sergeipo
Форумчанин-
Постів
472 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент sergeipo
-
може бути стабілізація
-
очікуване явище
-
швидкий перехід - це 1 грн. за тиждень?
-
різниця в тому, що рік назад ріст був на 30 коп., а зараз трохи більше
-
хоч би гривні на всіх вистачило
-
черга тих, що купує для себе
-
цікаво, чи є черга по 43+?
-
або буде нова межа торгівлі в районі 43/ або наближаємся до вершин.
-
це трапиться точно не наступному тижні
-
головне встигнути та щоб гривня раптово не закінчилися
-
на паніці хтось втрачає, а хтось заробляє.
-
щось дуже швидко гривня закінчилася.
-
Пішла бюджетна гривня в хату ?
-
Ну, таке собі. Курс купівлі стоїть на місці, а продаж зростає. Схоже – на поголені хом'яків. Цікаве буде у другій декаді січня. рік назад курс був, як це не смішно, 42,30 / 42,50
-
ні, 41,8051
-
нормально так на МБ папік різдвяні гірки комусь зробив.
-
У цьому році якесь антиралі. "Бюджетну гривню" частково вже роздали, іншу частину залишили на 29-30 грудня. У січні повинен бути якийсь підскок з наступним відкатом. Питання лише коли і на скільки.
-
та ні, світові тенденції. долар подешевшав.
-
вже на МБ "подорожчало" - близько 42,00. як в мультіку - "у нас этого гуталина (долара) просто завались".
-
а куди ж дінеться бюджетна гривня?
-
НБУ не перестає чудити. на МБ спустилися в район 41,85
-
продається напевно?
-
я вчора здав синій по 42,3. Візьмете пачку сьогодні по такій ціні?
-
так МБ менше 41,9
-
так хіба Райф оголошував кусопад?
