Перейти к публикации

Sauber

Форумчанин
 • Публикации

  419
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

847 Душка

О Sauber

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Харків
 • Я сейчас в:
  EUR

Посетители профиля

3704 просмотра профиля
 1. Sauber

  Средняя заработная плата в Украине

  Де це я зарікався? "Бортанути" може абсолютно будь-кого, навіть олігарха. Але, якщо ти добре заробляв, а тепер не у справ, не значить, що тут не можна гідно заробляти, потрібно знайти нову сферу діяльності.
 2. Sauber

  Прогноз курса доллара к гривне

  Згідно цього документу, з початку 18-го, тобто за 14 місяців, маємо лише +5 лярдів ОВДП, менше 1%. Інша справа, що загальний об'єм, під 30 лярдів зелені, як в 2013-му...
 3. Sauber

  Так ли всё хреново?

  Дякую на доброму слові, але є думка, яку я намагаюсь "протягнути": є можливість гідно заробляти й у нас, а якщо дійсно по 200 годин батрачити, як у Польщі - то ще й дуже гідно. Потрібно лише шукати місця, як 20+ заробляти на кожному кроці ніхто не буде поширюватись.
 4. Sauber

  Так ли всё хреново?

  Вище зкопіпастив одних лише слюсарів (попадаються й зміжні вакансії), середня з/п 12088 грн. Далі і по іншим вакансіям просто немає часу шукати і щось доводити, вибачайте. І не Мерседес, а лише Опель, не потрібно цих пасажів по типу "кляті буржуї". А ще 5 років тому, працюючи за 100 грн в день, ледве на проїзд на автобусі в інше місто вистачало.
 5. Sauber

  Так ли всё хреново?

  Слюсарі, перша сторінка пошуку на работа.юа:
 6. Sauber

  Так ли всё хреново?

  Виглядає як конкретна просадка грошей в кількох карманах. На вашому місці б звільнився.
 7. Sauber

  Так ли всё хреново?

  Конкретні приклади? А ви що, думали, роботодавці після $150 стали $300-$400 платити через надзвичайно високий рівень альтруїзму? Платять мінімум того, за що люди готові працювати.
 8. До чого тут те, хто їздив їх відкривати? Не переводьте дискусію в політичну площину! Нові заводи є? Є. Це щоб усілякі всепропальщики не писали нісенітниці ніби «всепросраливотстранабылараньше».
 9. Якраз приватні заводи і повинні відкриватись (даю підказку, Україна - це не тільки Ахмєтов), а не державні незграбні монстри, у яких нульова ефективність та найбільша мотивація - побільше накрасти з бюджету.
 10. За останні 4 роки відкрито 207 заводів по всій країні. Але у тих, у кого всьопропало, звісно, нічого не роблять
 11. Ага, тією самою системою, яка її ж і збанкрутувала, як тільки нафта вниз пішла в 80-х?
 12. Також хотілося б навести у приклад: харківський Електроважмаш, який вперше за 4 роки отримає прибуток в 2 млрд грн після боргів на 100 млн ще в 2015-му; ХТЗ, який нарешті став прибутковим минулого року; Малишева, який в 2012-м був банкрутом, а тепер виробляє продукції на мільярди гривень (до речі, для нашої армії, яка нарешті за майже 30 років не розпродає літаки гелікоптери та літаки наліво та направо, а тільки набирає міць).
 13. Sauber

  Средняя заработная плата в Украине

  У вас в кожному першому повідомленні без "майдан", "наскакалісь" і тд не обходиться, болюча тема? Мені, наприклад, ні майдан, ні томос, ні ще будь-що з телевізора не заважає працювати і заробляти гроші тут. Не треба лише телевізор дивитись. Кому цікавіше долати 5-річний геп до місцевих жителів, вчити в досконалості мову, знову підійматися в люди з нульових посад по типу вантажника чи людини на конвеєрі - нехай. Я пройшов цей шлях тут і не бачу сенсу повторювати. Може, в цьому є якесь сакральне задоволення, не знаю. Всі ж, в кінці кінців, поступають саме так, як поступають, тільки для себе/сім'ї, а не для лозунгів, значить їм так краще.
 14. Щодо машин просто смішно. Знайшли одну нещасну Ниву, яка єдина з савєцьких тарантасів хоч кудись (на бездоріжжя) годиться і вчепилися в неї. Даю невелику підказку, цільова аудиторія цієї машини - може, 0.5% від усіх тих, кому вона потрібна. А їздити на ній щодня по місту, тим паче жінці - краще пішки ходити.
 15. Так, неефективні нікому не потрібні виробництва закриваються та розпилюються на метал, бо нікому не нужні, але виникають й нові: Ось мапа з новими виробництвами: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Qev0ybDA6FmU3r-wS2SCFmIV7gMXpUqu&ll=48.34878860783541%2C31.67636524877412&z=6&fbclid=IwAR0azUeypROBvzH5h4MG_1fWVesnJVG0JwUY5SslXf2gy2iN22iLcLEbqSc
×