Перейти к содержимому

Василь-Рівне

Форумчанин
 • Публикации

  2 122
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-1 569

2 подписчика

О Василь-Рівне

 • Звание
  Advanced Member
 • День рождения 14.01.1965

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Рівне
 • Интересы:
  Мобільний 3G - 4G інтернет

Посетители профиля

5 870 просмотров профиля
 1. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Мда... дискусію на цю тему припиняю, занавіс : О прекращении действия соглашений, касающихся пребывания Черноморского флота Российской Федерации на территории Украины РОССИЙСКАЯ ФЕДЕРАЦИЯ ФЕДЕРАЛЬНЫЙ ЗАКОН О прекращении действия соглашений, касающихся пребывания Черноморского флота Российской Федерации на территории Украины Принят Государственной Думой 31 марта 2014 года
 2. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Де ті посилання, чому я їх не бачу? Де текст закону, текст тієї статті? Що за загадкові натяки, конкретно написати ніяк?
 3. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Та ок, приводжу цей договір повністю з датами на які Ви посилаєтесь та підписантами: 28.05.97 12:00 Соглашение между Российской Федерацией и Украиной о статусе и условиях пребывания Черноморского флота Российской Федерации на территории Украины Статья 7 Строительство в местах дислокации воинских формирований дорог, мостов, зданий и других объектов осуществляется Российской Стороной по согласованию с соответствующими органами Украины. Совершено в Киеве 28 мая 1997 г. в двух экземплярах, каждый на русском и украинском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу. За Российскую Федерацию За Украину В. Черномырдин П. Лазаренко № 643_076. Документ на сайте Верховной Рады Украины.
 4. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Статья 7 Строительство в местах дислокации воинских формирований дорог, мостов, зданий и других объектов осуществляется Российской Стороной по согласованию с соответствующими органами Украины. Тобто за допомогою "тигрів", БМП, БТРів РФ в Криму будувала мости, дорогі та інші об"єкти? Чому ці всі тигри, БМП, БТРи виїхали за межи зони дислокації? Для окупації чужої території, чи не так? З якими відповідними органами України був погоджений вивід військової техніки за межи пункту дислокації? Хто там глибоко в темі?
 5. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Де юре - Україна, де факто - РФ.
 6. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Напевне там не все так просто як би нам хотілося, а проблема Криму виникла не вчора і навіть не у цьому столітті, тут винні всі попередні політичні еліти, їх всіх пересаджати? Цікаве питання, нібито і треба, але це неможливо на даний час.
 7. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Не думаю, що накази деяких росіян що і як робити українцям в умовах гібридної війни обов"язкові до виконання. Тут потрібно захищати лише інтереси власної країни, що ми і намагаємось робити. Наскільки успішно - це інше питання
 8. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Так, окупувала чи як модно зараз називати анексувала. Трішечки про війну : История АТО (12/04/14-30/04/18) - ТОП-10 войсковых операций
 9. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Війна гібридно-терористична - кому об"являти - терористам, іхтамнєтам? Це наказ ? Ви впевнені, що всі патріоти мають виконувати саме Ваші накази? Це про адміна, ну ... гадаю він Вам достойно відповість на цю претензію.
 10. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Емммм ... цю кратинку варто показати Портнову очевидно, щоб він знав за чий рахунок був "банкет" як і той факт, що ми зараз знаходимось в умовах війни та всіх можливих і неможливих видах блокад з країною - агресором.
 11. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Нічого дивного, БУК везли відкрито для того щоб показати ЗСУ, що якщо і надалі буде застосовуватись військова авіація з нашої сторони, то вони наводнять території ОРДЛО БУКами та іншим системами ППО з російськими екіпажами. Тому і відразу впопихах його і застосували навіть докладно не розібравшись з характеристиками цілі радісно потираючи руки від легко збитого "укролітака", а ні - вийшла досадна помилочка і саме гірше, що вже і БУК засвітили і транспорт, і фото в соцмережах у їх іхтамнєтов - прокол за проколом, таке на війні буває - "лоханулись по крупному"
 12. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Ви знаєте, ми, українці просто віримо самому чесному з всіх президентів світу - Путіну, який авторитетно заявив, що там воюють лише шахтарі та трактористи в мілітарній формі ЗС РФ яку вони купують у магазинах воєнторгу, а БУКі там не продаються і навіть якби у якійсь шахті його випадково знайшли, чи помилково поштою Росії відправили його не по адресу, а в Україну, то знову таки ні шахтар, ні тракторист не зможе не те що поцілити з БУКа в літак, а навіть вистрелити з нього будь-куди
 13. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Це третій на нього напад, тому ефекту "несподіванки" якби і не було. Людина, в зв"язку з цим, просила держохорону. Її не надали, сказали немає в тому необхідності, в результаті труп нападника, шкода, що є труп який вже нічого нікому не розкаже. Необхідність прийняття Закону про дозвіл на продаж зброї всім бажаючим (хоча би травматичної дії) перезріла, бо її і так валом, причому бойової і вся безконтрольна
 14. Дети – это цветы жизни...

  Это НУЖНО знать всем! Моя дочь так летом тонула в 2!! метрах от меня.. как будто по лестнице поднималась,судорожно дергая ногами с АБСОЛЮТНО СПОКОЙНЫМ ЛИЦОМ! в 3-х метрах от берега, хотя если бы она ушла под воду в 10 см от ее ног было дно!
 15. Финальный матч Лиги чемпионов в Киеве

  А те, що Шарій не настількі тупий і всі решта ТУТ, щоб не знати, що ця тенденція притаманна всім країнам в яких проводиться фінал ЛЧ. Останні події в Кардіффі (Великобританія) ( фінал ЛЧ УЕФА 2017) показали абсолютно ідентичну картину, коли ціни (і так не малі навіть по мірках ЄС, на відміну від наших) взлетіли в багато десятків разів. Чого про це Шарій скромненнько промовчав виставивши жадібними лише українців, а не ВСІ нації на території яких проводяться мундіалі? Більше того, якраз то українці і показали себе з кращої сторони в цьому випадку організувавши волонтерський рух (перші та єдині в усьому свті) при якому багато квартир здавалися ЗАДАРМА, або по абсолютно бросовим порівняно з Кардіффі цінами - тут навіть порівнювати немає що! Шарій просто працює на ОЧОРНЕННЯ всього, що є в Україні, робота в нього така, дуже високооплачувана. За це і мінус.
×