Перейти к публикации

ihor07

Форумчанин
 • Публикации

  42
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

20 Душка

О ihor07

 • Звание
  Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. ihor07

  Ситуация в Беларуси

  Виходить, що ситуація в Білорусі вийшла вигідна самому Лукашенку. Інакше Пу не дав би грошей. Думаю, тепер люди розійдуться по хатах.
 2. ihor07

  Ситуация в Беларуси

  За останніх 6 років реально багато доріг відремонтовано. Стан багатьох доріг зараз такий, якого ніколи не було до цього. І це факт. Так само як факт, що ще дуже багато доріг потребують ремонту. І це все в умовах війни. Сподіваюся, що за наступні 5 років ситуація ще покращиться.
 3. ihor07

  Юмор (без политики)

  Насправді їм і того забагато.
 4. На штампі код ЄДРПОУ 4474246908631 - 13 цифр?! А мало би бути 8. Фігня получається.
 5. ihor07

  Капитализм VS Коммунизм. Где правда?

  Протистояння капіталізм vs комунізм показало себе на практиці, тому і роздумувати нема про що. ФРН vs НДР, Пд.Корея vs Пн.Корея. Один народ - дві системи і два різні результати.
 6. ihor07

  Украина и евреи.

  Чомусь я переконаний, що у Вас є власна версія. Буду радий з нею ознайомитися.
 7. ihor07

  Украина и евреи.

  Тут навіть видумувати нічого не треба. Усе вже придумано і випробувано до нас. От хоча би на вскидочку: - голодомор; - громадянська війна; - світова війна; - епідемії, - масовий терор і вивіз в сибір; - економічні чинники - доведення до зубожіння, щоб самі виїхали на заробітки закордон; - моральний розпад (заборона релігії, доведення до алкоголізму, розбещення, наркоманії...); - техногенні катастрофи; - тощо.
 8. ihor07

  Правильная задача о спичках

  2. Правильна відповідь 2.
 9. ihor07

  Юмор (без политики)

  Українські матюки це які? "Матері твоїй в перековіньку", "бодай
 10. Один місяць - це короткостроковий період. Навіть рік - короткостроковий. В довгостроковому ж гривня завжди програє долару та євро і відповідно ваші зберігання в гривні втрачають певний процент. Тобто, крім ПДФО і військового збору Ви фактично ще платите інфляційний податок, який складає десь 15% на рік, якщо доходи отримуєте в гривні і десь 0,5-1% якщо в доларах або євро.
 11. Ні Я взагалі більше схиляюся до євро. Приклад Чорногорії надихає.
 12. За Вашою логікою добробут людини залежить від того скільки грошей надруковано. Гроші - це засіб обігу. І нікуди валюта не дінеться. Україна - не ізольована країна, але навіть і тієї валюти, яка є всередині у нас без поступлень від експорту і витрат на імпорт - більш, ніж достатньо для обігу. Якщо скоротиться експорт, то скоротиться і імпорт - і як наслідок наступить криза. Але для обігу кількості грошей все рівно буде достатньо. А внаслідок кризи я буду отримувати "кукіш" не залежно від того чи то буде 100 доларів чи 1 млн. гривень, якщо за цей мільйон можна буде купити лише 100 доларів. Ну, так сумбурно я вам не поясню сутності грошей, тут можна цілу лекцію прочитати, але я так зрозумів, що Ви не є економістом, тому залишу Вас при своїй думці.
 13. На мою думку відмова від гривні на користь долара (євро) може мати такі позитивні наслідки для громадян. Наприклад, я відкладаю із зарплати кошти на автомобіль. Я можу відкладати в гривні - тоді будуть втрати від інфляції, або у валюті - тоді втрати на конвертуванні спочатку у валюту, а потім можливо, що навпаки. Тобто і так, і так я буду втрачати. Якщо ж отримаю зарплату у валюті, то на інфляції буду втрачати в значно меншій мірі. Крім того запрацює кредитно-депозитний ринок, де відсоткові ставки не будуть захмарними.
×