Перейти до змісту

sergeipo

Форумчанин
  • Постів

    472
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент sergeipo

  1. різниця в тому, що рік назад ріст був на 30 коп., а зараз трохи більше
  2. або буде нова межа торгівлі в районі 43/ або наближаємся до вершин.
  3. це трапиться точно не наступному тижні
  4. головне встигнути та щоб гривня раптово не закінчилися
  5. на паніці хтось втрачає, а хтось заробляє.
  6. щось дуже швидко гривня закінчилася.
  7. Ну, таке собі. Курс купівлі стоїть на місці, а продаж зростає. Схоже – на поголені хом'яків. Цікаве буде у другій декаді січня. рік назад курс був, як це не смішно, 42,30 / 42,50
  8. нормально так на МБ папік різдвяні гірки комусь зробив.
  9. У цьому році якесь антиралі. "Бюджетну гривню" частково вже роздали, іншу частину залишили на 29-30 грудня. У січні повинен бути якийсь підскок з наступним відкатом. Питання лише коли і на скільки.
  10. та ні, світові тенденції. долар подешевшав.
  11. вже на МБ "подорожчало" - близько 42,00. як в мультіку - "у нас этого гуталина (долара) просто завались".
  12. а куди ж дінеться бюджетна гривня?
  13. НБУ не перестає чудити. на МБ спустилися в район 41,85
  14. я вчора здав синій по 42,3. Візьмете пачку сьогодні по такій ціні?
  15. так хіба Райф оголошував кусопад?
×
×
  • Створити...