Jump to content

tertyj

Member
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Душка

About tertyj

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

1,835 profile views
 1. Івано-Франківськ, продаж $ в касах ПБ тільки з приносу(розпорядження), враховуючи курс приймання, ймовірність купити невелика.
 2. сьогодні оформив у "Райффайзені" по 37,45 на 3 місяці, Івано-Франківськ
 3. подумав, що Ви жартуєте, а воно он як серйозно, що й сарказму (про Альфа) мого не помітили...
 4. кажуть, в Альфа-банку зараз найкращі відсотки по валютних депо на рік, можна свій статус В Україні ще підвищити
 5. після цієї фрази згадав сатиру Жванецького, який написав , що після чергового повідомлення уряду про покращення життя народ завив і, на всякий випадок, переодягнувся у все біле...((
 6. загадка для форумчан - якщо один поважний бізнесмен примудрився кинути на дуже круглу суму - абрамовича, державу Україна(ПриватБ), не кажучи вже про пінчука, курченка і багатьох інших, то чи можна повірити , що "нерезиденти", які масово почали заходити в ОВГЗ тоді, коли вже рейтинг(ще не вибори) давав гарантію на 100%, що можна, є інопланетянами... і не кажіть, що НБУ незалежний - не думаю, що Смолію хочеться слухати хор ім.Верьовки ))
 7. теж читаю цю гілку, приблизно 3 місяці, можу зробити деякі спостереження: 1)панічні настрої стосовно того, що сильна гривня обвалить долар,а відповідно і економіку США підсилюються 2)по зміні риторики в коментарях можна вирахувати тих, хто сів у останні вагони 3)агітація за грн визначається "точкою сидіння", економічні фундаментальні показники - в топку, дещо вдосконалена версія керівництва країною(одна режисура), ніж в т.з. лднр -"наше всьо", наш "паровоз вперьод лєтіт, на восемь- остановка ")))... деяка бентега)) від втраченого потенційного профіту в 15% на курсі присутня, але на фоні недоотримання 150...200% за цей самий період на BTC, якось ці переживання не головні.
 8. З практики, а не теорії: викупив один поверх весною на стадії без котловану, в договорі зафіксували ціну в дол., по частині квартир оплата в банку в грн, по курсу НБУ на момент оплати, по іншій частині в дол., під розписку забудовника. Забудовник каже, що ризики на падіння курсу $ заклав, але з грудня піднімає новим інвесторам ціну в дол. на 10%, хоча, думаю, це більше зв"язано з тим, що продано 80% квартир.
 9. в 2005 теж просто жили і працювали, а тут бац і долар +70%,при чому без клоуна-маріонетки у керма, в 2014 бац і долар +300%... краху, можливо, і не буде, але що є фундаментом для зміцнення і оптимізму ))) анекдот про цигана, що знайшов підкову...
 10. на фоні таких новин не покидає відчуття повного дежавю літа 2008 р...
 11. а що, матраци вже відмінили ))? так і бачу черги в банках і обмінках, щоб негайно скинути знецінену валюту... та й немала частина тієї, яку міняють, йде на купівлю імпорту, що в результаті на курс не впливає. З тих 12 ярдів, яка частина реально підтримує тверду і красиву ???
 12. ОВДП під 16...17%, погіршення торгового балансу, "зепрезидентація" країни - як би ця пісня не стала лебединою
×