Перейти к публикации

sacey

Форумчанин
 • Публикации

  227
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

133 Душка

О sacey

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

2 466 просмотров профиля
 1. Не говорю там покупать. Сам факт, что у нас только начнут продажу. Северному соседу уже пару месяцев как отгрузили.
 2. Там на скрине - где цени (типо ниже)-это еще идут аукционы со стартовой цены в 1 грн., а окончательная цена будет значительно выше(там же видно-дата окончания торгов 4 и 15 июня)
 3. С ценой "купить сейчас" и реальной фоткой там есть по 5600-6000. А в Москве данный набор на слетах уже в ферале-марте продавался.
 4. sacey

  Банки, в которых мы держим деньги

  Обычное явление-просто раньше люди были внутри, сейчас соблюдают карантинную дистанцию.
 5. По словам пресс-секретаря Центра общественного здоровья Валерии Сало, сегодня в Киеве подтвердили 14 новых случаев коронавируса. Речь идет о пассажирах одного из самолетов, который прилетел в столицу. Видать Лукашенко правильно делает.
 6. В Україні підтверджено вже 63 випадки інфікування коронавірусом, повідомив в.о. гендиректора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін. "Станом на цей час у нас є 645 підозр і 63 підтверджених випадки", - сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24" у неділю ввечері. Кузін зазначив, що за останню добу зафіксовано 114 підозр на коронавірус.
 7. Не забываем сегодня заказ : “Вепр”, “Дельфін” ‒ з 29 січня до 26 лютого 2018 року. (с этими думаю проблем не будет) “Любомир Гузар” - а вот тут из разряда раритетов
 8. sacey

  Приватбанк

  Приватбанк очолив чех Петр Крумханзл Раніше він працював, зокрема, в українській філії «Авалю» Наглядова рада Приватбанку призначила нового голову правління — ним став Петр Крумханзл. Про це повідомляють у прес-службі банку. «Одна з сильних сторін пана Крумханзла — це його чіткий стиль управління, спрямований на досягнення взаєморозуміння на шляху до виконання корпоративних завдань і цілей. Крім того, він має репутацію вартої довіри та надійної людини, відкритої і прямої у спілкуванні, здатної діяти раціонально в будь-якій критичній ситуації», — йдеться в повідомленні банку. Крумханзль 1989 року закінчив Карлів університет у Празі, за освітою математик. Із 2004 по 2011 роки працював у різних відділеннях Райфайзенбанку, зокрема, в українській філії. Також зазначається, що в якості члена правління з операційних питань в Райффайзен Банку Аваль Крумханзл під час кризи 2008року зменшив витрати за рахунок реструктуризації мережі відділень і впровадив нові бізнес-моделі. З 2011 по 2013 роки він працював у компанії Interim Management & Consulting, з 2013 по 2016 роки — головним операційним директором у словенській філії австрійської компанії Heta Asset Resolution. Останнє місце роботи — головний операційний директор у китайському Home Credit China. https://hromadskeradio.org/news/2018/01/10/pryvatbank-osolyv-cheh-petr-krumhanzl
 9. Сегодня заказываем :“ХХІІІ зимові Олімпійські ігри” (номіналами 10 та 2 гривні, срібло та нейзильбер, відповідно) . В приложении от НБУ уже и фото есть этих монет.
 10. sacey

  Вторая пенсия. Вообще пенсия. Актуально ли?

  так она вчера получила , т.е. 12-го и все те же 1312 грн., т.е. ниже миним.
 11. sacey

  Вторая пенсия. Вообще пенсия. Актуально ли?

  У моей знакомой пенсия "по утрате кормильца" - как была 1312 грн., так и в этом месяце таже
 12. Шановні користувачі! В зв'яку з впровадженням нової версії, сервіс розпочне працювати в 14:00. Просимо вибачення за незручності.
×