Перейти к публикации

Перес де Куэльяр

Форумчанин
 • Публикации

  166
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

694 Душка

О Перес де Куэльяр

Дополнительные данные

 • Откуда:
  Перу

Посетители профиля

605 просмотров профиля
 1. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  МБ таки вгору , діє мабуть знервованісь гравців на подіії з девальвацією національних валют сусідніх держав ,та поспіхом ховаються в "американський бункер".
 2. Перес де Куэльяр

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  А Ви вважаєте можна і воювати і швидко розвиватись ?Чи для Вас обоє зразу.
 3. Перес де Куэльяр

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Так підтримував ,бо коли Україна рухалась на європейський розвиток 20 років ,що прописано в Законі ,а Влада на чолі з Януковичем розвернула її в іншу сторону не запитуючи в народу .
 4. Перес де Куэльяр

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Я не підтримую зараз призиви знести Владу ,бо втратимо всю Україну ,тому тільки вибори .
 5. Перес де Куэльяр

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Шановне товариство ,чому притихли ?
 6. Перес де Куэльяр

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Пан Василь Я ж не топчу прапор своєї Держави,хоч І Влада мені недовподоби .
 7. Перес де Куэльяр

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Так ,це є ,бо одні прапор України топчуть ,а інші за прапор України вмирають. Хто за що воює визначає правильність українця. Слава Україні !
 8. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  А на чому базується Ваше припущення ? Або, які передумови для бокового руху?
 9. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я це все розумію ,але ми трохи про різне .Я про рух доляра на два тижні ,а Ви мені про курсоутворюючі фактори на півроку .Зростати постійно курс не може ,бо є ,простими словами втомленість ,яка супроводжується корекціями ,або боковий рух при досягнені визначених рівнів ..
 10. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якiв спекулянт I вiн дiяти буде не по очIкуванням бiльшостI,а навпаки в протилежнiй для всiх логiцI руху курса доляра I цей рiк нам показав,що Ви i визнали . Транша ,наприклад не буде ,якI дIi валютного ринку ?Нагнiтання,панiка i рiст напочатку ,це логiчно i сприйма€тья,але потiм € монетарнi важелI (облiКова,лiквiднiсть iтд.)i курс знизили ,хто виграв ? НБУ . I зрозумiло свято за чий рахунок. У разI Транш узгодили ,що далI?,курс на мiсцI не буде стояти ,буде помiрна ,планова сезонна девальвацiя до визначених позначок,по факту отримання курс трохи знизився ,бiльш прогнозований ,та стабiльний варiант. ГривнI на МБ наступного тижня ,яка пiде на попит валюти буде багато останнI торги НБУ дi€ на упередження, щоб не було рiзкого зростання в один день 15 ,тобто рiст доляра ,до 28 всI чекають i готовI ,ось дiйшли ,далI ринок перегрiтий,треба озирнутись i з 20-25 можливий вiдкат ,та завершення першоI хвилI. А як буде насправдi,побачимо. Зовнiшнiй вплив може змiнити прогнозування в рiвнях та часI ,це теж не треба вiдкидати.
 11. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Доброго дня панове .Є така думка ,ми зараз спостерігаємо позначки доляра на готівці і МБ на рівнях грудня минулого року ,точніше 13 грудня ,йде прискорена динаміка в цьому році ,як падіння ,так і зростання "зеленого".Який пік буде цього сезону ? І коли штучно регулятор почне курс підіймати вгору для входу спекулятивного капіталу,тобто валюти у вигляді так званих наших офшорників "нерезидентів"і який курс на це може спокусити ? Якщо зараз НБУ вдасться до планування на більш плавнішу динаміку зростання доляра ,то осіннього спокію не буде (передвиборча кампанія ,розбірки,економічні негаразди) курс постійно буде зростати і пік може бути далеко за 30 в зимовий період ,потім можливо і спекулянти заворушаться для купівлі ОВГЗ заводячи валюту,або стане цікаво нашим Банкам це робити жвавіше . у разі запланованого НБУ в ближчий місяць різке зростання доляра,то восени на певний проміжок часу (місяць-два) можна сподіватись на стабілізацію курса ,бо він швидко зріс і є привідом для дій тих самих спекулянтів для зливу доляра ради гривні ,бо психологічні позначки вже досягнені і можливе зниження котирувань , а далі по традиції передноворічне раллі продовжиться . От який шлях вибере регулятор ,це побачимо згодом ,на що він сподівається і які дії буде вживати по руху девальвації,тобто різкий ,або помірний .
 12. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо поглянути графiк руху доляра на МБ ,то процес девальвацIi прискорився,, я не говорю що вертикально,але продовж зростання рух був 3-10 коп.,то зараз 15коп. що € певним послабленням вiд регулятора ,та збiльшення денного вiдрiзку зростання.
 13. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Зауваження вірне .Доброго ранку . В мене думка ,яку висловлював раніше ,що стабілізація буде ,але укріплення нмжче 27 чекати не варто ,зараз зростаючим курсом зв"язують гривню ,що далі зменшить попит ,перша хвиля не закінчена ,вона повинна дійти до 28 ,а можливо і до 28.50 ,якщо подіє зовнішній фактор , з відкатом на рівні 27.30-40 . Ось приблизно шлях до кінця серпня ,відкат з 20-их чисел, до цього тільки зростання .В мене така думка.
 14. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  А що далI робити з цI€ю гривнею ? Без прогнозу на корекцiю,такi дIi недоречнI.Коли вiдкуп назад доляра здiйснеться,тодi i рахують прибуток 1700грн.
 15. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Всім привіт ,шановні. Моцарте не ведіть себе зверхньо по відношенню до інших ,якщо хочете поваги і,та розуміння ,бо я нікого не ображаю ,якщо мене теж не ображають ,тому адресуйте Ваше повідомлення собі. Думаю форумчани знайшли ,та прочитали моє повідомлення вчора ,така в мене думка по руху доляра, ,можливо в когось інша прошу до обговорення Всем привет. Интересно узнать Ваш прогноз на завтра, ближайшие выходные на МБ и на ЧР. С уважением, Доброго Вам дня.Давайте проаналізуємо останні події на МБ ,нижче 27 регулятор не пускає впасти ,що ми спостерігали напередодні ,можливо і сам відкупав вчора до обід ,що спричинило зростання безготівкового під кінець сесії ,цим налякав гравців, які в свою чергу сьогодні почали агресивно діяти на купівлю зеленого.Також давайте подивимось яка інтервенція була від НБУ зранку , $10млн. це не 50 ,або 100 ,тобто висновок такий ,нема потреби в зміцненні гривні і завтра МБ буде далі зростати .Тепер готівка ЧР ,перед вихідними коли Банки не будуть працювати готівка може зрости ,та відпрацюватись на підвищених котируваннях,це дуже прибутково .Наступний тиждень вниз не чекаю,можливий боковий рух від перегріву ,або мікрокорекція бо ціль на 28 .Така моя думка.
×