Перейти к публикации

Василь-Рівне

Форумчанин
 • Публикации

  2745
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-2027

3 подписчика

О Василь-Рівне

 • Звание
  Брехун
 • День рождения 01/14/1965

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Рівне
 • Интересы:
  Мобільний 3G - 4G інтернет

Посетители профиля

7421 просмотр профиля
 1. Василь-Рівне

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Навіщо маніпулювати? Почали з Форбс ним і закінчуйте, а не невідомо яким виданням яке озвучує вартість його активів на 2017 а не 2019 рік. Не намагайтесь обманути форумчан, тут майжк всі грамотні і навіть можкть перевести текст англійською за допомоги гугл перекладача і навіть без нього : Have you ever wondered how rich Petro Poroshenko is, as of mid- 2017? According to authoritative sources, it has been estimated that Poroshenko’s net worth is as high as $1.6 billion 😉
 2. Василь-Рівне

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Когнитивний диссонанс. Згідно даних журналу Форбс (неодноразово ТУТ наводились) за роки президентства Порошенко втратив біля 0,5 млрд. доларів, тобто він вже не мільярдер. Це факт, тобто Ви його безпідставно, безфактично оговорюєте, тобто говорите неправду, бо немає ні фактів, ні рішення судів, а от факти сотень мільйонів пожертв з його сторони на потреби армії присутні, тому або не пишіть неправду, або давайте докази. Ок?
 3. Василь-Рівне

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Тобто це люди з Майдану приїхали в Донецьк щоб там мародерствувати? Так? Щодо громадянської війни - я її в Україні не бачу, бачу пряму і зашорено-гібридну агресію РФ проти України, що і підтвердила резолюція ООН. Тому не спотворюйте факти, будь-ласка.
 4. Василь-Рівне

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Угу, пам'ятаємо їх, до цих пір в ОРДЛО успішно хазяйнують
 5. Василь-Рівне

  Политическая ситуация в России

  Вивцю в Техасі покажуть миттєво, а от такі речі - ніколи: Центр Москвы был залит кровью недовольных, а федеральные российские телеканалы в новостях ни словом не обмолвились о происходящем https://fakty.ua/313243-koshmar-dlya-vlastej-rf-v-moskve-planiruyut-novuyu-akciyu-protesta
 6. Василь-Рівне

  Политическая ситуация в России

  Всё никак не могу набраться сил написать об этом. Тяжело писать такие вещи. Но надо. Мы должны отдать дань памяти этому человеку. Три дня назад в Санкт-Петербурге была убита Елена Григорьева. Одна из немногих, кто оставался человеком в ..... РФ. Постоянно поддерживала Украину. Постоянно выступала за освобождение крымских татар. Не молчала. Не отводила глаза. Говорила про главное. Не боялась говорить. Не смирилась. Не трансформировалась. Была человеком и оставалась им до последнего. Наряду с единицами, оставшимися там такими же. Ей угрожали. А после её каминг-аута стали открыто угрожать убийством. Она, конечно, обращалась в полицию, но результат предсказуем. В итоге - восемь ударов ножом в спину. Вот эту вот девчонку. Убивали штурмовики недорейха. Восемь ударов. В спину. Елена… Ком в горле. Спасибо тебе. Скорочено, повний текст тут : https://starshinazapasa.livejournal.com/1101548.html
 7. Василь-Рівне

  Партия Шария

  Как Шарий выполнял заказы спецслужб РФ по дискредитации Украины. Расследование https://censor.net.ua/resonance/3138712/kak_shariyi_vypolnyal_zakazy_spetsslujb_rf_po_diskreditatsii_ukrainy_rassledovanie
 8. Василь-Рівне

  Выборы в Верховную Раду 2019

  Угу, в межах статистичної помилки ? Не забувайте, що це лише екзитпол, а реальні результати будуть ще плачевніші, тобто нікуди він не ввійшов, а вступив в щось ... і вже давно ?
 9. Василь-Рівне

  Выборы в Верховную Раду 2019

  Надмірні потуги будь-кого і будь де розкрутити партію українофоба Шарія не дадуть жодних результатів. Ця партія не набере і 1%, а після виборів просто щезне як роса на сонці. ?
 10. Василь-Рівне

  Языковой вопрос - общая тема

  Вітаю всіх українців та прихильників нашої нації з вступом у дію закону про забезпечення функціонування української мови як державної.
 11. Василь-Рівне

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Мені за це повідомлення поставили мінус, тому надалі мовчу, питайте того хто мінусував, він, напевне, більше в тому розуміється ?
 12. Василь-Рівне

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Буде, бо в три рази це 6600$ 6600*12=79200 до 300 далеко З однієї сторони вірно, з іншої ні. Він хоче заробити стільки, щоб міг працювати на себе, тобто програмувати не те, що йому дають, а те, що він хоче. Андроїд, IOS програміст рівня мідл, став ним за 2 роки, сподіваюсь, що вже через рік-півтора буде сеньйор, а там і відповідна зарплата. Починав з 1200 грн Я йому казав про це, він не хоче, його там все влаштовує, йому там подобається, на зиму фірма всіх запрошує працювати на Балі, бо у Вінниці зимно. Співробітників там дуже цінують і створоюють максимум комфорту, тому текучка слабенька, але з його слів всеодно є.
 13. Василь-Рівне

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  В РФ нелегально знаходитись 5 років, зі слів мого племеінника неможливо. В перші півроку його примусили здати український паспорт і видали якийсь аусвайс, який я не уточняв, бо не цікаво - обурює лише те, що українські документи відібрали !!! Працював легально на велосипедному заводі (ніколи не чув про калініградські вєлікі ?), але зі слів племінника роботі важка, невдячна та низькооплачувана, тому звільнився.
 14. Василь-Рівне

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Неуважно читаєте - там лише одна моя дитина, інший племінник. Звинувачення в маніпуляціях це лише провокації і так би мовити мають упереджений характер, тому приведу ще один приклад з "перших" рук. Є в мене знайомий толковий сантехнік, робив у мене ремонт ванни та туалету, так от - черга до нього за декілька місяців, скільки заробляє не знаю, але точно, що не менше 1500 грн за день, його зварювальник, з яким він працював в парі, поїхав в Чехію, а цей не хоче - тратити час пояснювати чого?
×