Перейти до змісту

sergeipo

Форумчанин
  • Постів

    472
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент sergeipo

  1. та не будуть перед Пасхою піднімати цінник, народ здає на свята, а вже з понеділка можливо. Ну і пальне зростає, тож негативу вистачає. Будуть на цьому рівні притримувати чи навіть нижче.
  2. а чому квітень, а не червень коли вирішать питання з фінансуванням. Чи ви думаєте, що Орбан програє та зразу знімуть блокування.
  3. ніби словаки погодилися. Орбан продовжує блокувати. Скоро вибори у мадяр, переживає за свій нарід.
  4. ви мабуть з майбутнього пишете. Нема такого прийому.
  5. але ??? 1. не було гривні? 2. не приймали, тільки продавали? 3. нічого було здавати?
  6. отож бо й воно. у нас 1 грн. при такому кінському спреді бажаючих купляти обмаль.
  7. чекаємо Райф з акційними пропозиціями
  8. ну як по класиці зростання швидке на якомусь інформаційному приводі, а падіння повільне, щоб не травмувати тих, хто скупився на максимумах. спред в обмінниках кінський. Було питання до обмінок про ажіотаж, але ніхто не спромігся відповісти.
  9. паніка, краще перечекати. Курс продажу завищений, покупки занижений.
  10. десь +5 коп. до курсу на МБ. вангую /43,15-43,20
  11. або нікуди не ходити, а стояти на місці. при цьому євро припаде .
  12. враховуючи що EUR/USD перетнула позначку 1,20 , то цілком можливі значення 42.60-42.70
  13. полетіли скрізь бурі. світ більше не вірить в долар, як резервну валюту Краснов свою справу робить: розвалює НАТО, Америку та нищить долар
  14. так ніхто ж не хоче продавати по 43,40 куплене по 43,60 такий процес повільний, щоб знизити збитки. це тільки ріст швидкий. або не вірять татку. в понеділок побачимо що буде без представників МВФ
  15. після обіду був "прижок рижика" і готівковий не буде реагувати, можливо продаж піднімуть. завтра буде видно
  16. так то не до мене, зверніться до НБУ або слідкуйте за його діями
  17. готівка на відміну від МБ неохоче опускається нікому продавати куплене по 43,6
  18. коли треба буде продавати для поповнення бюджету, НБУ буде піднімати на скільки вважатиме за потрібне, коли треба, до прикладу, оплатити зброю та енергоресурси - опускати также. Все інше - чаклування на кофейній гущі або ОБС
×
×
  • Створити...