Перейти к публикации

SHKIPER

Форумчанин
 • Публикации

  53
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

75 Душка

О SHKIPER

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  "51" STATE

Посетители профиля

995 просмотров профиля
 1. SHKIPER

  Приватбанк

  А я думав що мінімум 1,5-2% опустять, але поживем побачим.
 2. SHKIPER

  Прогноз курса доллара к гривне

  У Гонтаревої зараз саме сезон заробітків, а саме ""валютні гойдалки"", потрібно жеш протягом року у бюджет лярди підкидати. Нацбанк ще той спекулянт
 3. SHKIPER

  Девальвація в Україні

  Якби за 25 років не була розграбована країна, знищена її одна з найсильніших економік того часу, то гривня вповній мірі могла стати валютою для зберігання, а не інструментом для операцій. А чому так не сталося??? А тому, що від початку отримання Україною незалежності, при владі не було ні одного патріота своєї країни, а ті що були, то їх або переманювали на свій бік (грошима,землею і так д.) або просто знищували (хто не хотів змиритися). Всі прагнули набити кишені, висмоктати все що тільки можна було. Ніхто не був зацікавлений в розбудові країни 20 років тому, при тому що коли було що красти, а зараз тим більше незацікавлений, коли вже все розграбовано і зруйновано. Ось такі справи... Коли знищена економіка, бюджет який завжди дефіцитний, постійне клянчення кредитів на заході, недовіра до влади, це --- і далі буде сприяти ДЕВАЛЬВАЦІЇ. А про стабілізацію яка була років 4 назад, на даний час ми всі можемо тільки мріяти, бо як сказав хтось --- девальвація це наше все.
 4. SHKIPER

  Девальвація в Україні

  Хто провокує девальвацію гривні??? Національний банк України є основним провокатором девальвації гривні. Таку заяву в себе у Facebook зробив глава Комітету економістів України Андрій Новак, передає Politeka. «НБУ при цьому майже щомісяця знаходить нові аргументації й пояснення девальвації гривні. То гривня падає, за версією НБУ, бо настала весна. Потім – літо, осінь. Упав перший сніг – і гривня теж», – коментує експерт. Силочка на статтю --- https://politeka.net/ua/397822-khto-provokuye-devalvatsiyu-hryvni/ P.S Девальвація на користь бюджету і команді реформаторів (які по вуха у доларі), але не простим людям
 5. SHKIPER

  Прогноз курса доллара к гривне

  Всі хочуть стабільності. Ну її ще довго не буде
 6. SHKIPER

  Прогноз курса доллара к гривне

  Добавлю від себе, що ще потрібно запустити економіку, і не заважати мал. і сер. бізнесу працювати, щоб він поступово виходив із тіні. І тоді те, що вище описане, можливо матеме право на життя в нашій країні.
 7. Так що виходить, що у Хмельницькому взагалі уже не має віділень ВТБ???
 8. SHKIPER

  Приватбанк

  Ну я думаю, що скорочення штату буде. Державному банку не потрібно стільки віділень, ну і звісно людей.. Мій пост підтвердився
 9. SHKIPER

  Platinum Bank

  Ну ось довго очікуваний - кінець. Сьогодні прочитав: Платинум фигурировал и среди лидеров украинского рынка по затратам на рекламу. По итогам третьего квартала на маркетинг и рекламу банк потратил 33,380 млн гривен — это второй показатель по рынку после Привата, затраты которого за квартал составили 43,914 млн грн. Сам спостерігав восени їхню рекламну кампанію, коли всі підїзди, рекламні афіші, обклеїні - ми даєм до 50 000₴ майже кожному.
 10. SHKIPER

  Девальвація в Україні

  Проходить рік, і пора підбити підсумки девальвації за 2016 рік. Враховуючи те, що на 01.01.2016 середній курс на (чр( був у районі 25,80 за 1$, то станом на 31.12.2016 маємо середній курс 28.10. Девальвація за 2016 --- 2.30 ₴ , а це приблизно 9% за рік. Хочу побажати у новому році всім побільше ₴ -$ -Є , перед прийняттям рішення думати своєю головою, зважувати всі за і проти, не підаватися на паніку, ну і звісно примноження своїх статків. P.S А також не забуваємо про девальвацію, бо без неї нікуди Всіх з НОВИМ 2017 РОКОМ!!!
 11. SHKIPER

  Platinum Bank

  Капитал Публичного акционерного общества «Platinum Bank» увеличен на 120 млн гривен Об этом сообщает пресс-служба банка. Увеличение капитала было осуществлено в рамках ранее заявленной акционерами программы капитализации, разработанной для обеспечения соответствия деятельности банка и его экономических показателей нормативам Национального банка Украины. Platinum Bank относится к І группе банков, согласно рейтинга НБУ и занимает 31 место в рейтинге устойчивости банков Украины. Ось такі справи... А писали відомі економісти, що до НР банку капець... Так, що загибель титана, відкладається на деякий час.
 12. SHKIPER

  Приватбанк

  В мене складаєть таке враження на рахунок валюти, що вони (прб) будуть робити все можливе щоб відати $ гривнею. А я ще хотів відкрити депозит в долярах в ПБ, ну щось мене стримало, і тепер я радий що не відкрив його.
 13. SHKIPER

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну те, що відмінили збір в ПФ це +, а хто чув про податок на депозити, в новому бюджеті, так і залишили на 19,5%???
 14. SHKIPER

  Приватбанк

  Ну я думаю, що скорочення штату буде. Державному банку не потрібно стільки віділень, ну і звісно людей...
×