Jump to content

Denka

Member
 • Content Count

  6,640
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Denka last won the day on August 8 2021

Denka had the most liked content!

Community Reputation

8,632 Душка

About Denka

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/01/1984

Additional Data

 • Пол:
  Мужской
 • Интересы:
  транспортная инфраструктура

Recent Profile Visitors

11,854 profile views
 1. Chevrolet Volt За 4,5 роки міняв резину з літньої на зимову, 1 АКБ (свинцеву), та 1 раз олію в двигуні - досі не розумію навіщо (бо батько задовбував)...
 2. Медведя як і великого слона треба їсти по шматочках. І поки це достатньо непогано виходить.
 3. Якщо б не було 300 млрд заарештованих активів росії та мільярдів 10 з них чистих відсоткових доходів, то дійсно за 100% боргу від ВВП треба би було переживати.
 4. ТЕЦ розташовані у великих містах. Насоси розташовані не на відкритих майданчиках а у капітальних спорудах. Не всяке пряме влучання в капітальну споруду гарантує виведення з ладу такої міцної залізяки як насос та його двигун. Тобто треба хоча б 2 ракети на насосну станцію. На території ТЕЦ насоси ще можуть бути розосередженими по різних місцях. Прорвати ППО великих міст - імовірність відсотків 10. Тобто щоб залишити якийсь мікрорайон без штатного опалення треба витрати 20 ракет ціною 2-10 млн доларів кожна і залишити Сили оборони без відповідної уваги. За той же час Сили оборони відстріляють 200, ракет GMLRS, розбивши із сотню одиниць техніки (на кілька сотень мільйонів доларів) та до соні складів, ремонтних майстерень та місць розташування із загальним втратами до 1000 особового складу, за яких ще доведеться виплатити 5-7 млрд рублів компенсації. Тобто питання: чи варто варто витрачати ракет на 100 млн. доларів, жертвувати техніки ще на 200-300 мільйонів доларів та платити 50-70 млн. доларів компенсацій за 200-х та лікування 300-х для того щоб знищити пару насосів за кілька сот тисяч доларів кожен, їх капітальні будівлі та залишити кілька тисяч людей без опалення, але у яких є кондиціонери, електричні обігрівачі, інша нерухомість та пункти незламності. Комплекс проектується під одночасну роботу електричних плит, які 6-8 кВт + певний запас. Цього вистачить на потреби опалення.
 5. Завжди є дублювання, яке рятує Вас від простої поломки насосу. Ну і опалення кондиціонерами ніхто не скасовував.
 6. Не враховується зерновий коридор з Одеси, що знову запрацював. Крім того, що це дасть додатковий потік експорт він вплине на підняття цін на с/г продукцію на внутрішньому ринку. Зростання цін на паливо не слід переоцінювати. Імпортна ціна бензину (без податків) значно більша за етанол (без податків), дизель дорожчий за рослинні олії (з яких робиться біодизель). Ринок пального може раптово перетворитися.
 7. Відкритий розподільчий пристрій київської ТЕЦ-5 має розміри 460х135 м https://www.google.com/maps/@50.3948109,30.5680142,494m/data=!3m1!1e3?entry=ttu І за рік там могли набудувати стінок з бетонних блоків навколо трансформаторів або іншого чогось цінного, або просто стінок як капоніри, щоб не розліталися уламки. Так що вибити можна лише тактичною ядерною зброєю...
 8. Щоб надовго вивести з ладу ТЕЦ треба на неї тактичну атомну бомбу скинути. Не говорячи про те, що дуже багато нових багатоквартирних будинків з індивідуальними котельнями. Для них ОСББ може просто зробити систему резервного енергопостачання. Але реалії пересічного населення такі, що я в минулому році восени запропонував зробити резервне електроенергозабезпечення індивідуальної котельні у багатоквартирному будинку. В результаті косметично відремонтували під'їзд (щоб можна було дорожче здавати квартири).
 9. Тут питання до дописувача: - чи розуміє він кількість котельних, які забезпечують опалення по Україні. По моєму їх кількість на 2 порядки перевищує кількість ракет, що можуть долетіти після ППО; - чи був він колись в котельній і чи розуміє яких ушкоджень основному обладнанню може завдати зовнішній вибух чи вибух на будівельних конструкціях.
 10. Як тільки російська сталь потрапила під санкції ЄС - запаси залізної руди в портах Китаю почали дуже сильно просідати. Відсотків 80% світового виробництва сталі (в Китаї, Японії та Південній Кореї, які залишуться відрізані від поставок руди з Австралії) взагалі під ризиком війни Китаю з Тайванем. Так, що подивимося...
 11. Без порту Миколаєва і Маріуполя ніяких довоєнних обсягів бути не може. прайс кеп нічог не дасть. Поки не працюють ГЗК на повну потужність - буде надлишок електроенергії.
 12. Нагадаю свій прогноз. Які є думки чи піде єврік на 0,85?
 13. Тенденція по євро може змінитися років за 5, як вони з енергетикою розберуться. А чим озвучені вище папірці відрізняються від турецької ліри. Така ж сама залежність від імпорту енергії та продовольства. І девальвація піде услід за лірою...
×