sergeipo
Форумчанин-
Постів
472 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент sergeipo
-
та не будуть перед Пасхою піднімати цінник, народ здає на свята, а вже з понеділка можливо. Ну і пальне зростає, тож негативу вистачає. Будуть на цьому рівні притримувати чи навіть нижче.
-
вже /43,71. Через годину ще припаде.
-
а чому квітень, а не червень коли вирішать питання з фінансуванням. Чи ви думаєте, що Орбан програє та зразу знімуть блокування.
-
посівна почалася
-
ніби словаки погодилися. Орбан продовжує блокувати. Скоро вибори у мадяр, переживає за свій нарід.
-
ви мабуть з майбутнього пишете. Нема такого прийому.
-
але ??? 1. не було гривні? 2. не приймали, тільки продавали? 3. нічого було здавати?
-
отож бо й воно. у нас 1 грн. при такому кінському спреді бажаючих купляти обмаль.
-
чекаємо Райф з акційними пропозиціями
-
ну як по класиці зростання швидке на якомусь інформаційному приводі, а падіння повільне, щоб не травмувати тих, хто скупився на максимумах. спред в обмінниках кінський. Було питання до обмінок про ажіотаж, але ніхто не спромігся відповісти.
-
паніка, краще перечекати. Курс продажу завищений, покупки занижений.
-
ще рано. 1-2 тижні.
-
заходим у вихідні нижче 43
-
шанс є, але він наближається до 0%
-
почекайте, скоро припаде
-
десь +5 коп. до курсу на МБ. вангую /43,15-43,20
-
або нікуди не ходити, а стояти на місці. при цьому євро припаде .
-
враховуючи що EUR/USD перетнула позначку 1,20 , то цілком можливі значення 42.60-42.70
-
полетіли скрізь бурі. світ більше не вірить в долар, як резервну валюту Краснов свою справу робить: розвалює НАТО, Америку та нищить долар
-
так ніхто ж не хоче продавати по 43,40 куплене по 43,60 такий процес повільний, щоб знизити збитки. це тільки ріст швидкий. або не вірять татку. в понеділок побачимо що буде без представників МВФ
-
після обіду був "прижок рижика" і готівковий не буде реагувати, можливо продаж піднімуть. завтра буде видно
-
так то не до мене, зверніться до НБУ або слідкуйте за його діями
-
готівка на відміну від МБ неохоче опускається нікому продавати куплене по 43,6
-
коли треба буде продавати для поповнення бюджету, НБУ буде піднімати на скільки вважатиме за потрібне, коли треба, до прикладу, оплатити зброю та енергоресурси - опускати также. Все інше - чаклування на кофейній гущі або ОБС
-
15/25
