Jump to content

_Comando_

Member
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

220 Душка

About _Comando_

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,847 profile views
 1. не зовсім співпадає з темою вже, але тут найдосвідченіші по Wise з яких карт на Wise можна закинути долар? Без конвертацій, маючи Долар на ракунку. Alfa в своєму сервісі малює 4% Wise попвнення через DebitCard (свариться що неамериканська картка) а GooglePay визначає картки кредитними і теж малює 3.7-4.3 % коміс для Альфи і УгрГаз карток. Можливо, Моно без комісії - але поки не первірив, не маю там USD.
 2. саме в Революті - я б не займався єрундою. Якщо менше 1 тис - то це мєлочі (10 доларів потенційно в місяць?), якщо суми більші - то комісія 0.5 в одну сторону. 1% якщо плануєте завершити "трейд".
 3. таке повідомлення було і в червні, і в липні, і в серпні. все видавали справно. Як на мене це шаблонне повідомлення. доповню - так, саме з припискою "не можемо гарантувати". без приписки десь на початку весни було.
 4. а навіщо пхати гроші в айбокси? чи стосується дропів і чужих карток? чи конкретні банки? Хіба занести гривню в касу Універсала для Моно або привата для Привата - є комісії?
 5. рахувати профіт в абс. числах і в гривні на різних сумах зняття - досить складно оцінити. додайте відсоток, з яким євровим курсом проводите порівняння - і по комісіям все ж краще знати їх , а не експериментувати. Де відсотки, а де фіксована сума. Де укр банка, а де банкомата в Європі. Ну і ліміти в 12500 грн на тиждень роблять це все досить напряжним і не надто цікавим. Та й не так багато чоловіків можуть дозволити собі такий туризм
 6. я питав автора - поки хтось ножками не сходе не узнає і не напише всі деталі - їх там не з"являється. Прокредіт теж з"явився пустий спочтаку, коли анонсував, а потім дозаповнили, коли з"явилися деталі по супутнім витратам.
 7. Який останній тиждень? вчора був перший день коли вторинні операції привідкрили і хоч якось через телефон можна було щось продати, бо в автоматизованих системах - не можна було і досі ніззя. Так що ніяких ще "последняя неделя" не було - не треба придумувать.
 8. це ви самі робили табличку, чи можете поділитися посиланням?
 9. не хотєлки. було голосування серед тримачів - і білшість погодилася на заморозку/відтермінування. то ж це вже оголошено, погоджено, затверджено.
 10. Але ж цю гривну їм дасть покупець, який так само , ймовірно, здасть долар щоб отримати гривню і купити умовно 40-відсоткові ОВДП. Якщо не здасть - то нехай "не купить". Можна навпаки спрогнозувати , що на Пн-Вт люди будуть готувати гривню, бо на відкритті можуть бути реально неочікувані дисконти і на ОВДП і на укр. акції (хоча вони позабіржово і так торгувалися цей час).
 11. І як же ж це має вплинути на курс? гривневі ОВДП почнуть продавати з дисконтом - ок, їх дохідність стане 25% - ок. А курс тут де буде? Це вплине на розміщення військових, але Мінфін і так їх по 11-14 продавав в основному в НБУ.
 12. отже ж... Україна ВЖЕ в дефолті (технічному). Уряд ВЖЕ не платить свої Євробонди (борги) - і якось кардинально - нічого для нас в моменті не сталося. Найближчими 3-6 місяців нічого нового Уряд поганого не скаже. Бо вже сказав - "поговоримо про все через 14-24 місяці".
 13. Пеерпитували за Wise - теж сьогодні успішно перевів. Privatbank(MC) -> Wise(Visa) transfer $70 (курс 37.03) (2592.59 + 2% комісія Приватбанк = 2644.17грн) пройшло з першого разу. Ефективний курс виходить той самий 37.78
 14. а хіба зараз обмінки міняють виключно по курсу на табло(на бумажці)? 3й курс вже є, зветься оптовий зараз
 15. вже писали кілька припущень, що невдалі спроби з"їдають ліміти, картки Віза... ще якісь приколи. я свій ліміт вирішив на Револют використовувати. Був час, що у Привата закінчувався гарантійний депозит на вечір - тому зробив платіж після 00.00 Privatbank(MC) -> Revolut(Visa) transfer $395 (курс 37.03) (14627 + 2% комісія Приватбанк = 14922,22 грн) пройшло з першого разу. Ефективний курс виходить 37.78 наступні 15 тис на всякий випадок перешлю в інший день.
×