Перейти к публикации

Перес де Куэльяр

Форумчанин
 • Публикации

  337
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-447

О Перес де Куэльяр

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Откуда:
  Перу

Посетители профиля

1749 просмотров профиля
 1. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я згоден був з Вами Не знаю як у кого, але в мене було учора передчуття, що на МБ почнеться метушня, побачимо чим закінчиться. З привата викладу трохи дискусії з товаришем: Перес де Куэльяр Ответил: вчера в 22:28 Тут інше, я вдень писав, що є відчуття, що достигли дна корекції, нижче це вже "Диво" по українські в грудні. Зараз на МБ знизились, бо є насторога, що до 15-го, коли відбудеться "Собор" церковників, та можуть бути провокації з безладом, 23 -го Владі вирішувати ВС, продовжувати чи ні. То "борода", тут теж написав на завтра, вже почнуть відкупляти зеленого і це ріст. Я теж такої думки, будуть ховатися в доляр до прояснення.
 2. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я ось міркую, чи провалиться далі доляр на МБ, готівка начебто дала спротив на зниження нижче 28, бо не сезон зараз далі йти нижче цієі позначки, виникають проблеми з приносом, з МБ вже є певний відрив для спекуляцій, можливо ще продавлять на 27.75 , а далі повинен з‘явитися попит на безготівковий з боку гравців. На подальше зниження доляра на МБ поки не віриться, повинні розвернутись і відскочити. Якби ця ситуація відбувалася в січні і без ВС , то вже б треба було замислитися, а так зараз є впевненість що рух вгору ще буде .В кого інша думка, прошу.
 3. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Добавлено: Вс 09 дек, 2018 13:31 Природа попиту на доляр після 5 грудня, писав вже трохи раніше, можливо походить від «депошників», які після пікових позначок до 5 вересня, а це було 28.50, відкрили депозити, побачивши стабілізацію,на 3 місяці, то зараз по закінченню і відсотки, ще й курс «солодкий», звісно вони були перелякані введенням ВС деякий час, але тепер все в їх руках (гривня) і що,чи стануть ризикувати далі перекладати, гадаю не кожен, бо бачили позначки 31 на вивісках валютних Будок. Тобто заходять потехеньку в доляр, разом з іншими, що грають на хвилях, далі торгівці, які передноворічний гривневий «кеш» прилаштують теж на валютний ринок і все буде добре і буде курс.
 4. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  На мою думку, писав вже на сусідньому і закликав до дискусії, що на суттєве зниження курсу доляра поки не чекаю, принаймні до відміни ВС. Позначка 28 є зараз кофортною, що нижче відкупляють, тому повинні на МБ вже розвернутись , бо є спекулятивний відрив з готівкою, та сходити разом вгору.
 5. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Iнколи кнопаю з «огризка» тому замiщую знаком € , добираюсь до компа, то клава украiнська .Це не так важливо кидати око на цю дрiбницю, на мою думку. Ми повернемось до Вашого допису в лютому, тобто Ви не чека€те сутт€вого зниження курсу доляра до виборiв i по Вашому не спрацю€ сезонний фактор,або Ви лукавите ? Я вважаю, що для пожвавлення бiзнесу пiсля Новорiчних свят потрiбна буде гривня як кожного року i змiна сезонностI все рiвно вiдбудеться незважаючи нi на що I Регулятор буде вже сприяти зниженню курсу, не так як зараз гальму€ передчасним вiдкупом з МБ, щоб курс не провалився . Мiркую що 27 в лютому буде на продаж зелений , бо в осiнньо-зимовий перiод перкупленнiсть валюти дасть про себе знати, як не крути. при спокiйнiй ситуацIi в КраiнI без всякого роду форс-мажору(спалах, провокацIi вiйськових дiй на нових дiлянках,впливу на курс зовнI).
