Перейти к публикации

aaaaaa

Форумчанин
 • Публикации

  34
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

12 Хороший человек

О aaaaaa

 • Звание
  Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Не знаю

Посетители профиля

1 981 просмотр профиля
 1. aaaaaa

  Что сейчас слушаем?

  народна
 2. aaaaaa

  Что сейчас слушаем?

  Remix
 3. aaaaaa

  Процедура покупки недвижимости

  та ні, з цим все в порядку - мене мало хто знає, а ті хто знають ніколи не бачили. А яке призначення платежу тоді покупець повинен вказати? Зазвичай щоб не платити податки і до тебе не прискіпалися пишуть "матпомощь". Я так розумію що тут "матпомощь" не підійде?
 4. aaaaaa

  Процедура покупки недвижимости

  чудово, дякую! хоча дивно як тоді на мій заробіток податкова подивиться: я купив на етапі катлавана квартиру і продам коли будинок побудується але ще до реєстрації по переуступці але вже набагато дорожче заплативши застройщику його процент. Покупець переведе на мій рахунок цю величезну суму грошей і невже податкова ніяк на це не зреагує?
 5. aaaaaa

  Процедура покупки недвижимости

  Підскажіть, будь-ласка, а якщо продавати квартиру в новобудові по переуступці майнових прав то теж треба всі ці податки платить (1%+1%+5%)? Тобто виплачується процент застройщику який вказаний в договорі а як з усими іншими податками бути - я ще ж не власник квартири?
 6. aaaaaa

  Цены на аренду квартир

  у тих хто змінає якраз і виросла в 2-3 рази ))))
 7. aaaaaa

  Прогноз курса доллара к гривне

  НБУ може тримати курс 23-25 різними адмінметодами дуже довго (поки війна) ... Якщо захочуть. Але не захочуть. Такого шансу заробити по бистрому грошенят вже довго не буде.
 8. aaaaaa

  Прогноз курса доллара к гривне

  це мене також сконфузіло - смахує на развод: ну не стоять товари зараз стільки скільки за них просють. Мабуть експерти праві - ціни підняті навмисне, щоб видурить наші грошенята...
 9. aaaaaa

  Недвижимость.

  а вдруг, коли буде загон, Ви продасте по 45 всі Ваші бакси, а воно піде далі до 60-70 і що Ви тоді будете робить? А ще може ситуація, що всі думають, що це загон, а це насправді не загон і ціна на бакс просто виросте і не опуститься.... Про це треба думать а купить то не проблєма коли гроші є... як і любий товар
 10. aaaaaa

  Недвижимость.

  так при скачках забудовники теж піднімають ціни і на період пока не піднімуть нічого не продають. Тобто якщо повезе скинуть на піку валюту то платить треба буде по новим цінах а на скільки вони піднімуться ніхто не знає і може получитись що гривні не хватить щоб заплатить
 11. aaaaaa

  Webmoney, обмен валют

  oбменял быcтро и без проблем, спacибo!
 12. aaaaaa

  Прогноз курса доллара к гривне

  дамовіліся з МВФ а тепер вниз, вниз і вниз
 13. aaaaaa

  Прогноз курса доллара к гривне

  сьогодні і починай - пік знає тільки той хто управляє процесом
 14. aaaaaa

  Прогноз курса доллара к гривне

  піднімуть офкурс до 17 а потім введуть обовязковий продаж НБУ експортної виручки
 15. aaaaaa

  Прогноз курса доллара к гривне

  думаю рішення вже давно прийняте - просто вирішили зрубить бабла знаючи його. В іншому б випадку цього скачка не було б - не ризикнули б... та які предпосилки - я слідкую за валютним ринком з весни - всі скачки роблять по одному шаблону - як казав Шарапов "Ну не шпіони оні ж в самом дєлє - обичниє бандіти" (особливо не маскуються)
×