Перейти к публикации

hrobak7

Форумчанин
 • Публикации

  131
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

669 Душка

О hrobak7

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Львів
 • Интересы:
  Посміхніться один одному, побажайте здоров’я ,памятайте, всіх грошей не заробите,будьте оптимістами.

Посетители профиля

2 512 просмотра профиля
 1. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Більшість аналітиків на цьому і других сайтах, тільки і пишуть, що долар після виборів стане від 15, а може навіть всі 20. Так, це цілком реально, при таких умовах : 1. Буде далі загострюватися ситуація на сході. 2. Ми не розрахуємося за газ. 3. Нам МВФ і світ, не виділять нову порцію грошиків. 4. Вибори не відбудуться. 5 ..... і т.д. На мою думку нічого не поміняється, як було два курси, реальний 14 і НБУ 12.95 , так і буде до тої пори, поки не буде сформована нова ВР, коаліція, уряд, новий глава НБУ . Також пишуть, що під кінець року закінчиться багато гривневих депозитів, реально хто мав великі суми і більш менш орієнтувався в ситуації яка склалася в країні, вже давно розірвав депо і перевів заощадження у валюту, потратив на нерухомість (поспішив,нерухомість буде падати в ціні), будову, машину, техніку і т.д. Більшість населення бідує, проїдає зарплату і заощадження, плюс отримає нові платіжки за комунальні послуги, а в країні зарплати заморожені, при таких умовах явно не до долара. Ну припустімо долар 20, а зарплата у 50-70 % від 1200-4000 гривень( не доларів ), хто дозволить собі купити машину (яку треба буде заправляти бензином, 25 гривень за літр) , побутову техніку, і т.д.. Ось відповідь, тільки 10-20 % населення, абсурд. Відповідно менше стане завозитися імпорту, за який потрібно розраховуватися валютою, у той же час зросте експорт, тобто валюта почне прибувати до нас (велика мрія, вона у більшості осідає в офшорах). Ще приклад, хто займається бізнесом підтвердить, до 2014 року орендні ставки рівнялися на долар, а зараз на гривню, максимум піднялися на 20-30% у гривні, у співвідношенні до 2013 року, (а долар зріс на 80 %). Якщо після виборів, швидко запрацює ВР, звільнять Гонтарєву і призначать фахову людину, не виключаю 13 за долар. Свій прогноз не міняю, не вірю в 20, але не менше 13 не більше 15, при умові, що не буде продовження конфлікту на сході. Посміхніться один одному, побажайте здоров’я ,памятайте, всіх грошей не заробите,гроші не вартують життя,будьте оптимістами. Щоб АТО закінчилася чим швидше, війна це зло, і всі хто її нагнітає, з часом будуть відповідати. ВСЕ У НАС БУДЕ ДОБРЕ. З повагою хробак. ДЯКУЮ.
 2. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Всім дякую, за таку шалену підтримку, хотів написати в пятницю, але не витримав і напишу сьогодні. В попередньому своєму повідомленні (ст.777), я написав, що в понеділок курс на місці, а у вівторок-середу вверх, а потім різкий обвал до 14. Помилився тільки за сьогодні, не думав, що так оперативно НБУ і влада, обвалить долар. Які чинники на це повпливали : 1. Схід, відвід війск, і певне затишшя бойових дій. 2. Вибори до ВР. Саме це, на мій погляд важливе, теперішня влада хоче любими методами потрапити - "більшістю" у ВР, щоб потім не потрібно було, ні з ким домовлятися, і вони хочуть показати, ось Вам долар по 12.9, але реальність інша. Ввели закон, не більше як на 3000 гривень можна купити валюти на один паспорт в день, цікавіше друге, що навіть 100 доларів купити не можливо, а якщо можливо (це велика рідкість) то тільки на депозит, плюс страховка і т.д і т. п., але задумайтеся, як потім забрати ці кошти, бігати в банки як на роботу. Тут багато пишуть, що народ кинувся скидувати долар, я таких не знаю, хто зараз при падінні скидує, хто, зараз треба купувати тим, хто має лишню гривню, щоб хоть трошки зберегти свої заощадження перед інфляцією, але не більше, щоб потім не продавати валюту, щоб купити саме необхідне для життя. Якщо маєте можливість купити по 13 ,купуйте, дешевше не буде. Потрібно прислуховуватися до виступів - Яценюка, Шлапака, Гончарової ( за сім місяців, чотири рази міняли курс в країні з 9.5 до 13), і до їхнього курсу, добавити десь біля гривні, не більше, бо дешевше однозначно не буде.Свій прогноз не міняю, не вірю в 20, але не менше 13 не більше 15, при умові, що не буде продовження конфлікту на сході. Посміхніться один одному, побажайте здоров’я ,памятайте, всіх грошей не заробите,гроші не вартують життя,будьте оптимістами. Щоб АТО закінчилася чим швидше, війна це зло, і всі хто її нагнітає, з часом будуть відповідати. ВСЕ У НАС БУДЕ ДОБРЕ. З повагою хробак. ДЯКУЮ.