 6. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я міркував над стратегією, тому вирішив так діяти. В минулі роки зливав по-етапно, бо зростання було помірним і визначивши для себе біля пікові позначки діяв і вдало. Цей рік, ця стратегія не працює, коливання короткострокові не стійкі, які зразу змінюються неглибокими корекціями, але й бачили зальот на 30 і вище. Тому частку 20% що злив по 28.80 залишу цю гривню, відкуплятись не буду, бо можливо туди і не дійдемо в цьому році , також залишаю 30% валюти на випадок форс-мажор, а для наступних коротких коливань гратиму разово 50%-ма відсотками валюти, бо грати на всю "катлету" ризиковано не вирахуєш пік і потім "жувати сіно" в ситуації форс-мажор теж не хочеться
 7. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Розумi€те в чому рiч , Ви прогнозу€те невраховуючи тих подiй, якi сталися не так давно i в цьому поляга€ ризик, що повторення може вплинути на курс. Якщо вiдкинути полiтично-вiйськовий фактор , то згоден, що курс втримають I вiн буде не вище 28.50 -80 . Якщо все буде спокiйно, то з сiчня тренд треба розвертати на змiцнення гривнI, та змiну сезонностI, борги вiддавати все ж таки легше при дешевiй валютI. Та й iсторично пiвроку курс тримають високим, IншI пiвроку курс знижують i тримають низьким, тому Регулятор i не пуска€ зараз впасти курсу доляра, наприклад до 27-27.50 з причiн економiчних прорахункiв , це ж логiчно, а дехто навiть чекав такоI корекцIi i писав тут , навiть були повiдомлення бажання переходу в гривню по 27.90 , це помилково в цей перiод сезонностI ставати «Ведмедем». I що, далеко скорегувались? Це все вплив штучноI стабiлiзацii курсу на психологiю, та зневiру в рiст що спонука€ на здiйснення помилок, а також потiм втрати, При зростаннI курсу - жадiбнiсть , що вчасно не змогли злити, потiм однI, та й iншI жалкують про невдалу дiю , або бездiяльнiсть. На мою думку вгору ще буде похiд, але перейти повнiстю в гривню до лiта, коли € невизначеннiсть, та загроза Державi, це трохи спиня€ , та змушу€ помiркувати, що може статися все що завгодно, а кожна дiя може виявитись помилковою I прорахувати це нiяк неможливо.
 8. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так все пiд наглядом, на МБ iнтервенцiями пiдгальмовує рiзке зростання, йдем поки кроками вгору, в ЗВР валюта є, продасть дорого, потiм вiдкупить дешевше, готiвка повертається до адекватного вiдриву з МБ , тиждень -два панiки I почнуть вже думати про Новорiчне «олiв’є», хто в долярI по 30 , а хтось в гривнI по 29 I в кожного своя думка.
 9. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  В інших містах підгальмовували на той час, зараз і в Харкові є 65/ Чр приймають на себе
 10. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Це зрозуміло що /65 було на продаж, мене цікавило прийом 55/ реальний? Бо зранку курс прийому у Вашому місті лідирує . Запоріжжя ЧР 55/70.
 11. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Бачу сьогодні Запоріжжя ЧР лідирує на себе 55/ .. kmk Зп. о8 що у вас там відпишіть.
 12. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Доброго ранку. Після двуденних неадекватних позначок курсу доляра ЧР ринок учора скорегував та трохи відскочили, МБ в свою чергу додає стримано вгору не виходячи за рамки коливань +15-20коп, якщо сьогодні вектор МБ і ЧР співпаде, то повинні ще трохи відрости.
 13. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Пан Моцарт у Вас є припущення, що дмухати будуть і далі, майже весь грудень з підвищенням курсу? Судячи по повідомленням форумчан на фін.ресурсах, гривню починають виносити з Банків, а обмеження її забрати тільки підігріває паніку, ці проблеми заганяють в доляр, який повинен бути дорогим ?. Які саме рівні Ви власне очікуєте для пікових позначок? Готівка ще буде повноцінно 30 , чи можливо вище? Дякую.
 14. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Щойно розмовляв I спостерiгав процес , працю€ 28.30/28.50 . Кажу йому що Харкiв вже вiдскочив на 10коп. 40/90 I ринок знову може перевернутись , але як кажуть господарю виднiше.
 15. Перес де Куэльяр

  Прогноз курса доллара к гривне

  Доброго дня , годину тому вiддав валютчику трохи по 28.80 , черг не було ,на прохання по 29 вiдмовив . говорить продати нiкому. Гривня € , далI слiдкую.
×