Перейти до змісту

sergeipo

Форумчанин
  • Постів

    472
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент sergeipo

  1. ой, щось я сумніваюсь що по такій ціні вони комусь лівому продали, враховуючи, що такий курс виставили після закриття МБ, десь в 16-30, а каса працює до 17-30. Хоча все можливо. А от он-лайн можна було купити.
  2. якісь 2-3 місяці тому брали по /41,5. Беріть якщо є вільна гривня. Впаде чи ні - це як гадати на гущі.
  3. коли про це всі знають - то ця інформація вже заложена в курсі валют. Чи там перераховували в цілковитій секретності?
  4. всі вже скупилися? здається сюрпризу більше не буде.
  5. нічого дивного, міжбанк в середньому на рівні 41,07
  6. НБУ не став чекати і "подарок" зробив раніше. Чи за "подарком" ще будуть подарунки?
  7. зараз в Рафі /41,30 без всіляких курсопадів. цирк на дроті.
  8. Індія за вказівкою Китаю почала позбуватися трежеріс та купувати золото. Долар слабшає. А рижий дєд чекає чергові два тижні, що до нього приповзуть на поклон. Америка втрачає свої козирі.
  9. /41.30 на зараз повернемося в діапазон 41,40 - 41,60
  10. НБУ сьогодні щедрий. Резерви за рахунок партнерів зросли за місяць на 3 млрд.
  11. курсопад почався раніше, в четвер після обіду.
  12. Все. Другого дна не буде. Повертаємося до 41,60.
  13. вже 41,28 - оце я розумію тусня, а завтра може й не бути нижчим. По українським традиціям після Дня Незалежності потрохи вверх було.
  14. Ой, що це коїться? |Ой, що це коїться? © невже буде 41,20 ?
×
×
  • Створити...