпроблемно долари видавав (деколи навіть без замовлення наперед) в той час як приват і альфа перестали видавати
 3. Ximik

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ух тут понаписували. Де Новрорічний Герасім з страшилками на 3 роки вперед? Там газ вугілля блокада і т.д.
 4. Ximik

  Приватбанк

  Потрібно просто відкрити в приват 24 приват -вклад. Якщо приват вклад відкритий сьогодні то в терміналі підтягне тільки на наступний день (можу помилятись - так по памяті). Тоді ідете до найближчого терміналу приватбанку. авторизовуєтесь карткою (саме карткою не смс) - вибираєте розділ депозити-поповнити депозит- вибрати зі списку депозитів-вибираєте приват вклад - поповнюєте. Тоді з приват 24 можете з приват вкладу без комісій скинути на будь яку картку кошти без комісій. З відвідуванням відділення + оператор + касса і т д на мою думку в рази складніше і точно набагато довше - однак результат той же.
 5. Ximik

  Webmoney, обмен валют

  УВАГА. При обміні продавець починає розпитувати про види діяльності і. т .д Висновки робіть самі.
 6. Ximik

  Webmoney, обмен валют

  Вже видалив модератор. Так який - риночний курс для Вас? Приват/монобанк
 7. Ximik

  Exchanger1.com

  Подібна ситуація була і в мене. Оплачену заявку (через приватбанк) через деякий час поставили як відмінена. Підтримка само собою мовчала і в чаті і в тікеті. Тільки коли написав що буду звертатись в СБ приватбанку - виплатили. Причому відповіли як в чаті так і в тікеті одразу ж. До того мав кілька обмінів все було норм.
 8. Ximik

  Exchanger1.com

  Мною была сделана заявка 9383830 обмен приват грн на adv. После чего сразу же связался с менеджером в чате. После оплаты заявки перестали отвечать. Минут через 10 отменили заявку деньги так и не возвращают (30000). На тикеты и в чате не отвечают.
 9. Ximik

  Приватбанк

  Мокрою печаткою. Печатка особливо актуальна коли подавати на візу (можна попробувати роздрукувати виписку з приват24 на кольоровому принтері але ризик "хапнути" відказ через 100 грн. досить великий - от і платять люди без лишніх питань).
 10. Не тільки у Вас. По всій Україні (по словам працівників). Їхній сайт перестав працювати десь після обіду. Причина - той же вірус ІМХО
 11. Ximik

  Webmoney, обмен валют

  Куплю 600 wmz по 26.45
 12. Ximik

  Приватбанк

  Віце-прем’єр каже, що про засідання Кабміну щодо "Приватбанку" нічого не чув http://24tv.ua/vitsepremyer_kazhe_shho_pro_zasidannya_kabminu_shhodo_privatbanku_nichogo_ne_chuv_n761710
 13. Ximik

  Крым. Новые реалии. Права человека.

  Років 4 їздили в Болгарію на квартиру своїм бусом. І "о чудо" - брали картоплю, крупи і.т.д. Ото ми лошари що не купляли в 3-4 дорожче. Чи не так? P.S. Оди про то шо на віддих то тре назбирати і т.д. Іноді буваю в різних курортах (евро зона, Тайланд, Канарські острови). Якщо є можливість зекономити пару десяток баксів завжди тим користаюсь. А ви?
 14. Ximik

  Приватбанк

  Підтверджую. Просто не беріть трубку. Приходить смс з кодом.
 15. Я через https://sendmoney.privatbank.ua/ru/з карти ОТП перевожу без комісії на карту привату (універсалка або інет карта).
 16. Ximik

  Webmoney, обмен валют

  Неактуально
 17. Ximik

  Webmoney, обмен валют

  Куплю wmu c дискотном +0.5% на 14к. грн
 18. Ximik

  Смертельная погоня за BMW в Киеве

  Сходьте. P.S. Про закон можете розказати всім родичам жертв які загинувших від пяні за рульом.
 19. Ximik

  Смертельная погоня за BMW в Киеве

  За 10 хв багато чого могло статись. Цитую автора теми -
 20. Ximik

  А-Банк

  На універсалку без. Що в а-банку що по привату.
 21. Жив біля Аліканте рік (Торевєха). В Аліканте був майже кожень день. Місто гарне але їхати зимою віддихати то ппц. Море холодне. Та й так не дуже жарко - хоть централізованого опалення в іспанців там нема але користуються еклектро батареями. Особисто памятаю як на ранок в відрі був лід (капас) - ну це рідкість але зимою я б не розглядав як супер відпочинок що на фото.
 22. Ximik

  Краткосрочные депозиты (от 1 до 3 месяцев)

  Не знаю наскільки правда але процитую форумчанина з гілки Михайлівського.
 23. Ximik

  Краткосрочные депозиты (от 1 до 3 месяцев)

  В ОТП банку теж комісія за зняття власних коштів (0,8% якщо не помиляюсь). Користуюсь приватовським сенд мані https://sendmoney.privatbank.ua/ua/ - перевожу на привт без будь яких комісій на інет картку. Ітого 0% за зняття (скарбничка). Знімав так кілька разів. Дає перекинути на приват по 1000 за один раз але процедуру можна повторити кілька разів... Думаю тут аналогічно можна зняти без комісій. P.S. Можливо потрібно буде підняти ліміт для оплати в інтернет.
 24. Ximik

  Webmoney, обмен валют

  куплю 1400 вмз по курсу 26.25
 25. Ximik

  Webmoney, обмен валют

  Не актуально
×