Jump to content

Lyon11

Member
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Хороший человек

About Lyon11

 • Rank
  Member
 • Birthday 08/11/1980

Additional Data

 • Пол:
  Мужской
 • From:
  Львів

Recent Profile Visitors

2,438 profile views
 1. как говорил наш киевский классик мер "А сегодня в завтрашний день не все могут смотреть. Вернее смотреть могут не только лишь все, мало кто может это делать".инсайд крутой но наверное надо находится очень близко к главе НБУ.курсообразование не имеет никакого отношение к реальной економике.
 2. банк львів хотів взяти євро сказали тільки з приносу або через депозит!😒
 3. Все буде набагато цікавіше чому саме депозит на 6 місяців а тому що в березні 2023 року вводять світову цифрову валюту і існує велика ймовірніть що всі депозити згорять.
 4. Доброго дня!Читаю Ваші повідомлення залюбки і подобається думки і логіка щодо курсу!мене непокоїть одна думка що можуть провернути "фінт вухами" як в росії а саме було на паніці долляр по 200руб а зараз по 60 здається що на це скажете?Побрили оленів добряче....
 5. звичайно що є! потрібно лише купити на рік підписку і буде Вам шастя!
 6. Коллеги по форуму подскажите кроме монобанка кто какие карточки имеет по банках где хорошие условия есть плюшки,кешбєки по покупках и т.д !
 7. Заказал с али товар, доставка с РФ стоимостью 230$ таможня не пропустила!пишет китаец давай отправлю с Китая но 100$ доплати!Вот так живем!
 8. Lyon11

  МоноБанк

  користуюсь Монею в основному кешбек так що цікаву ситуацію споглядаю % також зменшують на ті категорії якими активно пропрацьовую!
 9. Lyon11

  Приватбанк

  тогда тоже не считалась!
 10. Lyon11

  Приватбанк

  Привет Всем участникакм форума!Возможно кто в курсе и подскажет,платил через приват 24 карточка кредитная, квитанции по оплате продукции кампаний брало по 1грн с квитанции что било очень удобно заходя через оплату комуналки!сейчас после обновления приват 24 уже как би не получается берет 1грн+4%!возможно кто в курсе!интересует именно етот вариант!
 11. Lyon11

  Приватбанк

  Я не знаю возможно мне так кажется но отдел обслуживания банка скативается в неадекват!поистине государственний банк!бюрократия начинает зашкаливать!зашел в отделение один оператор обслуживает физические особи и 1 юридические!очереди караул! и ето не центр города!
 12. Lyon11

  Приватбанк

  ні мене лякає фінансовий моніторинг!)))
 13. Lyon11

  Приватбанк

  Наскільки я зрозумів Приватбанк хоче загнати мене в відділення оскільки при перевипуску карт(які я доречі кредитну перевипускав 3 місяці назад а інтернет карту нещодавно зробив)з ідентифікаційним кодом і паспортом у віддіділення!питання для чого?професіонали відгукніться!можна в лс(емейл)Дякую!
 14. Lyon11

  Приватбанк

  Доброго дня!Та в тому то справа що ніяких третіх осіб немає!Я особисто як вже писав перечислив людині кошти за товар номер і призвище співпадають!я перезвонив на гарячу лінія про заблокування карти отримувача!Вони заявку отримали!і наступні їхні дії про заблокування моїх двох карт кредитної і інтернет карти!Це адекватно!
×