 3. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Наступила пятниця, пройшла неділя, що помінялося на протязі цього часу, практично нічого, хіба-що... Війна де-факто припинена, де-юре продовжується. Поїхав Порошенко в США до Обами за "чимсь", приїхав "нізчимсь". Європа на словах підтримує Україну, на ділі "наша хата скраю-нічого не знаю". Польша весь час підтримувала нас, а сьогодні премєр-міністр Ева Копач заявила - "Наша країна, наш будинок, наші діти є найважливішим, що зовсім не означає, що ми повинні говорити іншим голосом, ніж ЄС. Навпаки, вважаю, що сьогодні ми не повинні змагатися за право бути учасником цього конфлікту". Від країни відвертаються союзники, що ще можна сказати. Жодні реформи як не проводилися, так і не проводяться, хто був при владі, так і залишився при ній, але на інших паралельних посадах. Покращення озвучив Яценюк, новими податками, "за все і про все", пропонують кожному платити за нерухомість, за кожний метр, незалежно 10 метрів чи 500, чи ти багатий чи бідний, тепер прийдеться за нежитлову площу платити 2%, за купівлю валюти 2% і багато іншого. Банки, як не продавали валюту, так і не продають. НБУ зрозумів, що втримати курс на рівні 12.9 не реально, попит вищий за пропозицію, от і буде придумувати все новіші методи покращення, хоча до виборів будуть старатися тримати в коридорі 13-15 гривень за долар, незабувайте, Гонтарева людина з оточення Порошенка. Опалювальний сезон не за горами, газу мало, платити немає чим, на жаль це реальність, люди гроші платять, але на верху їх розкрадають. Саме цікавіше буде відбуватися після виборів, хто переможе, і чи зупиниться зараз Путін. P.S. Моя власна думка. Сьогодні дуже різко піднявся в ціні долар, Вам це ні про що, не говорить. Можливо в понеділок на місці, вівторок-середа вверх, а потім знову до 14. Було би добре так, інакше потім вже не зупинити. Свій прогноз не міняю, не вірю в 20, але не менше 13 не більше 15, при умові, що не буде продовження конфлікту на сході. Посміхніться один одному, побажайте здоров’я ,памятайте, всіх грошей не заробите,гроші не вартують життя,будьте оптимістами. Щоб АТО закінчилася чим швидше, війна це зло, і всі хто її нагнітає, з часом будуть відповідати. ВСЕ У НАС БУДЕ ДОБРЕ. З повагою хробак. ДЯКУЮ.
