Перейти к публикации

Sauber

Форумчанин
 • Публикации

  424
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

850 Душка

О Sauber

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Харків
 • Я сейчас в:
  EUR

Посетители профиля

3914 просмотра профиля
 1. Sauber

  МоноБанк

  А навіщо відкривають кредитний ліміт? Підвищення кредитного рейтингу і зайві гроші про запас на випадок форс-мажору.
 2. Sauber

  МоноБанк

  Моно пропонує підвищити кредитний ліміт за умови підписання договору про страхування ліміту (0.7% на місяць від максимально використаної суми протягом місяця). Питання не в коштах за користування, а скоріше в наступному: після закінчення терміну договору (через рік), як думаєте, чи буде знижено ліміт назад із відповідними наслідками для кредитної історії? В підтримці відповіли в розряді "хз". Бо я лімітом майже не користуюсь, і його підвищення провсяк випадок практично за безкоштовно було б не зайвим, але якщо через рік його відкотять назад - це матиме тільки негативні наслідки. Що думаєте?
 3. Sauber

  Прогноз курса доллара к гривне

  Моя думка - це частково (відповідно до відношення маси ОВДП і грошової маси) вплине на інфляцію в розмірі 16% мінус реальний рост економіки.
 4. Sauber

  Прогноз курса доллара к гривне

  5.5-річні розмістили під 15.84%. А що у нас зараз із середньозваженою дохідністю?
 5. Sauber

  Прогноз курса доллара к гривне

  Більше того, 500 грн вийшла, коли курс був ще 5.05 В Росії, коли курс був приблизно як у нас зараз, взагалі 5000 ввели.
 6. Sauber

  Средняя заработная плата в Украине

  Де це я зарікався? "Бортанути" може абсолютно будь-кого, навіть олігарха. Але, якщо ти добре заробляв, а тепер не у справ, не значить, що тут не можна гідно заробляти, потрібно знайти нову сферу діяльності.
 7. Sauber

  Прогноз курса доллара к гривне

  Згідно цього документу, з початку 18-го, тобто за 14 місяців, маємо лише +5 лярдів ОВДП, менше 1%. Інша справа, що загальний об'єм, під 30 лярдів зелені, як в 2013-му...
 8. Sauber

  Так ли всё хреново?

  Дякую на доброму слові, але є думка, яку я намагаюсь "протягнути": є можливість гідно заробляти й у нас, а якщо дійсно по 200 годин батрачити, як у Польщі - то ще й дуже гідно. Потрібно лише шукати місця, як 20+ заробляти на кожному кроці ніхто не буде поширюватись.
 9. Sauber

  Так ли всё хреново?

  Вище зкопіпастив одних лише слюсарів (попадаються й зміжні вакансії), середня з/п 12088 грн. Далі і по іншим вакансіям просто немає часу шукати і щось доводити, вибачайте. І не Мерседес, а лише Опель, не потрібно цих пасажів по типу "кляті буржуї". А ще 5 років тому, працюючи за 100 грн в день, ледве на проїзд на автобусі в інше місто вистачало.
 10. Sauber

  Так ли всё хреново?

  Слюсарі, перша сторінка пошуку на работа.юа:
 11. Sauber

  Так ли всё хреново?

  Виглядає як конкретна просадка грошей в кількох карманах. На вашому місці б звільнився.
 12. Sauber

  Так ли всё хреново?

  Конкретні приклади? А ви що, думали, роботодавці після $150 стали $300-$400 платити через надзвичайно високий рівень альтруїзму? Платять мінімум того, за що люди готові працювати.
 13. До чого тут те, хто їздив їх відкривати? Не переводьте дискусію в політичну площину! Нові заводи є? Є. Це щоб усілякі всепропальщики не писали нісенітниці ніби «всепросраливотстранабылараньше».
 14. Якраз приватні заводи і повинні відкриватись (даю підказку, Україна - це не тільки Ахмєтов), а не державні незграбні монстри, у яких нульова ефективність та найбільша мотивація - побільше накрасти з бюджету.
 15. За останні 4 роки відкрито 207 заводів по всій країні. Але у тих, у кого всьопропало, звісно, нічого не роблять
×