Перейти к публикации

Перес де Куэльяр

Форумчанин
 • Публикации

  253
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1129 Душка

О Перес де Куэльяр

Дополнительные данные

 • Откуда:
  Перу

Посетители профиля

1114 просмотра профиля
 1. Перес де Куэльяр

  Поздравления

  Зі Святом панове ! І Слава Україні !!!
 2. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Було трохи вільної гривні відкупив сьогодні по 28.10 прийом був 28. .Вважаю що курс доляра все рівно буде вищим коли настане час для зливу і підбираю зараз на падінні, а не коли вже піде в ріст . Мало віриться що корекція буде нижче ніж 28, тому дію так як і міркую.
 3. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  В 16 році після зростання курсу на 2грн. в серпні і початок корекції з 5 вересня співпадає з 18 роком .Але в 16 році спекулятивний провал курса доляра восени був на 1.30 грн. в проміжку до 24 жовтня , це я виділив, після почалось стале зростання і початок другої хвилі девальвації, мабуть цього потребують показники бюджета та інше .В порівнянні беремо 18р. все майже співпадає до 5 вересня. але змінилася глибина корекції, вона відбулася всього лиш на 50 коп. від 28.50 і по протяжності вже майже 1.5 місяці немає значного просідання з відомих причін, що ми раніше й змогли вирахували в змінах і тактиці дій НБУ на валютному ринку ( недопущення спекуляцій, а також присікання розхитування курсу для заробітку на глибоких гойдалках) То зараз спокійно спостерігаємо за корекцією і чекаємо початок розвороту, та відновлення росту курса доляра і другої хвилі, Наголошую, що зростання повинно бути не від попиту населення чи іншого, а штучна девальвація під наглядом регулятора і початок її близько. Така в мене склалася думка . Що до Вашого прогнозування курсу на 1.11.18 як на мене то цифри трохи занижені, але все може статися, поживемо-побачимо.
 4. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Вичавлювання валюти заробітчан, це краплини розтягнуті у часі, потрібна ж ще і гривня, бо борги зараз і бюджет теж. Можливо стабільність малюють для того щоб кошти несли в банки ,про що писав на сусідньому zzzzz Як бачимо, тільки на валютному ринку курс доляра припинив зростати і населення зразу ж віддає свою гривню і валюту в банки, які потім в свою чергу кридитують уряд, бо на постійно зростаючому курсі таких показників би не було по депозитам. Поки що, я так розумію, відшукують внутрішній резерв коштів, але чи достатньо їх буде і наскільки затягнуть гайки для стабільності курсу? Чи довго втримають .
 5. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Згоден. Девал можна було зробити помірний , навіть вийти за верхні очикування по прогнозам до НР, та збалансувати показники , а не показувати зараз дірки, та 7.99 . Потім на сезонності розвернути тренд на зниження .Чого тут боятися, не розумію .Чи коли тріщати все почне по швах , тоді зачухають потилицю і курс вистрелить на 35 з голою дупою Держави.
 6. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Вчора була стаття про дефіцит бюджета, який більш як на 11% не виконується і в основному це план по запозиченням ,а діру прийдеться якось латати в четвертому кварталі, або урізати видатки, що мабуть неможливо. Газ для населення поки що не підвищують, а ці два пункти є в умовах МВФ для отримання траншу (збалансований бюджет , ціна на газ ).Висновок мабуть такий, що на кошти МВФ вже не розраховують до кінця року, тому курс доляра будуть тримати якомога довше в стабільному стані монетарними важелями, але потім це виль"ється різкою девальвацією, бо як бачимо помірним шляхом не пішли, бо є причіна - немає впевненості на зовнішню фінансову підтримку і далі можуть застосувати жорстку монетарну політику і облікову декілька разів піднімуть ітд, хоча міркування були інші і розрахунок на кошти МВФ і на спокійне зміщення курсу вгору кожного місяця до позитивний показників .Але до кінця жовтня є ще час і все може змінитись, а також насторожує тривалий боковий рух курса при негативних тенденціях на майбутнє.