 4. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ви знаєте, з чим я не можу погодитися з NAGA, що курс стане 50-60, і прихована пропаганда Росії, що у них все добре (повірте це тимчасово), ніяких бойових дій їхні війська на нашій території не проводять і т. д. . Ви в це вірите - ?. Переконаний, що 90 % і більше - НІ. В цілому пише і наводить аргументи, досить грамотно, і цікаво почути думку-дискусію з багатьох сторін, ось так народжується істина, і на відміну від Росії у нас не забороняють, говорити - писати, те що думаєш, ось невеличкий приклад демократії. Чому відбулася така велика девальвація гривні за пів року, так її не треба було з 2005, потім з 2008 року штучно стримувати, а так би по пару відсотків в рік, і не було би такої фактично маштабної катастрофи в країні, люди би не кинулися забирати депозити, була би довіра до банківської системи, а так, змінюється влада, потім керівництво в установах і не набирають нормальних спеціалістів, а по партійному списку, а ті в свою чергу, кумів, сватів, родичів, оце найбільша наша біда. Свій прогноз не міняю, не вірю в 20, але не менше 13 не більше 15, при умові, що не буде продовження конфлікту на сході. Посміхніться один одному, побажайте здоров’я ,памятайте, всіх грошей не заробите,гроші не вартують життя,будьте оптимістами. Щоб АТО закінчилася чим швидше, війна це зло, і всі хто її нагнітає, з часом будуть відповідати. З повагою хробак. ДЯКУЮ.
 5. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  В останньому своєму повідомленні (сторінка 612), я написав, що дуже хочу помилитися зі своїм прогнозом, на жаль так не сталося, він збувся на 100%, і далі буде актуальним. Багато хто з нас, я в тому числі, як отримували дохід в гривні, так і отримуємо. Тобто, простіше кажучи, ми всі стали біднішими, і на жаль ми не можемо вплинути на ситуацію, яка склалася в країні. Треба пережити цей складний час, от приклад кінець 80-х, Литва, Латвія, Естонія, і тепер це цивілізовані країни, де немає в таких маштабах як в країнах СНД - корупції, хабарництва, відкатів, і повірте, у нас все буде добре. Тепер про реалії. Здавалося, що коли дали транш, плюс переговори Порошенка з Путіним, мав би долар трошки підсісти, але все це не вплинуло на ситуацію, чому - ?, а тому, що є реальна загроза повномаштабної війни з Росією. Сьогодні обійшов з десяток банків у місті Львові, і тільки Альфа-банк, продавав по 200$ на руки, знайомі касири у двох банках, озвучили інформацію, що до понеділка заборонено продавати валюту. В канторах по цілому місту, курс стандартний, добровільно-примусовий за згодою НБУ 12.70-13.00, як пояснили касири, ніхто не хоче перевірок, відповідно долара на продажу немає. Валютчики на опті 13.70-14.00 , станом на 16.00. Ще цікавий момент від багатьох, хто так чи інакше звязаний з валютою, у понеділок час - Х. Мій прогноз невтішний, не чекайте 12-13, цього ми не побачимо, 14-15 при умові, що закінчиться війна на сході, чим довше будуть продовжуватися воєнні дії тим більше буде девальвувати гривня. І всі нові транші від МВФ, будуть іти, на погашення старих боргів. Де Ви бачите покращення,при таких умовах, може зміцнюватися гривня, звичайно ні. Дякую за Вашу підтримку.Посміхніться один одному, побажайте здоров’я ,памятайте, всіх грошей не заробите,гроші не вартують життя,будьте оптимістами. Щоб АТО закінчилася чим швидше, війна це зло, і всі хто її нагнітає, з часом будуть відповідати. З повагою хробак. ДЯКУЮ.
