Jump to content

Ashuprox

Member
 • Content Count

  384
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,614 Душка

1 Follower

About Ashuprox

Recent Profile Visitors

2,018 profile views
 1. По результатах трьох днів ви робите прогноз до кінця року? Занадто сміливе припущення. Я не знаю, яким буде курс: може 45, а може 35. Тому мовчу. P.S. А скільки разів Ви вгадали курс на перше число місяця?
 2. Це поточний момент. Я сумніваюсь, що корекція, яка почалася майже рік тому, вже скінчилася черговою хвилею росту. Я б ще почекав два тижні, щоб впевнитися.
 3. Вы замахнулись назвать народом узкую прослойку граждан, активно занимающихся валютными качелями
 4. Поки ціна не опуститься нижче 1.09, зарано говорити про падіння євро. Найближчі пару місяців доллар буде дешевшати відносно всього.
 5. Я розраховував, що курс підніметься вище 38.50 та повільніше ростиме та падатиме. А так, не вгадав з діапазоном 38.00-38.50 на 1 травня.
 6. А я ж писав, що буде ще падати пару тижнів! Ось - сьогодні падає. А щодо того, що росло, - ну то не може ж постійно падати або рости!
 7. А от цікаво, чи велика сума/частка конвертдепозитів, які видаються гривнею?
 8. Підозрюю, що цей план передбачає фальш-стрибок, як було у жовтні 2019го. Після цього ще раз продавлять - ще нижче. От тільки б розуміти приблизні рівні спротиву та підтримки...
 9. Одне питання: півроку - це великий проміжок для вас? Я писав про глобальний тренд, де кожний бар на графіку - це один місяць.
 10. "Качелисти" розуміють ризики та повинні вміти ними керувати. А жадібних дурнів не жалко. Я розумію, що не можу займатися "качелями", тому просто купую, постійно купую. Не для заробити, а зберігти. Тому сьогоднішній курс мене не лякає, хоч формально мої статки зменшуються. Просто я знаю який зараз глобальний тренд і що нинішнє зміцнення гривні - тимчасове
 11. Якщо мій дуже прозорий натяк не зрозуміло, тоді розжовую. Транш від МВФ заходить на рахунки мінфіну навіть не в доларах, а в SDR. Ці безготівкові кошти могли б вплинути на курс USD/UAH на міжбанку. Але він зараз фіксований. А на готівковий курс це не вплине, бо кількість стодоларових купюр в Україні ніяк не зміниться.
 12. Сподіваєтеся, що літаки з 2.7 лярдами готівки вже вилетіли до нас?
 13. Індекс долара ніби як продовжить падіння, так само пара євро-долар продовжує рости. Я схиляюсь до того, що гривня продовжить зміцнення ще як мінімум 3-4 тижні.
×