 7. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Окозамилювання стану справ, вказівка не гойдати човен, бо щурам буде зле, свого роду відтягування неминучого. Всі ж розуміють, що ці краплини кожного вівторка ОВДП , та відкуп крихт на МБ з того що треба віддати в жовтні $501 млн. і Є200млн. ,а також близько 11млрд. гривень з відсотками, а малюють стабільність і все начебто добре , питання де візьмуть кошти ?, мабуть тринькати прийдеться ЗВР, а потім відзвітують в наступному місяці зменшення валютних резервів .
 8. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так .завтра початок виплат боргів, дивлячись на графік повернення, держава була 3 тижні без навантаження , тому були й сумління по сталому зростанню курсу доляра і йшли в боковому русі майже весь вересень . Головне тепер куди цей об"єм гривні піде ? Якщо б курс був високий і вже не було б таких очикувань від гравців на подальшу девальвацію , то мабуть назад в гривневі ОВДП, а так спекулятивно. можливо ця гривня піде на відкуп валюти на МБ і в валютні ОВДП, бо з МВФ ще поки немає домовленності, є певний ризик для гривні і гравцям краще мабуть мати справу з валютою. Я дав свій варіант курсу доляра на 1.11.18 28.50-80 це зміщений вгору коридор коливань, виходячи з того яке внутрішнє боргове навантаження у жовтні , але повторюсь , що можемо побачити і 29 протягом цього місяця . Нагадаю, що це є тільки припущенням по руху.
 9. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  28.50-80
 10. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  НБУ повинен зсунути котирування вгору у жовтні, бо для збалансування бюджету по вимозі МВФ на мою думку 28 недостатня позначка і до кінця року залишається три місяці, а виконувати за рахунок запозичень і тримати курс - це не вихід .
 11. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  А у березні курс може вже бути 27 після ,наприклад 30 у грудні чи лютому , а чим не перемога ?
 12. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Вірно , кожен міркує самостійно і приймає рішення .Тільки от питання виникає .А на чому будемо укріплювати гривню в листопаді ,та й на початку грудня ? Хіба ситуація покращиться ,та й хто буде валюту заводити і зливати в цілому ? Січневі піки вже традиція і повторення може не повторитись , або до НР влаштують пік ,або під лютий і провал курсу доляра до виборів .
 13. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Варіантів декілька ,а також до яких пікових позначок дійде курс і головне питання, коли це станеться . 1 Інфрмація,що кошти МВФ надійдуть 100 відсотково ,це буде сигнал ,а також в той час можливий пік по доляру , всі розуміють чому .Ми не розпорядники МВФ ,тому можемо тільки робити припущення .На мою думку в цьому варіанті, який я озвучував декілька разів пік може бути в середина-кінець грудня ,а транш в січні, якщо Влада все погодить з МВФ ,та виконає умови, взяті на себе зобов"язання і буде спільна заява обох сторін . 2.Влада не виконує умови МВФ , звісно про транш не може бути і речі, тоді пік по курсу може затягнутися навіть до лютого і на яких позначках буде проходити ,та головне питання хто буде заводити валюту в країну, якщо немає довіри і співпраці з МВФ ?. можливо тільки спекулянти з коротким капіталом, або якісь будуть приватні домовленності про фінансову допомогу Західних партнерів. Хіба що тоді попустить доляр ,та зміниться сезонний тренд , а також пожвавлення ділової активності аграріїв,та бізнесу для чого звісно потрібна гривня .
 14. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Є така ймовірність продовження росту і на наступному тижні навіть вихід з коридору 00-50 .Початок місяця репатрианти будуть скуповувати валюту ,а також виплата Мінфіна по ОВДП ,майже такий об"єм як і 15 серпня, що добавить попит на валюту .
 15. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо ви наводите статистику треба і власний висновок робити, а ви боїтеся, бо останнього часу помиляєтесь в своєму прогнозуванні ,а констатувати вже факти , та посилання на щось раніше вами написане , чого я не бачив, то це мабуть трохи бути не в темі справ. на що вам вже трохи натякають.
×