Перейти к публикации

Andriu

Форумчанин
 • Публикации

  69
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

53 Душка

О Andriu

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Не знаю
 1. По доходам з 1по 12 місяць 2014року????чи якщо на субсидію будуть подавати в червні ,то доходи рахуються з червня 2014року???
 2. Підкажіть будь ласка.Така ситуація ,мій автомобіль був оформлений на товариша ,зараз хочу зняти його з обліку для продажу,а товариш хоче оформляти судсидію!Потрібно буде вказувати в декларацію про продаж авто? І чи взагалі нарахують судсидію???(автомобіль коштує в районі 200тис.грн).Наперед ДЯКУЮ
 3. Andriu

  Приватбанк

  Наскільки я зрозумів без комісії долар не купиш в Приваті!?
 4. Andriu

  Приватбанк

  Підкажіть якщо купити долари на інтернет карту ,а з інтернет карти на приват вклад тоді комісії не буде при перекиданні з інтернет карти на приват вклад???
 5. хто може що порадити! Мама пенсіонер живе одна в 2 кім.кв. від її імені робились платежі за дольову участь(суми до 50тис грн,але за рік оплатилось більше як 50тис грн).Може мама претендувати на судсидію???
 6. Andriu

  Обмен валют в Тернополе

  На 11.00год. USD 25 - 25.20 EUR 26.,20 - 26.50
 7. Andriu

  Прогноз курса доллара к гривне

  Скорше всього не буде 26-27 грн багато вихідних попереду! Мій прогноз- буде районі 30грн!
 8. Andriu

  Прогноз курса доллара к гривне

  Жаль вкладників Дельти,такий подарунок їм зробив НБУ.Згадайте про Надру,коли ввели ВА який оф.курс був!
 9. Andriu

  Наличие валюты/гривни в банках

  Ощадбанк.Тернопіль.Продажу немає(тільки в межах купленого)
 10. Andriu

  Наличие валюты/гривни в банках

  Люди хочуть продати валюту,а в деяких банках немає гривні! !! А зовсім недавно все було навпаки ,всі хотіли в банках купити валюту ,але валюти НЕ БУЛО!!!Країна ЧУДЕС!!!!
 11. Andriu

  Прогноз курса доллара к гривне

  Молекула,всі Ваші повідомлення зводяться до одного*БУДЕТ ТОЛЬКО ДЕШЕВЕТЬ*!!!! Вам самому не надоїло одне і теж саме писати!!!??? Смішно вже просто читати......
 12. Andriu

  Приватбанк

  Цікаво,що дальше придумають!!!може всім нарахують % за пільговий період за 2- 3 роки по кредитках,аргументуючи тим,що стався технічний збій і т.д !!!! що сказати ідемо в ЄВРОПУ!!!!!
 13. Костас якщо ви дійсно брали кредит,то зробіть фото квитанції про оплату (замалюйте Прізвище) і викладіть сюди,і я думаю у всіх хто сумнівається чи брали Ви кредит,відпадуть будь які сумніви!
×