Перейти к публикации

Ximik

+Подписчик
 • Публикации

  144
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

84 Душка

1 подписчик

О Ximik

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

3 651 просмотр профиля
 1. Ximik

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так в А-банку. Ніякої там комісії не було за обмін. Не путайте з приватбанком. Гривневу універсалку картку а-банку можна без комісії поповнити в приватовському терміналі ну або перекинути з монобанку. В додатку купуєте з універсальної грн - на кдв. Комісії нуль. При курсі в відділеннях а-банку 27.25 - від самого ранку до приблизно 17 год можна було купити онлайн по 27.10. Потім йдете в касу знімати. Якщо в касі недостатньо доларів - замовляв менеджер на наступний день.
 2. Ximik

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цілий день А-банк онлайн продавав по 27.1. Вже під кінець дня курс поміняли. Не знаю як в інших містах але в Тернополі А-Банк безпроблемно долари видавав (деколи навіть без замовлення наперед) в той час як приват і альфа перестали видавати
 3. Ximik

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ух тут понаписували. Де Новрорічний Герасім з страшилками на 3 роки вперед? Там газ вугілля блокада і т.д.
 4. Ximik

  Приватбанк

  Потрібно просто відкрити в приват 24 приват -вклад. Якщо приват вклад відкритий сьогодні то в терміналі підтягне тільки на наступний день (можу помилятись - так по памяті). Тоді ідете до найближчого терміналу приватбанку. авторизовуєтесь карткою (саме карткою не смс) - вибираєте розділ депозити-поповнити депозит- вибрати зі списку депозитів-вибираєте приват вклад - поповнюєте. Тоді з приват 24 можете з приват вкладу без комісій скинути на будь яку картку кошти без комісій. З відвідуванням відділення + оператор + касса і т д на мою думку в рази складніше і точно набагато довше - однак результат той же.
 5. Ximik

  Webmoney, обмен валют

  УВАГА. При обміні продавець починає розпитувати про види діяльності і. т .д Висновки робіть самі.
 6. Ximik

  Webmoney, обмен валют

  Вже видалив модератор. Так який - риночний курс для Вас? Приват/монобанк
 7. Ximik

  Exchanger1.com

  Подібна ситуація була і в мене. Оплачену заявку (через приватбанк) через деякий час поставили як відмінена. Підтримка само собою мовчала і в чаті і в тікеті. Тільки коли написав що буду звертатись в СБ приватбанку - виплатили. Причому відповіли як в чаті так і в тікеті одразу ж. До того мав кілька обмінів все було норм.
 8. Ximik

  Exchanger1.com

  Мною была сделана заявка 9383830 обмен приват грн на adv. После чего сразу же связался с менеджером в чате. После оплаты заявки перестали отвечать. Минут через 10 отменили заявку деньги так и не возвращают (30000). На тикеты и в чате не отвечают.
 9. Ximik

  Приватбанк

  Мокрою печаткою. Печатка особливо актуальна коли подавати на візу (можна попробувати роздрукувати виписку з приват24 на кольоровому принтері але ризик "хапнути" відказ через 100 грн. досить великий - от і платять люди без лишніх питань).
 10. Не тільки у Вас. По всій Україні (по словам працівників). Їхній сайт перестав працювати десь після обіду. Причина - той же вірус ІМХО
 11. Ximik

  Webmoney, обмен валют

  Куплю 600 wmz по 26.45
 12. Ximik

  Приватбанк

  Віце-прем’єр каже, що про засідання Кабміну щодо "Приватбанку" нічого не чув http://24tv.ua/vitsepremyer_kazhe_shho_pro_zasidannya_kabminu_shhodo_privatbanku_nichogo_ne_chuv_n761710
 13. Ximik

  Крым. Новые реалии. Права человека.

  Років 4 їздили в Болгарію на квартиру своїм бусом. І "о чудо" - брали картоплю, крупи і.т.д. Ото ми лошари що не купляли в 3-4 дорожче. Чи не так? P.S. Оди про то шо на віддих то тре назбирати і т.д. Іноді буваю в різних курортах (евро зона, Тайланд, Канарські острови). Якщо є можливість зекономити пару десяток баксів завжди тим користаюсь. А ви?
 14. Ximik

  Приватбанк

  Підтверджую. Просто не беріть трубку. Приходить смс з кодом.
 15. Я через https://sendmoney.privatbank.ua/ru/з карти ОТП перевожу без комісії на карту привату (універсалка або інет карта).
×