Jump to content

ihor07

Member
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Хороший человек

About ihor07

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ihor07

  Юмор (без политики)

  Насправді їм і того забагато.
 2. 2. Правильна відповідь 2.
 3. ihor07

  Юмор (без политики)

  Українські матюки це які? "Матері твоїй в перековіньку", "бодай
 4. Один місяць - це короткостроковий період. Навіть рік - короткостроковий. В довгостроковому ж гривня завжди програє долару та євро і відповідно ваші зберігання в гривні втрачають певний процент. Тобто, крім ПДФО і військового збору Ви фактично ще платите інфляційний податок, який складає десь 15% на рік, якщо доходи отримуєте в гривні і десь 0,5-1% якщо в доларах або євро.
 5. Ні Я взагалі більше схиляюся до євро. Приклад Чорногорії надихає.
 6. За Вашою логікою добробут людини залежить від того скільки грошей надруковано. Гроші - це засіб обігу. І нікуди валюта не дінеться. Україна - не ізольована країна, але навіть і тієї валюти, яка є всередині у нас без поступлень від експорту і витрат на імпорт - більш, ніж достатньо для обігу. Якщо скоротиться експорт, то скоротиться і імпорт - і як наслідок наступить криза. Але для обігу кількості грошей все рівно буде достатньо. А внаслідок кризи я буду отримувати "кукіш" не залежно від того чи то буде 100 доларів чи 1 млн. гривень, якщо за цей мільйон можна буде купити лише 100 доларів. Ну, так сумбурно я вам не поясню сутності грошей, тут можна цілу лекцію прочитати, але я так зрозумів, що Ви не є економістом, тому залишу Вас при своїй думці.
 7. На мою думку відмова від гривні на користь долара (євро) може мати такі позитивні наслідки для громадян. Наприклад, я відкладаю із зарплати кошти на автомобіль. Я можу відкладати в гривні - тоді будуть втрати від інфляції, або у валюті - тоді втрати на конвертуванні спочатку у валюту, а потім можливо, що навпаки. Тобто і так, і так я буду втрачати. Якщо ж отримаю зарплату у валюті, то на інфляції буду втрачати в значно меншій мірі. Крім того запрацює кредитно-депозитний ринок, де відсоткові ставки не будуть захмарними.
 8. Ого, 17.84% спрогнозувало курс долара до гривні на 1 серпня 26,40-26,70. Помилилися більше як на 2 гривні.
 9. Угу. А цей Д'Артаньян. Народ "імєют" на стільки на скільки він дозволяє.
 10. Тану. Вже до зека привикали. Так той хоч досвід державного управління якийсь мав.А тут ще гірше. Тьху-тьху-тьху.
 11. Ой, щось мені здається, що навпаки, вони тепер вирішили не сміятися, а дико поржати з народу.
 12. ihor07

  Парадоксы Библии

  Що саме відбувалося раніше? Взагалі то згадка про синів Божих і людських та велетнів в 6-му розділі Буття. Після згадки про Ноя, який був пра-пра-пра----внуком Сифа. Чи я помиляюся?
 13. ihor07

  Парадоксы Библии

  Чому Сифа категорично виключаєте? У нього ж були нащадки?
×