Перейти до змісту

AlexM

Форумчанин
  • Постів

    455
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент AlexM

  1. А собі рідненькому "позолотити ручку" мабуть не забули??? корупція мегарозмірів! Гана відпочиває!
  2. Чи йдемо на 41 !!! Чого лишня... ні в першій, ні другій не приймав участі, може зараз... А може ще буде зниження - передбачити неможливо... рулетка!
  3. Ниже может и не быть уже сильно, Аккорд покупка на кассе 41,55
  4. Если брать выборку например по тому же ПБ оналйн курсов то рост май-июнь 95+ коп, июнь-июль 85+, это на 18 к 18 числу вроде смотрел.. Рост замедлился, Теоретически на июль-август 75+ коп. то курс примерно выходит 42,5+ Чисто математика ...
  5. Зажали ((( Ввчері ще ПБ майже стільки був 41,67 (але це без врахування комісії, якщо не знімати готівку то він такий і буде)
  6. просто цікаво, в "перегонах" не приймаю участі так склалось, ні в першу акцію, ні сьогодні, якщо що ))
  7. Буде краще чим 41,55 ??? шнуровать кеди?
  8. мабуть акція була вчора по 41,55 хто встиг 😉 При цьому Ощад 41,65, Аккорд 41,68..це ті, що мають відділення в місті
  9. так собі акція...Райф онлайн продаж 41,75, чи тянуть до 10 години шоб змінити ?
  10. Тема обговорювалась про дефолт в привязці до курсу... Все буде добре
  11. В ПБ в схожій ситуації сказали шо заказуйте менші суми за раз, тоді всі будуть сині, так і зробив, до 1000 давали сині...
  12. Завтра перевіряємо спрацювання inside #1 (акція Райф 10.07) ? ще є #2 (16.07) та #3 (19.07)...
  13. навіть не знаю, чи можливо, що зразу отримав... у нашому відділенні ніяк ((( тільки через замовлення (як на мене -то найшвидше це зробити через чат бот на сайті) Термін переносять ввічливо, телефонують нагадують, за 1-2 дні, але завжди видають нові сині.
  14. Давно, как минимум в середине мая тоже такое было, ссылаются на график инкасаторов... и раньше на 1-2 дня смещали от даты, это у них постоянно, не всегда конечно, но бывало...
  15. Онлайн райф найнижчій серед усіх 40,79, щоб це значило? акція, бо буде дешевіти ще?
  16. Райф перевершив очікування, але не граюсь сьогодні,не до того... Таблиця оновилась теж одночасно... тобто без затримки! Очікуєм далі як буде змінювати курс на протязі дня.
  17. В цій таблиці десь популярний час у них для змін 0:01, далі 10:30-11:00... але може тут оновлення як йде з запізненням?
  18. Райф онлайн вообще без движения со вчера 40,49 на 09:04 утра ... Это намек на что ? Всем сломали закуп по акции, а была ли она на сегодня ?
  19. Аккорд именно с депозита - синие ? При онлайн обмене - предлагают всегда только белые... но может быть это местная "фишка " ))
  20. Валютонабувач )) "НАБУВАЧ, а, ч. Той, хто набуває, купує що-небудь." таке пише словник. По темі, дані по обмінці, USD 39,70/40,50, евро продаж /43,90, тобто піднімаєть продаж, купівля на місці...
  21. Яким чином " поміняти" ? через термінал запхати та отримати готівку через замовлення -так там наче коміс є, навіть припустимо у ПБ можливо обійти через депозит. Чи ще щось нове ?
  22. Рассматриваю только свои местные банки, такого банка нет ((
  23. Видають тільки білий (знайомий менеджер дав інфо, може це конкретно наша "місцева практика"),тому Акорд в "прольоті", беремо синій в в ПБ, Райфі )) якщо не перебірати ліміти, то все поки гуд.
  24. З Райфом пролетів теж (( Були справи зранку... а вони взяли "підігнали" все під цифру 20..., -20 коп по долярам, 20 число місяця...Неочікувана щедрість... Але покупки вище 39.55 по банкам немає. У мінял 39,9/40,1, обмінки 39,6-39,7/40,3-40,40...скоріше курси за білий,не уточнював.
×
×
  • Створити...