 6. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Давно нічого не писав, фактично, немає навіть про що. Останній раз 18 серпня (550 сторінка), що з того, що було описано, помінялося - НІЧОГО. 1. ВІЙНА - продовжується, з новим розворотом на Маріуполь, Путіну потрібна пряма дорога в Крим. 2. ГАЗ - нічого не помінялося, як не оплатили, так і немає узгодженної ціни на зиму. 3. БАНКИ - можна нічого не писати, як не продавали, так і не продають. 4. БІЗНЕС - тишина. 5. МВФ - хоть щось, можна написати. Гроші фонд виділить, але чи поможуть вони нам, невпевненний. Європа вже наполягає, щоб Україна оплатила борг за газ, тому не важко здогадатися , як цією допомогою, в добровільно-примусовому порядку, буде розпоряджатися уряд. 6. ВЛАДА - та сама. 7 ... 8 ... 9 ... P.S. Ну опустять курс до 13, так долар виметуть за один день, і що, знову дефіцит, а значить знову вверх. Щоб стабілізувати ситуацію на валютному ринку, його треба закидати доларами, євро і другими валютами першої групи. А популістичними заявами, що банкіри домовилися про курс у 12.50 за долар, більше виглядає як жарт, сміх , і примхи першої леді НБУ. Як не прикро писати , але не вірте, що курс буде 12.50. Дуже хочу помилитися , у своїх прогнозах , і ніхто не знає, що буде завтра, максимум субота. .Усім гарних , теплих вихідних, літо проходить.Посміхніться один одному, побажайте здоров’я ,памятайте, всіх грошей не заробите,гроші не вартують життя,будьте оптимістами. Щоб АТО закінчилася чим швидше, війна це зло, і всі хто її нагнітає, з часом будуть відповідати. З повагою хробак. ДЯКУЮ.
 7. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дивно,але приємно, що хтось згадав за хробака. Долар по "13", це напевно буде хороша ціна, а може і всі 14-15. Чому. 1.ВІЙНА. Чим довше будуть відбуватися бойові дії на сході,тим стрімкіше буде девальвувати гривня. 2.ГАЗ. Скоро опалювальний сезон, газу немає плюс борги.Населення отримає платіжки, і багато хто не зможе платити по нових тарифах. 3. БАНКИ. Вони майже всі ледь зводять кінці з кінцями,вони блефують, що люди знову понесли гроші на депо, люди масово забирають депозити, сипляться малі але прийде час і до великих 4.БІЗНЕС. Він практично вмер, вистачає на проїдання. 5.МВФ. Виділить транш, але на рівні держави це копійки, вони явно погоди нам не зроблять, підуть на погашення старих боргів. 6.ВЛАДА. Ви всі прекрасно бачите "ваші-наші" одинакові, думають тільки за себе, потрібно повністю оновити ВР,КМ.,от тоді можливо,щось почне мінятися, а так пару олігархів править країною .Ще можна багато писати,але ... P.S. Згадав, Схід треба буде відбудовувати, а де взяти гроші, якщо бюджет країни тріщить по швам. Я ще в квітні писав, що реальна ціна долара 12, а багато хто сміявся, всі чекали 9-10, АЛЕ тоді не було ВІЙНИ, зараз 13 і вище, можливо навіть 14-15. Посміхніться один одному, побажайте здоров’я ,памятайте, всіх грошей не заробите,гроші не вартують життя,будьте оптимістами. Щоб АТО закінчилася чим швидше,війна це зло,і всі хто її нагнітає,з часом будуть відповідати. З повагою хробак. ДЯКУЮ.
 8. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Давно не писав,не було про що,одним словом ЛІТО,а сьогодні вирішив.Вчорашній курс на МБ,був самим низьким за останні 4 тижні,протримався лише день,а сьогодні знову ріст. Хто уважний, той побачив, що майже всі банки, сьогодні опустили курс купівлі та продажу долара, дивлячись на вчорашні торги, тільки три маленькі і один великий БЕГЕМОТ, "ПРИВАТБАНК" підняли курс продажу долара,тим самим показавши, що дешевого долара менше 12, вже не буде, як би нам цього не хотілося. Питання чому вони так зробили ? Відповідь - Коломойський він же "Беня", обявив війну конкурентам Фірташу і йому подібним, а так як Фірташ і К. підтримували , а також роблять ставку на Порошенка, вчора була відповідь Коломойському, на підконторльному каналі Фірташа "ІНТЕРІ" http://www.youtube.com/watch?v=v-mgdZPOi4k#t=120 Хто переможе, однозначно не МИ, Коломойський в черговий раз показує, бавитися з ним небезпечно, захоче обвалить гривню, з ним треба рахуватися. По ідеї нова війна, "Порошенко - Коломойський", і як не хочеться це писати, не чекайте чогось хорошого, але і не вірте тим, хто пише 15, 20 за долар, вони навмисно розхитують і так не просту ситуацію в країні - 12 і крапка, треба з цим змиритися.Пережили 8 ,звикнемо до 12. Посміхніться один одному, побажайте здоров’я ,памятайте, всіх грошей не заробите,будьте оптимістами. З повагою хробак. ДЯКУЮ.
