Перейти к публикации

Василь-Рівне

Форумчанин
 • Публикации

  2703
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-1796

2 подписчика

О Василь-Рівне

 • Звание
  Advanced Member
 • День рождения 14.01.65

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Рівне
 • Интересы:
  Мобільний 3G - 4G інтернет

Посетители профиля

7177 просмотров профиля
 1. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  Если стреляли граждане Украины по гражданам Украины, то да, разумеется. Ні, стріляли російські військові по мирних жителях України з градів та ураганів: напад здійснювався силами артилерійського дивізіону терористичної організації «ДНР» у складі 4 артилерійських батарей, озброєних САУ «Тюльпан» та установками «ГРАД». Вогонь було відкрито за наказом офіцера РФ з позивним «Горець». Після обстрілів артилерійські батареї були сховані у селищі Маркине, а потім вцілілі російські військові та техніка за командою, що надійшла від Південного військового округу РФ, з метою приховати злочини були виведені на територію Росії за сприяння прикордонної служби ФСБ РФ. Під час планування та вчинення обстрілів Маріуполя було використано надсучасні системи супутникового зв'язку 5 покоління «Бєлозьор», які є лише у Російської Федерації. Затриманий СБУ коригувальник вогню артилерії терористів Кірсанов, 1975 р.н., на прізвисько «Гаішнік» розповів, що атаку на Маріуполь здійснювала російська артилерійська батарея під командуванням російського офіцера з позивним «Пепел». Встановлено інших членів злочинної групи. Серед них — громадянин України Пономаренко, 1977 р.н., на прізвисько «Терорист» — ватажок однієї з банд т. зв. «армії Новоросії», відомий у кримінальних колах рецидивіст. Контррозвідка СБУ перехопила розмови, які свідчать, що «Терорист» звертався до бойовика «Пеплу» з проханням здійснити обстріл з використанням реактивної артилерії. Після прийняття росіянином рішення та здійснення злочину, про результати завданих пошкоджень коригувальник Кірсанов доповів спочатку російському офіцеру, а потім Пономаренку у Донецьк.[28]
 2. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  Навіщо тут розводити плутанину? Поясніть навіщо Путін брав дозвіл на ввід військ до України? Отримав його і тут - бац - громадянська війна. Дивне співпадіння, правда? Щодо мирного населення - обстріл жилих кварталів Маріуполя з російських градів це що? Громадянська війна?
 3. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  А так, що громадянської війни в Україні не існує, а є пряма агресія РФ, яка була здійснена після надання Радою Федерації дозволу Путіну на введення військ РФ на територію України.
 4. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  Вони всі перейдуть до України рано чи пізно, а кількість загиблих залежить лише від вказівки Путіна
 5. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  Путіну достатньо дати наказ своїм "отпускнікам" і війна в Україні припиняється протягом тижня. Ні Парубій, ні Порошенко, ні Турчинов, ні Зеленський тут не причому. Війну організувала і підтримує влада РФ. Все дуже просто.
 6. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  Це в Україні новий, а в РФ той що і був. Тому і гинуть українці. Що ж тут не зрозуміло?
 7. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  Я не за війну, я за мир і раджу Зеленському закупити патронів на Луганському патронному ... як Вам такий хід? Нібито продати ворогам не можна, але можна заробити, а нам цими патронами нібито і незручно стріляти в тих, хто нам їх продав. І тепловози Луганськи теж сюди. Як Вам ця ідея? Га?
 8. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  Та, все вірно, тількі уточняти потрібно, що це кадрові військові РФ, дозвіл на введення яких в Україну отримав Путін від Ради Федерації.
 9. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  Українські громадяни під час анексії були застерлені російськими воєнними. Це вже забулося?
 10. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  А це теж ознаки громадянської війни? Вірно? Ніяк не агресії РФ, вірно: Россия препятствует прохождению судов в украинские порты - ГПСУ Морская охрана РФ подходит близко к украинским границам https://comments.ua/politics/657953-rossiya-prepyatstvuet-prohozhdeniyu-sudov.html?utm_medium=referral&utm_source=kurs_com_ua&utm_campaign=you_can_get_more
 11. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  А Крим це територія якої країни?
 12. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  Точно? Чорне це біле, а біле це чорне? Совет Федерации удовлетворил просьбу президента Владимира Путина о вводе войск на территорию Украины. Решение было принято единогласно, оно вступило в силу. Прямую трансляцию с внеочередного заседания верхней палаты парламента вел телеканал «Россия 24». https://lenta.ru/news/2014/03/01/sovfed/
 13. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  Я про це написав дещо раніше, але тепер вже ВСІ зрозуміли, що ніякої громадянської війни в Україні немає, а є пряма агресія РФ ? Га ?
 14. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  Війну впровадив особисто Путін для того щоб примусити Україну визнати анексію Криму для зняття санкцій, тобто це пряма та завуальована агресія РФ для вирішення власних геополітичних проблем. Війна на територія ОРДЛО це розмінна монета для примусу визанная Україною анексії і більше нічого, тобто ніякої громадянської війни не існує. Все дуже просто.
 15. Василь-Рівне

  Гражданская война в Украине

  В нас немає громадянської війни. Хто тут, на форумі, хоче воювати один з одним? Хто? Напишіть. Немає таких, вірно? Ця агресію здійснила РФ і особисто Путін, який просив дозвіл на вторгнення в Україну і який цей дозвіл отримав. Як Ви думає навіщо йому цей дозвіл? Га? Совет Федерации удовлетворил просьбу президента Владимира Путина о вводе войск на территорию Украины. Решение было принято единогласно, оно вступило в силу. Прямую трансляцию с внеочередного заседания верхней палаты парламента вел телеканал «Россия 24». https://lenta.ru/news/2014/03/01/sovfed/
×