Перейти к содержимому

Ximik

+Подписчик
 • Публикации

  124
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

70 Душка

Посетители профиля

2 419 просмотров профиля
 1. Exchanger1.com

  Мною была сделана заявка 9383830 обмен приват грн на adv. После чего сразу же связался с менеджером в чате. После оплаты заявки перестали отвечать. Минут через 10 отменили заявку деньги так и не возвращают (30000). На тикеты и в чате не отвечают.
 2. Приватбанк

  Мокрою печаткою. Печатка особливо актуальна коли подавати на візу (можна попробувати роздрукувати виписку з приват24 на кольоровому принтері але ризик "хапнути" відказ через 100 грн. досить великий - от і платять люди без лишніх питань).
 3. Не тільки у Вас. По всій Україні (по словам працівників). Їхній сайт перестав працювати десь після обіду. Причина - той же вірус ІМХО
 4. Webmoney, обмен валют

  Куплю 600 wmz по 26.45
 5. Приватбанк

  Віце-прем’єр каже, що про засідання Кабміну щодо "Приватбанку" нічого не чув http://24tv.ua/vitsepremyer_kazhe_shho_pro_zasidannya_kabminu_shhodo_privatbanku_nichogo_ne_chuv_n761710
 6. Крым. Новые реалии. Права человека.

  Років 4 їздили в Болгарію на квартиру своїм бусом. І "о чудо" - брали картоплю, крупи і.т.д. Ото ми лошари що не купляли в 3-4 дорожче. Чи не так? P.S. Оди про то шо на віддих то тре назбирати і т.д. Іноді буваю в різних курортах (евро зона, Тайланд, Канарські острови). Якщо є можливість зекономити пару десяток баксів завжди тим користаюсь. А ви?
 7. Приватбанк

  Підтверджую. Просто не беріть трубку. Приходить смс з кодом.
 8. Задать вопрос на финансовую или юридическую тему

  Я через https://sendmoney.privatbank.ua/ru/з карти ОТП перевожу без комісії на карту привату (універсалка або інет карта).
 9. Webmoney, обмен валют

  Неактуально
 10. Webmoney, обмен валют

  Куплю wmu c дискотном +0.5% на 14к. грн
 11. Смертельная погоня за BMW в Киеве

  Сходьте. P.S. Про закон можете розказати всім родичам жертв які загинувших від пяні за рульом.
 12. Смертельная погоня за BMW в Киеве

  За 10 хв багато чого могло статись. Цитую автора теми -
 13. А-Банк

  На універсалку без. Що в а-банку що по привату.
 14. Жив біля Аліканте рік (Торевєха). В Аліканте був майже кожень день. Місто гарне але їхати зимою віддихати то ппц. Море холодне. Та й так не дуже жарко - хоть централізованого опалення в іспанців там нема але користуються еклектро батареями. Особисто памятаю як на ранок в відрі був лід (капас) - ну це рідкість але зимою я б не розглядав як супер відпочинок що на фото.
 15. Краткосрочные депозиты (от 1 до 3 месяцев)

  Не знаю наскільки правда але процитую форумчанина з гілки Михайлівського.
×