AlexM
Форумчанин-
Постів
455 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент AlexM
-
Картка в ГРН потрібна, як бе з неї... бо спочатку поповнити картку в ГРН для початку обміну
-
Ни веб версии, ни в приложении- вчера проверил на телефоне, нет возможности выпустить карту, счета в трех валютах грн,usd,евро можно открыть, а карты только просмотр тех что выпущены ранее. Это у меня только так ?
-
А вообще карты Абанк, Райф, Моно можно взять в АТБ и еще много где (50 цена, но эту сумму возвращают на счет) без походов по банкам, это при желании иметь физическую карту, но Абанк, Моно позволяют создавать виртуальные карты даже без наличия физической в трех валютах... а вот Райф нет - или я недоганяю КАК... если что пользую банкинг в компе (веб интерфейс), но вроде в телефоне так же все
-
Еще вопрос, не досмотрел сразу, в моей софтине Райф карт вообще открыть не дает, _никаких_, но счета $, Є пожалуйста Есть только действующая АТБ Голд, кто-то пробывал с н ее менять 50к? вроде статус карты Голд намекает что все будет ОК, но хз...
-
а с выдачей кеша что там у них? через заказ или сразу, мотлох или получше? недавно на этом форуме писали про блокирование счетов райфом... у вас прошло норм ? постоянно все банки что-то меняют и надо быть в курсе, т.к. работал с банком еще до войны
-
Ще про те, що потрібно знімати "рожеві окуляри" Велика гра навколо конфіскації активів рф
- 5 307 відповідей
-
- 5
-
-
-
-
- курс доллара
- прогноз
- (і ще 15 )
-
Щодо Альянсу, чи може вже приплив? таке пишуть
-
Підкажіть який механізм оформлення доручення, це щось нове?
-
Якщо робити по першій схемі, тобто створюється приват-вклад валютний, поповнюється цей вклад через термінал валютою (буде комісія чи ні?), з приват-вкладу переказ на КДВ (буде комісія чи ні?) - так уникнути коміса можливо повністю, як це було б в ГРН? Десь таки 0,5% здирають, наче прораховував щось таке давно ... Навіщо - вже друге питання ))
-
Другий - найпростіший ! А першій варіант може бути використаний для операцій в валюті? точно не буде коміса?
-
закинути через якій механізм? з іншої картки ПБ, з картки іншого банку, через термінал? 0.5% за поповнення на Кдв в грн наче не обійти ніяк...
-
значить це сам давно не практикувався) ПБ жлоби не сперечаюсь, але наче так прокатувало при свіфт переказах..
-
якщо ви клієнт, тобто вже відкриті рахунки, та пройшли ідентиіфікацію при відвідуванні банка, то чому ні ? Інет кдв, в USD, в EUR...
-
при перерахуванні грн->USD поставте відмітку про комісію з грн карти (з відправника), тоді зніме наче комісію з грн картки ці 50грн (екв.$1,32), головне щоб було на грн картці 50050, спробуйте так
-
Ага, ПБ "округлив" щоб як раз 50к = 1300$ (курс 38,4615) А зараз 50к можно обміняти онлайн, а 100к то готівкою?
-
City24 дает впихнуть 5к в день, на все банки, а терминалы ПБ у нас в таких, местах стоят что до 19ч там все уже. А так все по делу расписали.
-
Я об этом написал давно, не знаю, кажись не в этой ветке, сначала игры в сладкий курс, дали что-то покрутить через револют,вайз, другие заманухи, база данных по лицам "засветившимся" + их транзакции собрана, благо госбанки свыше 60% рынка, гуляй фискалы... Еще можно вообще запретить хождение валюты, а шо? причин множество, минфину денег не хватает, министр на днях жаловался...Еще и едите много - о здоровье вашем позаботимся... дышать еще не платно, ничего не пропустил ? маршрутку у нас хотят с с 8 до 20 поднять, таки дела... Все будет гуд!
-
зараз курс 37,88, помітив , бо теж перевіряв курс ПБ це принципово зразу на КДВ, а не інет карту? якщо назад в грн перевести буде потрібно "заначку" чи частину, то коміс вже не повернеш )) тобто це "заначка", чи ціль готівка? Чи ПБ вже мотлохом не видає ?
-
Що за страховка, ціна? Якась така страховка нібіто від нещасних випадків була декілька років тому у Агриколя, щось там пару сотен грн коштує, ти маєш наче привілеї якісь при купівлі, та як знімати, якісь такі "плюшки".. за цю суму на період дії страховки(один рік) Курси то непогані по акції, знімати без комісії, але хто їх побачив??? USD 37,40/37,59 EUR 41,05/41,55
-
Наприклад, що Райф виключили з спонсорів війні... так,все там чудово, яка націоналізація (( НАЗК тимчасово призупинило статус спонсора війни австрійському Raiffeisen Bank. У відомстві зазначають, таке рішення діятиме на період проведення двосторонніх консультації із представниками Єврокомісії, – йдеться на сайті відомства. - новина від 17 грудня 2023
-
Давненько було, років 4-5 тому, вибрати чи змінити нічого не можливо, це ваш заказ, замотано банківською стрічкою,все.. могли і по 1 привезти )) Але таке скажу, що в той час $1, 2,та 5 легко здавались як мінялам, так в обмінку, без суттєвого зменшення курсу обміну, та не викликало особливих незручностей, от зараз якись "перекоси" білі, сині, все крім "соток" то сміття... гарно хтось на цьому "перекосі" заробляє... Але це офф-топ, більше не буду, вибачте адміни
-
А некотрые "продавцы" условно в кавычках генераторов...т.е. барыги, купили машину за 2 недели... правда попали в конце с товаром, что затарились с прицелом на вторую машину... "жадность фраера сгубила", но факт то есть, на машину заработали (порядка $10к )
-
утром обменки /38,9-39,2-39,5, вчера /38,5 евро /41,9-42,5, вчера /41,5 прием не помню точно, но что то низкие цена 37,7 и евро 40,2 по памяти примерно Аккорд светил утром /38,5 на табло, мимо проезжал, наличия все равно нет как всегда Те курсы, что пишете по столице - у нас фантастика
-
Нічого ніколи не продають у нас, під замовлення раз повівся...а курс то росте, а продаюсть по факту курсу який є в день видачі, за три дні ого-го... ще видали амеро 50-ками... ппц повний, а не банк.