 9. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну що,є надзвичайно приємна новина для тих, я думаю усіх нас, хто чекає зміцнення гривні. Вибрали нового главу НБУ, з першого голосування. А це великий плюс, бо не було чварів. Вона людина Порошенка, не Коломойського, робіть висновки, згадайте хто заправляв курсом останні три місяці. Все у нас буде добре. З повагою хробак. ДЯКУЮ.
 10. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Кстати. Одно событие, о котором я совсем забыл, сегодня имело место быть. НБУ сократил предельную сумму наличных расчетов со 150 до 100 000. Потихоньку приучают народ к безналичным расчетам. Только как "безналично рассчитываться", когда банки вокруг - падают почти каждый день? http://kurs.com.ua/forum/topic/688-prognoz-kursa-dollara-k-grivne-o-glavnom/page-7 Шановний Mozart. НБУ, ще не прийняв цього рішення, а поставив його на обговорення до 01.07.2014. Зашморг, все більше стягується на простих громадянах. Влада всіма методами хоче контролювати ВСІХ і КОЖНОГО, вони не ПРИВЧИТИ хочуть, а бачити, хто переказав кошти, хто отримав їх, а потім хабарники з Міндоходів, запросять Вас на співбесіду і запитання, де взяв. Зменшення в оббігу готівкових коштів, на мою думку це позитив, але, в цивілізованій країні, де немає відкатів, всі чесно сплачують податки, і до влади не рвуться олігархи, щоб відстоювати свої бізнес інтереси. Ви подивіться Шановні, хто у нас в ВР, КМ. Перепрошую, що тут написав, але накипіло, поправте, якщо це не правда. З повагою хробак. ДЯКУЮ.
 11. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дуже просто.Товар скажімо коштує 100 євро, на даний час курс євро 136 дол.,тобто за нього треба заплатити 136 дол.,а якщо євро опуститься до 130 дол.,відповідно 130,і так можна прирівняти до любої валюти..В країні зарплати в нац.валюті,робіть висновки. Чим дешевша валюта любої з країн,тим товари,стають конкурентно-спроможнішими.З повагою хробак. ДЯКУЮ.
 12. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Украинцы стали больше продавать валюту, чем покупать – НБУ 15.05.2014 11:16:00 В прошлом месяце чистая продажа наличной валюты населением (превышение предложения над спросом) составила $259,1 млн. Отметим, что последние 8 месяцев подряд спрос превышал предложение. Такая информация содержится на сайте Нацбанка Украины. Объем операций с наличной инвалютой на межбанке Украины в апреле составил $1,113 млрд (в эквиваленте). Банки продали населению валюту на $427,1 млн, купили – на $686,2 млн. За январь-апрель чистая покупка валюты населением составила $1,539 млрд (в эквиваленте). Этот показатель в 5 раз выше прошлогоднего результата ($307,1 млн в эквиваленте). P.S. Цікаві показники, чи не так ? А ТЕПЕР ПРАВДА. Насправді населення не хоче, але змушене купувати валюту навіть по такому високому курсу, попередні 2005, 2008 роки наглядний приклад, люди хочуть зберегти свої заощадження, звести до мінімуму втрати в звязку з тяжкою економічною та політичною ситуацією в Україні, але банки, не продають в потрібній кількості долара. Навіть МВФ, не вплине на 100 %, на ситуацію що склалася. Стабілізація, хоч якась невелика, тільки після виборів президента. З повагою хробак . Будьте оптимістами, все у нас буде добре. ДЯКУЮ.
