Перейти до змісту

sergeipo

Форумчанин
  • Постів

    472
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент sergeipo

  1. на МБ знову якісь гойдалки (схеми), вже 41,56. Але ж ринок все знає та поки не реагує. Або нагреблись по 41.60-41.90.
  2. деякі чекали, що казка буде до 19-го, але вона швидко закінчлася. хоча можливо до 19-го ще буде, а може й ні (як рижий каже).
  3. походу тепер акції від Райфу сигналізують про подальше зменшення курсу, а не локальне дно, як раніше☺️.
  4. сміх та й годі. Що вони там курять? На вулиці менше, чим у них "курсопад".
  5. о 9:30 завтра в Райфі, по вашому, вже буде фініш ?
  6. якщо ви читали гілку та звідки виникли питання, то я прогноз вже зробив
  7. закріплюємся на рівнях 41.7 / 41.8 Цікаво, на який термін, до кінця серпня? Які є думки?
  8. готують грунт для акції від Райфу ☺️
  9. дуже сумнівні такі цифри в кінці місяця. Можливо це буде із середини липня
  10. так "був попит, то чому б не купляти" чи "А хто це купляв по 41.95?". Визначетесь що питати та писати.
  11. тепер на готівці треба продавати по 41,80 куплене нещодавно по 41,95
  12. судячи з МБ татко знову нагодував всіх бажачих та вивів частину коштів на відпочинок, щоб не заважали.
  13. при цьому готівковий ринок ніяк не реагує.
  14. перейшли з 41,50 на рівень 41,70, чи буде рух вище на цьому тижні?
  15. ну що, панство, зізнавайтесь всі вже злили долари та поміняли на євро. чи досі в зелено-синьому сидите? бо щось чи євро атакує, чи долар обесцінюється. "Ми знову зробимо Америку великою" починає звучати навпаки, як всі заяви рижого курча.
  16. а білий ті обмінки по якій ціні приймають? 41,30 ?
  17. на МБ мабуть теж акційні знижки. Татко вирішив не відставати від Райфу.
  18. цукерки на завтра від Райфу по 41,49 будуть ?
×
×
  • Створити...