Перейти к публикации

галсо

Форумчанин
 • Публикации

  66
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

123 Душка

О галсо

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

1199 просмотров профиля
 1. галсо

  Биржи криптовалют

  Дякую, але не вийшло.Після деінсталяціїї, попередньої програми, ця теж не стартує. Після завантаження , на половині старту( до пазла не доходить справа), з являється повідомлення:This program cannot display the webpage і т.д.
 2. галсо

  Биржи криптовалют

  Хто користується біржею Бінанс? Зависає жахливо, неможливо зробити жодної операції.
 3. галсо

  Прогноз курса доллара к гривне

  Гривня тепер, як біткоїн)): , то вгору, то вниз. Дивно все це, так само незрозуміло, як на 350% девальвація за менш ніж 2 роки.
 4. Справді внизу, в олх доставка... є такий пункт, визнаю свою помилку, .... бо ролик не інформує повністю.Спробую як це працює, бо дуже часто користуюсь новою поштою.Дякую за інформацію.
 5. Немає на сайті, тільки ролик і то не зрозуміло, бо запитайте продавця....? В будь-якому разі сумніваюсь дуже що безкоштовно.
 6. Не вдалий приклад ви привели, японська ієна за період з 1949р. дотепер( це 70 років!!!) зміцніла до долара на 330% була 360 за 1дол. , а тепер 112 за 1 дол. Рівно навпаки, як зробили з гривнею, але лише за 3 роки!!!! побирачі данини, чи як там їх назвати?.
 7. Ви неправі, бо ослаблення, це не розвиток, це спіраль в нікуди, це накачування повітрям, це додатковий податок, причому величезний для основного населення.За останні 3 роки це з оподаткованої зарплати народ платить щомісячно 80%, в т.ч. і пенсіонери. Напевно швейцарці дурні по вашій логіці ,як приклад те що вони зробили з франком з 2015р. Ви напевно не знайомі з іншими шляхами, тому так технічно(технократ) підтримуєте не розвиток а надування інфляційної та девальваційної бульбашки, та подаєте це як велику мудрість.
 8. галсо

  Жизнь без детей - наказание или свобода?

  Бо зміст життя в іншому.
 9. галсо

  Жизнь без детей - наказание или свобода?

  зміст життя - значно глибший. А крім того, якщо щось станеться з дітьми, розгляньте цитату з тієї ж книги Екклезіаста 9:11, ось що там написано: 11 Ще щось я побачив під сонцем: швидкі не завжди перемагають у бігу, а сильні — у битві,+ також мудрі не завжди мають їжу, а розумні — багатство,+ і ті, хто має знання, не завжди досягають успіху,+ бо на них усіх має вплив час і випадок* (це та ж книга Біблії, яку ви вже раніше цитували Екклезіаста 3:5 'час розкидати каміння і час каміння збирати'). Діти - це благословення, але не можна це благословення розглядати, як зміст життя.
 10. галсо

  Биржи криптовалют

  На https://bitcointalk.org/index.php?topic=2056158.580 отакий пост: Народ, возможно здесь плюются в мусоров, возможно это и правильно, т.к. 98% мусоров - вымогатели, крысы и скоты, но.После 23 лет оперативной работы, лично мне абсолютно очевидно, что:1. Контора с таким объемом денег за душой не может так халатно отнестись к произошедшему факту, а именно:- такие виды деятельности не хранят ДЦ в Штатах, или в странах, в которых могут приходить в ДЦ люди в кепках.- о доменах - та же фигня.- люди, которые говорят, ЧТО Винник не имеет отношения к Конторе, и после его ареста теряют средства, лукавят.- умные люди не хранят ДЦ и кошельки на одном и том же сервере.- люди, после нескольких прецедентов хак-атак не могут хранить все в одном месте так бездарно.- контора, которая двигает миллионами долларов в день, не может так, как нам тут описали, не заботиться о безопасности своих ключей и серверов. БЕЗДАРНО. любой школьник спрятал бы все лучше.2. Если бы владельцы ресурса были настроены на конструктив по отношению к партнерам, не было бы сказок про "1-2 недели" на оценку арестованных средств, на это нужны минуты.3. Сначала было "вот-вот", потом, - 5-10 дней, сейчас - сентябрь.Господа. отсюда это очевидный метод нечестного человека, кормления завтраком и обещаниями. Понятно, что это делается с целью выиграть время и замотать за это время петли следов.4. Только наивный человек после этих тонн вранья способен продолжать верить в эту ахинею и пускать себе в мозг дым надежды от жулика.Единственный выход в этой ситуации - организовать ПРЯМО СЕГОДНЯ тему или сайт, где люди, которым не хочется остаться баранами и терпилам=и,самоорганизуются и заставят после поисков мудаков ответить.Каждый день промедления играет на руку нечистоплотным особям, которые, пусть, и не желая этого до прихода ФБР, решили воспользоваться этой ситуацией что бы "умыть руки".Парни, это типичная затяжка времени, это очевидно, не понимать этого - не уважать свой мозг. ( я думаю, він має рацію.А що думаєте ви?
 11. галсо

  Биржи криптовалют

  Update3! 31.07.2017 Today at 07:47:20 AM #1 Более развернутая информация о том, что произошло с сервисом BTC-e. Update3 конкретніший за Update2.Але ж знову багато запитань. Цікаво де ведеться форум, часова різниця мінус 3год?
 12. галсо

  За чертой

  Можливо ви чули про урок з рибою, не пам'ятаю деталей, але суть історії передана.На мою думку подаючи йому, я висловлюю бажання його бачити в такому стані завжди(подати-це відмашка для свого сумління) краще вияснити, що спонукало його бути на цьому перехрестку, і якщо це можливо навчити як там не бути.Ось це образно означає навчити ловити рибу.
 13. галсо

  За чертой

  Звичайно, що легше подати рибу, ніж навчити ловити рибу.Думаю, ви теж з цим погодитесь.
 14. галсо

  Биржи криптовалют

  і в рухомій стрічці валюти: руб!,евро,дол.
 15. галсо

  Мой домашний огород =)

  mr.Yakin : на яку сторону виходить балкон?Бо мій експеримент декілька років назад закінчився сумно.Стебло було тоненьке, квітки зацвіли і опали, в мене були на західній стороні, можливо світла мало було,правда було тільки 2 кущики пробні. А у вас чудово, супер!Мабуть насолоджуєтесь запахом літа на балконі...
×