Перейти к публикации

sacey

Форумчанин
 • Публикации

  220
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

130 Душка

О sacey

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

1 797 просмотров профиля
 1. Не забываем сегодня заказ : “Вепр”, “Дельфін” ‒ з 29 січня до 26 лютого 2018 року. (с этими думаю проблем не будет) “Любомир Гузар” - а вот тут из разряда раритетов
 2. sacey

  Приватбанк

  Приватбанк очолив чех Петр Крумханзл Раніше він працював, зокрема, в українській філії «Авалю» Наглядова рада Приватбанку призначила нового голову правління — ним став Петр Крумханзл. Про це повідомляють у прес-службі банку. «Одна з сильних сторін пана Крумханзла — це його чіткий стиль управління, спрямований на досягнення взаєморозуміння на шляху до виконання корпоративних завдань і цілей. Крім того, він має репутацію вартої довіри та надійної людини, відкритої і прямої у спілкуванні, здатної діяти раціонально в будь-якій критичній ситуації», — йдеться в повідомленні банку. Крумханзль 1989 року закінчив Карлів університет у Празі, за освітою математик. Із 2004 по 2011 роки працював у різних відділеннях Райфайзенбанку, зокрема, в українській філії. Також зазначається, що в якості члена правління з операційних питань в Райффайзен Банку Аваль Крумханзл під час кризи 2008року зменшив витрати за рахунок реструктуризації мережі відділень і впровадив нові бізнес-моделі. З 2011 по 2013 роки він працював у компанії Interim Management & Consulting, з 2013 по 2016 роки — головним операційним директором у словенській філії австрійської компанії Heta Asset Resolution. Останнє місце роботи — головний операційний директор у китайському Home Credit China. https://hromadskeradio.org/news/2018/01/10/pryvatbank-osolyv-cheh-petr-krumhanzl
 3. Сегодня заказываем :“ХХІІІ зимові Олімпійські ігри” (номіналами 10 та 2 гривні, срібло та нейзильбер, відповідно) . В приложении от НБУ уже и фото есть этих монет.
 4. sacey

  Начисление пенсий. Всем ли будут платить

  так она вчера получила , т.е. 12-го и все те же 1312 грн., т.е. ниже миним.
 5. sacey

  Начисление пенсий. Всем ли будут платить

  У моей знакомой пенсия "по утрате кормильца" - как была 1312 грн., так и в этом месяце таже
 6. Шановні користувачі! В зв'яку з впровадженням нової версії, сервіс розпочне працювати в 14:00. Просимо вибачення за незручності.
 7. Квест продолжается: Шановні користувачі! В зв'яку з впровадженням нової версії, сервіс розпочне працювати в 11:45. Просимо вибачення за незручності.
 8. Посмотрим в 11.00 что они улучшили (поборят ли они Харьковских и Львовских ботов)
 9. Подниму, чтоб не пропустили (монета хоть и не будет ценной, но тираж не велик)- з 06 листопада в 9.00 2017 року; “100 років Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури”
 10. Vodafone з 7 листопада підвищує вартість тарифних планівДетальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/transport/2224934-vodafone-z-7-listopada-pidvischue-vartist-tarifnih-planiv.html
 11. Врядли уже добавят, разве кто откажется от заказа. А я вот переживаю как получить серебро 150 лет Национальному академическому театру оперы и балета Украины им. Т.Г.Шевченко . В кабинете пишет что поступила, а в банке говорят не получили- даже объявление повесили. А на одном форуме уже пишут :8 ноября будет презентационный вечер.Именно на нем будет вручена основная масса монет.Серебрянных монет. До того момента в свободной продаже их не будет.А в некоторых областях не будет и онлайн.Потому как до сих пор неизвестно точное количество необходимых монет.Поэтому они пока в определенном количестве и в определенном месте ждут свое время.После этого ждите поставку во все области того что останется.А там коку как повежет.
 12. Сегодня онлайн заказ на “85 років Одеській області”, “85 років Чернігівській області” .Также будьте готовы к новой капче (лат.буквы-как в тесте на зрение и внимательность)-НБУ решил бороться с ботами-по Харькову будет видно поможет ли это нововведение. Но людям при заказе думаю нервы попортит.
×