Ximik

+Подписчик
 • Публикации

  121
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

67 Душка

О Ximik

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

2 264 просмотра профиля
 1. Не тільки у Вас. По всій Україні (по словам працівників). Їхній сайт перестав працювати десь після обіду. Причина - той же вірус ІМХО
 2. Куплю 600 wmz по 26.45
 3. Віце-прем’єр каже, що про засідання Кабміну щодо "Приватбанку" нічого не чув http://24tv.ua/vitsepremyer_kazhe_shho_pro_zasidannya_kabminu_shhodo_privatbanku_nichogo_ne_chuv_n761710
 4. Років 4 їздили в Болгарію на квартиру своїм бусом. І "о чудо" - брали картоплю, крупи і.т.д. Ото ми лошари що не купляли в 3-4 дорожче. Чи не так? P.S. Оди про то шо на віддих то тре назбирати і т.д. Іноді буваю в різних курортах (евро зона, Тайланд, Канарські острови). Якщо є можливість зекономити пару десяток баксів завжди тим користаюсь. А ви?
 5. Підтверджую. Просто не беріть трубку. Приходить смс з кодом.
 6. Я через https://sendmoney.privatbank.ua/ru/з карти ОТП перевожу без комісії на карту привату (універсалка або інет карта).
 7. Неактуально
 8. Куплю wmu c дискотном +0.5% на 14к. грн
 9. Сходьте. P.S. Про закон можете розказати всім родичам жертв які загинувших від пяні за рульом.
 10. За 10 хв багато чого могло статись. Цитую автора теми -
 11. На універсалку без. Що в а-банку що по привату.
 12. Жив біля Аліканте рік (Торевєха). В Аліканте був майже кожень день. Місто гарне але їхати зимою віддихати то ппц. Море холодне. Та й так не дуже жарко - хоть централізованого опалення в іспанців там нема але користуються еклектро батареями. Особисто памятаю як на ранок в відрі був лід (капас) - ну це рідкість але зимою я б не розглядав як супер відпочинок що на фото.
 13. Не знаю наскільки правда але процитую форумчанина з гілки Михайлівського.
 14. В ОТП банку теж комісія за зняття власних коштів (0,8% якщо не помиляюсь). Користуюсь приватовським сенд мані https://sendmoney.privatbank.ua/ua/ - перевожу на привт без будь яких комісій на інет картку. Ітого 0% за зняття (скарбничка). Знімав так кілька разів. Дає перекинути на приват по 1000 за один раз але процедуру можна повторити кілька разів... Думаю тут аналогічно можна зняти без комісій. P.S. Можливо потрібно буде підняти ліміт для оплати в інтернет.
 15. куплю 1400 вмз по курсу 26.25