 13. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  МВФ нарешті після двох місячних обіцянок, надав перший транш, на цьому позитивні новини закінчилися, і вони більше психологічні. Негативні : Золотовалютні резерви на 01.04 були 15.085 ярд., станом на 01.05 знизилися до 14.225 ярд, це мінус 5,7% . За газ, ми так і не розрахувалися. Не забувайте пеня нараховується, і розрахуватися все-ж таки прийдеться, але сума зросте, до того-ж, нас переведуть на передплату. На сході-півдні гинуть люди, війна. Банки затримують видачу депозитів у валюті, де більш-менш реальний курс, долара практично не продають, всюди відмова, або 100-300 на руки. Поважаю думку усіх, але хтось дійсно вірить в те, що долар опуститься до 8-9, як показують графіки, це абсурд. Долара менше 11.50 вже не буде, доки не стабілізується ситуація, і розумно було написано, що продавши суму, не відомо чи встигнете її відкупити, прийдеться марофонську дистанцію пробігти. От коррахунки банків вчора становили 32865 ярд. а сьогодні впали до 29714, майже на 10%, на мою думку гривня мала би зміцнитися, на 20-40 коп., в результаті на МБ тільки 10 коп., до 11.70 за долар. Спред зменшився, це також плюс. Скоріше за все, це ДНО. P.S. А в "ДЕЛЬТА-БАНК", вчора видали нові купюри, 100 . З повагою хробак . ДЯКУЮ.
 14. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  На курс мало вплине МВФ, так як гроші автоматично попадуть "Газпрому", за спожитий нами газ. Нині тільки психологічно курс не підніметься на МБ, але і зміцнюватися гривні, також не має передумов, цікаво ось що, на сайті НБУ, зросли кошти кор.рахунків банків, а це говорить, про падіння гривні та зростання долара. Залишок коштів на коррахунках банків (оперативні дані) 07.05.2014 На початок дня, млн. грн. 32865.2 Ось який вийшов графік, а Ви порівняйте, і подумайте, тоді все стане Вам зрозуміло. Якщо дефіцит гривні, долар падає, а у нас маса гривні збільшилася, про що це говорить .... З повагою хробак . ДЯКУЮ.
 15. hrobak7

  Прогноз курса доллара к гривне

  Напишу свою думку. МВФ ухвалив дворічну програму допомоги Україні обсягом 17 млрд дол. США. З них негайно буде виділено 3,2 млрд дол. Подальші виплати будуть залежати від результатів щодвомісячних оцінок того, як українська влада втілюватиме економічні реформи та скорочуватиме бюджетний дефіцит. Навіть припускаю, якщо виділять перший транш 3,2 млрд доларів, вони підуть на оплату газу і відбудеться це не раніше, виборів президента. Ситуація вкрай напружена, країна на межі розколу, ніхто грошей зараз не дасть. Можливо що сьогодні, торги доларом на МіжБанку, значно більші ніж учора , бізнес напевно починає розуміти, що в даній ситуації, краще по 12, ніж 13 і вище....,і напевно, ми ще нескоро побачимо 11. Національний Банк - зміг би за один день обвалити курс, але цього не робить, можливо що казна ЗВР взагалі пуста . МВФ кормить нас тільки обіцянками з лютого місяця, а грошей так і не дає, і не дасть, поки не настане мир-спокій, чи може не так. Хто давно читає форум, добре знає що писали в березні і до середини квітня, ось-ось впаде, тоді купите по 9-10, що впало, ні і ще раз, ні ,не економіка править, а політика, і кожна людина вправі помилитися. Оптимістичний варіант на цей рік коридор 11-12, а песимістичний 13 і вище. Банки взагалі практично не продають долар, а якщо продають то 100-300. Дефіцит долара, веде до його здорощення, робіть висновки.
×